900 Shares 1724 views

Nowa Moskwa mapa metra z CIT: Czy łatwiej się poruszać?

Moscow Metro ciągle się zmienia. Budowę nowych stacji i linii. To pozwala łączyć różne obszary miasta i jego przedmieść do jednej sieci transportowej. Metro pozwala szybko dostać się z jednego miejsca do drugiego, bez stojąc godzinami w korkach, które w Moskwie – nie są rzadkie. Jednym z głównych linii jest pierścień, który do 2016 roku był jedyną linię metra, która krzyżuje się z innymi liniami. W tym roku otwarto CIT (Moscow Ring kolejowego). To pokrywa się z drugiej obwodnicy, aw północnej Moskwa przechodzi nad nim. Ten artykuł wyjaśni, jakie funkcje CIT, wygląda jak nowy metra programu „Moskwa z CIT,” rozważyć inne ważne punkty.

Moskwa metro

Metropolita Moskwy jest jednym z najtrudniejszych torów na świecie. Składa się z 14 linii i 203 stacji, w tym zarówno podziemnych i powierzchniowych. Większość linii metra przejść przez miasto. Jest też krótka linia, mający w swoim składzie tylko 2-3 stacje i wzajemnego łączenia nie nakładających się oddziały. Ponadto, istnieją 2 pierścienie, z których jeden nie jest całkiem tradycyjny podziemny. Na nim zostaną omówione dalej.

Nowa linia pierścień: wygląda

Moskwa pierścień kolejowa reprezentuje głównie kolejowe otwarty typ gruntowych. To działa na płaskich obszarów na drogach i trudnych odcinkach przechodzących przez most. W nowej linii stacja pierścieniowej 31, wśród których znajdują się zarówno oddzielne i pokrywa się z innymi liniami metra.

Przed napędu CIT nie jest zwykłym kompozycje metra i trenować bardziej jak pociągi. Pociągi te są nazywane „jaskółki”. Wyposażone są znacznie lepsze niż prostych kompozycji, bieganie w podziemnym metrze. Oni są większe, bardziej przestronne, zapewniają one większą siedzenia. Mają także toalety, ekrany, przestrzeń do przewożenia wózków dziecięcych i rowerów. Samochody nawet obiecują wyposażyć gniazdek do ładowania gadżetów, ale sieć Wi-Fi jest kwestią otwartą. Dodać do niej chce, ale kiedy i jak efektywnie, jest nadal nieznany.

Nowa linia pierścień: jak to działa

Metro Moskwa schemat z CIT wynika, że wiele stacji linie pierścień będzie musiał przejść na stacji metra. Takie stacje będą 17. Podczas przesadzania z 11 stacji przejścia do podziemnych galerii będzie zamknięta: metrostroiteli-inżynierowie nazywają to zasadą „suchą stopą”. C 10 stacji CIT można przenieść do pociągów podmiejskich. I z doskonałą transportu naziemnego planuje połączyć każdą stop. Zostało to już zrobione, ale jeszcze nie w pełni wdrożone. Aby dostać się z jednej stacji do drugiej, trzeba 2 do 5 minut.

Napęd pociągi z 5-6 minutowych odstępach czasu w godzinach szczytu (rano i wieczorem) przez 10-15 minut w innym czasie. czasu pracy nie różni się od pozostałej części metra – od 6 rano aż do rana.

Opłata za CIT jest taki sam jak w metrze – 50 rubli. Ponadto, w tym samym skoku ( „trzy”, „90 minut”, a więc miękkie. D). Jest to, że w przejściu od stacji metra do stacji CIT będą musiały korzystać z karty lub zapłacić za przejazd z jednego biletu.

Jak teraz wygląda metro system

Zaktualizowany Moskwa mapa metra z CIT zaczął patrzeć szerzej i całkowicie. Metropolitan zaczęła obejmować znacznie większy obszar, a dostać się z jednej stacji do drugiej (które wcześniej wymagany na przykład przeszczep 3) jest obecnie możliwe, aby przenieść 1 lub nie.

Zalety i wady CIT

CIT, jak każdy innowacji w dużym mieście ma swoje zalety i wady. Rozważmy najpierw zalety:

  1. Zmniejszenie czasu potrzebnego do podróży z punktu A do punktu B na moskiewskim metrze. Jazda z nowych stacji, przedstawione powyżej, pozwala nie może być szybsze poruszanie się po niej, ale sprawiają, że podróż bez zbędnych przeszczepów teraz stają się realne.
  2. Zmniejszając przepływ pasażerów w pierwszym wierszu w pierścieniu, a tym samym jego wyładunek.
  3. Nowy transportu schemat moskiewskiego metra z CIT obejmuje odległe obszary w okolicach Moskwy.
  4. Rozwój infrastruktury i budowa pustych obszarów w pobliżu nowej stacji CIT.

wady:

  1. Wielu nie podoba zaktualizowaną moskiewskim metrze. Prowadzenie nowe stacje są zakłopotany zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Ale uważamy, można się do tego przyzwyczaić.
  2. Kierunki CIT jest wypłacane niezależnie od standardowego metra. E. Okazuje się, że jest korzystna dla jazdy na nowej drodze tylko do tych, którzy dotowane podróżowanie lub kto jedzie bezpośredni.
  3. Brak czasu można nazwać, że jeszcze nie wszędzie jest nowa Moskwa mapa metra z CIT, więc trzeba polegać albo na starym torze, czy w aplikacjach mobilnych i drukowanych kart. Ale to się zmieni w ciągu kilku miesięcy.

perspektywy na przyszłość

W przyszłości planuje się ukończyć wszystkie przejścia do sąsiednich stacji metra, wyjściach wyświetlaczy z CIT do transportu publicznego. Podczas gdy Moskwa mapa metra z CIT nie jest bardzo dobrze znany nie tylko dla Rosjan, ale nawet dla Moskali. Dlatego już nie jest zamiennikiem wywieszek z systemem w metrze i na ulicach. Przepływ ludzi na CIT nie jest jeszcze tak duża, ale oczekuje się, aby stopniowo zwiększać liczbę pasażerów i odpowiedni wzrost zysków.

Jest również blisko do stacji CIT planuje się budowę nowych kompleksów mieszkalnych, tj. A. Wcześniej teren przestał być niedostępne. Tak więc, na przykład, zaproponował plan rozwoju dawnym terenie fabryki ZIŁ. Na ogół oczekuje się, że CIT będzie tchnąć nowe życie w odległych obszarach i infrastruktury transportowej stolicy.