229 Shares 3418 views

Jeśli marzyłeś o zdradę, interpretacja sen nie rozwiąże problemów

Sny od dawna są przedmiotem badań nie tylko dla naukowców, ale także dla psychologów. Nasi przodkowie byli o wiele łatwiejsze. Marzył o zdradę, interpretacji snów ujawni znaczenie tego obrazu. Niewierność we śnie oznacza złe wieści. Dlaczego jest tak, a nie inaczej, nasi przodkowie nie przesądny myśli. W tym czasie nie było w zwyczaju odwiedzać psychoanalityków. Mężczyzna uważa, że jego dusza podczas snu w podróż, a sen – to jej doświadczenie podczas podróży.


Współczesny człowiek jest nielogiczne wyjaśnienie to uwierzyć, a nie interpretacji obrazów powoduje tylko uśmiech. Stosunkowo złe wiadomości, można powiedzieć, że włączanie telewizora każdy z nas słyszy je w takich ilościach, że zdrada prostu trzeba marzyć o nas każdego dnia. Dlatego nie będzie jak naszych pradziadków, i starają się analizować nasze marzenia w zakresie nauki o psychologii. Blisko babcia sen książka, zdrada ulubiony sen oznacza tylko jedno: w relacji do dużych problemów. Całkowicie przyznać, że nadal istnieje nic takiego w rzeczywistości nie miało miejsca. Nieprawidłowe, nawet nie brać pod uwagę rzeczy … do teraz. Ale moralnym lub fizycznym niezadowolenie z własnej relacji jest obecny. Dlatego jeśli marzyli o zdradę, interpretacja sen nie daje odpowiedzi na pytanie. Analizować swoje relacje z partnerem, aby zrozumieć, co spowodowało taki podświadomy sygnał. Każda para jest wyjątkowa, więc nasz artykuł nie jest bezpośrednim przewodnikiem w działaniu. To jest po prostu próbą analizować ten wyjątkowy i tajemnicze zjawiska, jak ludzkie marzenia.

Aby rozpocząć, należy rozważyć procesy pod względem fizjologii. Wiadomym jest, że rozładowanie seksualne osoba może wyzdrowieć we śnie. Jeśli więc marzysz o namiętny seks z naturalnej izolacji, to oznacza tylko jedno. W prawdziwym życiu, brak przyjemności cielesnych, więc mózg nadrabia braki w ten sposób.

opcja numer dwa: zdrada we śnie nie jest związane z kontaktem fizycznym. Płeć nie było, ale marzenie o pięknych dat, kwiaty i diamenty, jachtów i limuzyn. A potem cała w bieli przy ołtarzu. Nie spiesz się do wyszukiwarki do jazdy w „sen, interpretacji snów, zdrady.” Po prostu brakuje romans w relacji. Marzysz o morzach i koralowców i musiał zadowolić się domku i łóżka. Te więc dziewczynki jest cienki i delikatny, choć nie w rzeczywistości, to przynajmniej we śnie.

Jeśli marzysz o namiętny seks z nieznajomym, najprawdopodobniej, twoje życie seksualne jest brak różnorodności. Praktykujących psychologów i seksuologów może opowiedzieć wiele historii, gdy ich pacjenci w snach miał do czynienia z takimi rzeczami, których nie odważył się myśleć w prawdziwym życiu. Podobne objawy w języku zawodowej zwanej seksualność stłumiona. Nawiasem mówiąc, twórca psychoanalizy Zygmunt Freud snów zaczął. Naukowcy się nawet własnej książki sen, w którym interpretacja obrazów prezentowanych, biorąc pod uwagę specyfikę ludzkiej seksualności.

Jeśli marzyłeś o cudzołóstwo, interpretacja sen prowadzi do wielu interpretacji. Wartość snu zależy od brutalnych fantazji kompilator książki. I psychoanalitycy, najprawdopodobniej, aby przekonać się, że tak wyraził swoje zaniepokojenie związku. Po części mają rację. Jeśli jesteś bardzo zazdrosny i ciągle tylko pomyśleć, że kochał można bawić się na bok, nie zdziw swoje marzenia. Jednak jest to możliwe, a drugi scenariusz. Prawdziwa zdrada występuje, mózg już zauważył, że coś jest nie tak: dziwny zapach, zmiana zachowania. Ci wzruszył alarm, ale podświadomość jest z powrotem w tym wypadku nie jest w rzeczywistości, ale we śnie.

Wreszcie, proponujemy, aby wycofać się z badania naukowe i wrócić do rzeczy, jaśniejsze i bardziej prozaiczne. Jeśli marzyłeś o interpretacji snów zdrada uchylenie i pamiętaj, jaki ostatnio oglądałem filmy, jakie książki czytać. Możesz być tak wrażeniem romansach cudzych, że chcieliśmy się zatrzymać w miejscu, nawet jeśli znaki w śnie.