361 Shares 9665 views

"Dexon" lek. Instrukcje użytkowania

Lek „Dexon” (krople do oczu), którego cena wynosi około 90 rubli. Oznacza to rodzaju mieszanego. Leków stosowanych miejscowo. składniki aktywne leku wystaje siarczan neomycyny, sól sodowa fosforanu deksametazonu. Lek ma działanie bakteriobójcze, daje proces syntezy białek w komórkach mikroorganizmów. Lek różni się wystarczająco szeroki zakres działania przeciwbakteryjnego przeciwko wielu patogenom Gram-ujemnych i Gram-dodatnich. Minimalny wpływ na lek paciorkowce. W przypadku wirusów opornych na lek, grzybów, roślin beztlenowych. lekooporność rozwija się stosunkowo powoli i nie wymawiane.


Preparat „Dexon„(krople do oczu). Instrukcje. świadectwo

Lek zaleca się schorzeń bakteryjnych, przewlekłych i ostrych prądów. Od wskazania obejmują zapalenie powiek, zapalenie spojówek, zapalenie rogówki (bez uszkodzenia nabłonka), ciała rzęskowego. Lek „Dexon” instrukcje użytkowania zalecany w profilaktyce zapalenia pooperacyjnego w przedniej części oka. To także wskazuje na to przewlekłe i ostre zapalenie ucha zewnętrznego, infekcyjnych chorób alergicznych ucha zewnętrznego.

"Dexon" lek. Instrukcje użytkowania

Na tle umiarkowanym lub łatwo wyraził narkotyków zakaźna choroba oczu zaleca się co cztery do sześciu godzin. W przypadku ciężkiej choroby lek stosowany jest co godzinę. Zgodnie z redukcją objawów chorobowych, zmniejszyć częstotliwość stosowania. W każdym z worka spojówkowego zalecane 1-2 krople leku. Na podstawie leku choroby uszu używać dwa – cztery razy dziennie. Zaleca się zaszczepić 3-4 krople do każdego kanału słuchowego.

skutki uboczne

Na podstawie leczeniu narażone na rozwój alergii. W szczególności, nie jest obrzęk powiek, świąd, zaczerwienienie spojówek. Lek może spowodować wzrost ciśnienia (gałki ocznej), następnie z prawdopodobieństwem jaskry. Podczas obróbki może wystąpić zmiany w nerwu wzrokowego i polu widzenia odzyskanego podtorebkowe zaćmy. U niektórych pacjentów, opóźnia gojenie się ran. Na tle patologii prowokując ścieńczenie rogówki lub twardówki z, perforacja może wystąpić w włóknistej pochewki. W efekcie zahamowanie ochronnej systemy ciała są narażone na infekcję wtórną, a na tle procesów gnynyh może zwiększać ekspresję istniejącego zakażenia.

Lek "Dexon". Instrukcje użytkowania. Przeciwwskazania

Nie środek podawany do rogówki wirusem varicella rogówki i spojówki bakteryjnego zmian. Przeciwwskazania obejmują choroby grzybicze, zakażenia prątkami oka, nadwrażliwości. Oznacza „Dexon” instrukcja obsługi nie zaleca lub po niepowikłanym usunięciu rogówki ciała obcego. W czasie ciąży lub podczas laktacji specjalista medycyny przypisany ściśle według wskazań. Konieczne jest, aby ważyć prawdopodobnych korzyści i zagrożeń związanych z używaniem narkotyków.