357 Shares 9313 views

Nowy „Nissan Almera”: opinie z właścicieli, wyposażenie, zdjęcia

„Nissan Almera” – Golf klasy samochód, wysoka niezawodność, wytrzymałość, dostępność oraz duży zestaw zalet. On otrzymuje nieaktualne Nissan Sunny. Samochód po raz pierwszy zaprezentowany na Frankfurt Motor Show w 1995 roku. Jest oferowany w trzy- i pięciodrzwiowej odmiany w typie ciało hatchback i czterodrzwiowy sedan został wydany rok później.

Ponad konstrukcji samochodu działa podział europejskiej Nissan. Pojazd miał skromny, atrakcyjny wygląd z podniesionym środkowej części ciała, nakładając Rantem i wysoki dach.

Do dzisiaj firma wydała trzy generacje modeli z różnymi modyfikacjami i uzupełnieniami.

rosyjski Rejestracja

Nowy „Nissan Almera” trzeciej generacji, znany w Europie pod nazwą Nissan Pulsar, oficjalnie zaprezentowany w 2012 roku. Drugi model życia przetrwały w formie koreański sedan Classic, a teraz pojawił się przed konsumentów krajowych jak sedan z budżetu rosyjskiego rejestracji, ponieważ jego montaż jest zorganizowana w zakładzie Togliatti. Japońska firma Nissan opracował samochód po raz pierwszy, koncentruje się na rynku rosyjskim, według niektórych wersji, a wszystko wyłącznie dla niego.

Nowe „Nissan Almera”: zdjęcia, wymiary zewnętrzne,

Nowością jest oparty na platformie Renault Logan, który cieszy się dużą popularnością w Rosji. Od niego i model ma silnik, skrzynia biegów i innych rozwiązań technologicznych. Projektanci nie wymyślił niczego nowego i dosłownie „naszkicowany” fasadę z modeli Teana.

Niski koszt podkreślają praktycznie wszystkie części i chrom krata dodatkowo wzmacnia te budżetowe samochodu. Najbardziej zauważalną zmianą, która otrzymała „Nissan Almera” – nowe ciało.

W porównaniu z modelem Logan nowość wzrosła w rozmiarze. Obecnie, jej całkowita długość 4656 mm, szerokość 1 695 mm, wysokość – 1522 mm, rozstaw osi – 2700 mm. 160 mm – prześwit, który otrzymał nową "Nissan Almera". Opinie kierowców powiedzieć, że na poważne off-road to może nie wystarczyć, ale na drogach krajowych problem nie występuje.

salon

Samochód ma klasyczny wnętrze pięć-seat. Wolna przestrzeń dla kierowcy i pasażerów jest wyposażony w rezerwie, wykończenia i lokalizacji kontroli pozyskiwania pytania. Średnia jakość użytych materiałów, i panel przedni jest proste, pozbawione falbanek.

Druga liczba pasażerów jest przeznaczony dla trzech osób. Początkowo nie sumują się, że nie jest możliwe, aby zwiększyć pojemność bagażnika.

Ale to poprawione w trzeciej generacji samochodu, gdy pojawia się nowa „Nissan Almera”. Opinie właścicieli wskazują, że składanego oparcia w stosunku 60/40 w bardzo przydatny dla tego samochodu. Ale w tym samym czasie, opcja ta jest dostępna dla wszystkich, ale w podstawowej konfiguracji.

parametry techniczne

Po raz pierwszy samochód zostanie wyprodukowany z pojedynczego bloku, ale w przyszłości planujemy rozszerzyć zakres silników. W tym przypadku producent nie wyklucza możliwości silnika wysokoprężnego. Silnik uzupełnieniem pojazd, zdolny dać 102 litrów. a. moc przy 5750 obr / min oraz objętości roboczej 1.6 litra. Siła nacisku jest przenoszona do przedniej osi, wszystkie koła zmiany napędu nie są przewidziane.

Nowy „Nissan Almera” nie jest gorszy od konkurentów w swoim segmencie na dynamikę i współczynnik prędkości: maksymalne prędkości zasięgu równą 185 km / h, przyspieszenie do 100 km / h trwa 10,9 sekundy. Według „paszportu”, średnie zużycie paliwa silnika w cyklu mieszanym – 8,5 litra. W tym przypadku jest on zgodny z normami ochrony środowiska Euro 4. Nowy dostępny z dwóch odmian skrzynie biegów 5-biegowa manualna i 4 przekładnią automatyczną. Eksperci zalecają przy użyciu najnowszej transmisji.

zawieszenie

Biorąc pod uwagę specyficzność rosyjskich dróg, podwozie samochodu dodatkowo wzmocnione silniejszych elementów zawieszenia przeznaczony do zwiększenia obciążenia. zamontowane z przodu MacPherson niezależnie rozporek, z tyłu – belkę skrętną. Tendencje zawieszenie tuningowe blisko rajdu, co tłumaczy się tym samym złej jakości i stłuczki na drodze.

możemy śmiało zauważyć, wąskie koło Wśród wad nowych elementów (185/65), ale dobre zawieszenie rekompensuje tej wady i nieprawidłowości ledwie odczuwalne w kabinie. Układ kierowniczy nie jest inna skrajność ostrość, ale jest to zupełnie wystarczające do komfortowego i pewność jazdy. Hamulce tarczowe, montowane w przednich i tylnych bębnów – układu hamulcowego, który ma nowy „Nissan Almera”.

Zdjęcie samochodu zrozumie nawet zwykłego człowieka, który model ma wyjątkową wydajność off-road. Przede wszystkim ten zapewnia wysoki prześwit. Po całkowitym załadowaniu „obniżeniami” tylko do 145 mm, a więc martwić się o to, co można utknąć na wiejskiej drodze, to nie jest konieczne. A jeśli myślimy o dodatkowe zabezpieczenie podwozia, wszelkie wątpliwości znikają całkowicie. Nowy produkt został sprawdzony w różnych warunkach drogowych, w tym na torze do motocrossu, gdzie okazał się być wspaniałym.

Konfiguracja i cena

W Rosji istnieją cztery pojazd, ale jeśli wziąć pod uwagę, że średnia oferuje dwie opcje, albo nawet pięć.

Nowy „Nissan Almera” już w wersji podstawowej obejmuje manualna skrzynia biegów, a komputer pokładowy, ogrzewanie tylnej szyby, bagażnik oświetlenie, kierownica stalowa R15 koła, tkaniny tapicerki, podwójne poduszki powietrzne, pomocnicze systemy ABS elektroniczny i EBD, pasy bezpieczeństwa prednatyazhelitelyami, specjalne elementy złączne dla fotelików dziecięcych, i tak dalej. Dziennik model kosztów w 2014 roku wynosi 459 000 rubli.

Nowy „Nissan Almera” konfiguracja Comfort uzupełnia podgrzewane przednie fotele, regulacja regulacja fotela kierowcy, centralny zamek, przednie światła przeciwmgielne, ulepszone opcji Pakiet Audio automatyczne zamykanie drzwi podczas jazdy. Jego cena zaczyna się od znaku 477 tysięcy rubli, klimatyzowany wersja będzie kosztować 500 000 rubli, a z automatyczną skrzynią biegów – 532 000 rubli.

wersja Comfort Plus dodatkowo wyposażona systemu 2DIN-audio z MP3 i Bluetooth przedłużony. Z manualną skrzynią biegów oferuje do 523 tysięcy rubli i 555.000 rubli dla automatycznej skrzyni biegów do „Nissan Almera”.

Nowy sprzęt Tekhna zawiera ponadto skórzane koło kierownicy, elektrycznie sterowane szyby w tylnych drzwiach, oświetlenie schowek, specjalny system mediów Nissan Connect. Jego wartość na rynku rosyjskim będzie zaczynać się od znaku 554 tysięcy rubli, a także z automatyczną skrzynią biegów – od 586 000 rubli.