234 Shares 5037 views

Pravda jest sanatorią (Soczi). Multidyscyplinarna baza danych diagnostyki medycznej

Położony w samym środku malowniczego archipelagu górskiego, w otoczeniu zielonych tropikalnych plantacji, pensjonat Pravda jest dogodnie usytuowany. Sanatorium (Soczi) znajduje się w dzielnicy Khostinsky, tuż obok pensjonatu "Ordzhonikidze". Niedaleko od budynku mieszkalnego znajduje się przystanek i stacja kolejowa, skąd łatwo można dotrzeć do Matsesta, centrum Adler, Krasnaya Polyana i Soczi. Infrastruktura obszaru jest dobrze rozwinięta, jest bogata w kawiarnie, restauracje i centra handlowe.

W XVIII w. Budynek sanatorium był siedzibą znanej postawy publicznej, filozofa i prawnika Evgeni Nikolaevich Trubetskoi. Klinika profilaktyczna ma ponad 90 lat, ale nie straciła popularności. Pensjonat jest ogromnym parkiem leśnym na 11 hektarach, co nadaje mu szczególnego smaku i wartości. Ze względu na obecność różnorodnej flory dendrologicznej, powietrze jest nasycone ozonem i właściwościami bioenergetycznymi.

Hotel oferuje zabiegi odnowy biologicznej oraz bogaty program rozrywkowy "Pravda" sanatorium (Soczi). Ceny zakwaterowania są przystępne – od 16700 rubli. Przez tydzień. Dzieci otrzymują zniżki w wysokości 40%. Korzystne warunki klimatyczne i jakość usług przyciągają turystów z różnych regionów.

Profil medyczny

Jest to multidyscyplinarny kompleks kliniczny "Pravda". Sanatorium (Soczi) oferuje gościom zabiegi terapeutyczne i rehabilitacyjne. Do skutecznej obróbki dostarczany jest nowoczesny sprzęt wysokiej klasy. Centrum medyczne akceptuje wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy o różnych specjalizacjach: terapeuty, stomatologa, psychologa, pediatrę, otolaryngologa, urologa i ginekologa.

Skutecznie leczone choroby układu endokrynnego, układu nerwowego i mięśniowego. Stosuje się metody psychofizyczne i psychosomatyczne, w tym spożycie mineralnej wody leczniczej z wiosny Matsesta. Specjalizuje się w uzdrowiskach z akupunktury, fizjoterapii, terapii laserowej i magnetoterapii.

Liczba pokoi

Składa się z siedmiu budynków mieszkalnych, organicznie połączonych z pięknym krajobrazem naturalnym, apteki Pravda. Sanatorium (Soczi) jest wyposażone w niezbędne meble, urządzenia i klimatyzatory. Są komfortowe pokoje jedno i dwuosobowe, w tym wysoki komfort. Z balkonów można podziwiać krajobrazy wybrzeża morskiego i tropikalną strefę hotelu.

Zasilanie

Cena obejmuje trzy posiłki dziennie, które są organizowane w lokalnej jadalni. W cieplejszych miesiącach serwujemy serwowane na otwartej werandzie. Jest menu diety. Oferujemy różnorodne sałatki ze świeżych warzyw, jagód i owoców. Oprócz tego znajduje się restauracja, w której Goście mogą docenić wykwintne przysmaki kuchni śródziemnomorskiej i narodowej.

Linia brzegowa

Prywatna plaża piaszczysta i żwirowa oddalona jest od budynku dyżurnego o 10 minut spacerem. Wybrzeże jest ogrodzony, wyposażony w leżaki, parasole, prysznice, bar i centrum rozrywki wodnej. Na plaży znajduje się boisko sportowe, służba ratownicza.

Turyści będą mogli prowadzić spacery poznawcze na jachcie, dostać adrenalinę z lotu z spadochronem, jeździć motocyklem wodnym i katamaranem w szpitalu "Pravda". Sanatorium (Soczi) dla tych, którzy chcą organizować rafting i narty wodne.

Infrastruktura

Kompleks sportowy do gier na świeżym powietrzu (siatkówka, piłka nożna, tenis, badminton) są rozbite na całym terytorium. Wieczorem odbywają się zabawne pokazy z tańcami i konkursami. Który zmęczony jest leżeniem na plaży, może dostać bilet na zwiedzanie lokalnych atrakcji lub samodzielnie wybrać się na zakupy, zwiedzić obiekty olimpijskie i Disneyland. W schronisku otwiera się bogata biblioteka i małe kino. W hotelu znajduje się siłownia i salon piękności. Dla małych dzieci teren ogrodzony.

Korzystając z opieki zdrowotnej, spędzisz czas w nadmorskim kurorcie Soczi. Sanatorium "Pravda" (zdjęcie prezentowane w artykule) jest bazą hydromineralną o ogromnym potencjale gojenia, rozwiniętą infrastrukturę i przyjazną atmosferę.