705 Shares 9833 views

Jakie sterowniki są potrzebne dla Windows 7?

Każdy użytkownik komputera wie, że bez prawidłowo zainstalowane w systemie operacyjnym, kierowcy nie może być pełnym wymiarze czasu pracy. Kierowca – mały program, który kontroluje konkretny komponent komputera. Na przykład, sterowniki audio dla Windows 7 umożliwiają usłyszeć dźwięk z głośników i słuchawek, w rzeczywistości, uruchamiając odpowiednie urządzenie wyjściowe systemu operacyjnego. Podobnie, sterownik wideo pozwala użytkownikowi zobaczyć obraz na ekranie, sterownik karty sieciowej – do pracy z połączeniem sieciowym, etc. Na pierwszy rzut oka nie jest to oczywiste, ale niemal wszystkich komponentów sprzętowych niezbędnych do pracy kierowców. Na szczęście dla użytkownika, lwia część z nich jest już w systemie operacyjnym i zainstalowane automatycznie. Nawiasem mówiąc, przewidywanie Sprzeciw początkujących, podstawowy sterownik wideo jest również ze wszystkimi systemami, dzięki czemu obraz jest nie tak. Kolejne pytanie – czy jego jakość i funkcje realizowane.


Jeśli porównać wielkość dystrybucji Windows 7 i jego poprzednik, Windows XP, dzięki czemu wpływa na znaczącą różnicę. Zdecydowana stopniu to zależy od obecności kierowców znajdujących się na płycie instalacyjnej dla najbardziej popularnych urządzeń. Z tego sterownika dla Windows 7 64-bit wygląd o wiele mniej niż na XP, bo po prostu nie potrzebują ustanowionego przez siebie, z wyjątkiem, że użytkownik chce aktualizować je później na własną rękę. Znamiennym przykładem – sterownik audio HDA, które były nieobecne w XP, ale jest nowy system.

Jakie sterowniki są potrzebne dla Windows 7? Wystarczy do prowokacyjne pytanie, jednak jest to w jaki sposób formułować początkujących szukających pomocy w Internecie. Jak już wspomniano, większość komponentów nie wymaga żadnej specjalnej instalacji sterowników, ale które jednak muszą być uporządkowane.

To zależy od konfiguracji komputera. Logiczne jest, że jeśli komputer zawiera kartę dźwiękową, wówczas kierowca nie jest potrzebny do niego. Niewielka cecha: Wyłącz urządzenie w BIOS-ie też nie trzeba instalować sterownika, jak można przypuszczać, że tak nie jest, i nie zależy od systemu operacyjnego. Aby odpowiedzieć na pytanie, jakie są potrzebne sterowniki dla systemu Windows 7, użytkownik musi wiedzieć, czy jego komputer jak urządzeniach odłączony.

W każdym razie, bez wyjątku, zaleca się, aby zainstalować sterownik karty graficznej. Można go pobrać ze strony dewelopera chip wideo. Może to być Intel, ATI (AMD jak to niedawno) i, oczywiście, słynny nVidia. Chociaż bez tego komputera jest również działa, ale nie ujawniają swój pełny potencjał w ramach swoich jednostek przetwarzania bezczynny.

Jeszcze jakie sterowniki są potrzebne dla Windows 7? Więcej takich nie obowiązkowe. Zazwyczaj kierowca wsparcie interfejsu sieciowego. Mimo to, po wydaniu Windows 7 już ponad 10 lat, a nowy system okuć po prostu nie można wykryć automatycznie. To coraz częściej dochodzi do sterownika karty sieciowej.

Modem 3G właściciele po prostu trzeba zainstalować sterownik dla tego urządzenia, gdyż nie ma w systemie. To samo jest prawdą w odniesieniu do, układ kierowniczy, joysticka, myszy, klawiatury (w zależności od urządzeń podłączonych do komputera).

I, mimo wszystko, przybysz ma potrzeby zagłębiać się w tej kwestii, na które wymagane są sterowniki dla Windows 7 znacznie bardziej racjonalne korzystanie z rozwiązań oferowanych przez deweloperów lub laptopa. Na pewno każdy zauważył, że komputer jest kilka dysków z programami niejasnych. Jest to sterownik i innych pokrewnych aplikacji. Prowadzimy każdy i postępuj zgodnie ze wskazówkami dla instalacji. Zazwyczaj powstają trudności: dźwięk, wideo, sieci, płyta główna – sterowniki są podpisane i przemyślany odczytanie informacji, wszystko staje się jasne.