730 Shares 2780 views

Sklifosovsky Research Institute (Moskwa): lista usług, lekarze, wydziałów, jak uzyskać opinie

Scientific Research Institute nazwany profesor medycyny Nikolaya Vasilevicha Sklifosovskogo powszechnie znany jako największy i szeroki profil naukowo-praktyczne centrum medycznego Rosji.


Centrum Badań Sklifosovsky

Wystarczy wyobrazić sobie, Sklifosovsky Szpital ma ponad 40 jednostek badawczych, a połowa z nich – Clinical! Naukowy i medyczny instytut warunkowe zatrudnia ponad 800 osób, w tym 167 kandydatów nauk medycznych, 37 profesorów, 6 osób wybitnych osobistości nauki rosyjskiego, 78 doktorów nauk, 3, członkiem korespondentem baranów, a nawet trzech akademików.

Na podstawie klinice Instytut Sklifosovsky za pomocą nowoczesnych metod high-tech do wykonywania skomplikowanych operacji i niepowtarzalny. Od rana do wieczora lekarze o różnych profilach, aby pomóc mieszkańcom Moskwy i regionów, z części pacjentów otrzymujących leczenia szpitalnego. SRI dysponuje 962 łóżkami, które obejmują i 120 (1-5 miejscowe) pokoje ratunkowym. I, oczywiście, liczne strumień pacjentów otrzymujących ambulatoryjnej opieki awaryjnego tutaj. Ponadto ośrodek oferuje wizyt zespoły lekarzy, którzy są gotowi, jeśli potrzebujesz pomocy, dać jej kolejnych klinik Moskwy i ich pacjentów.

Sklifosovsky Institute: wydziały i usługi

kilka jednostek działających w potrójnym struktury medtsentra:

 • Pięć działów na natychmiastową opiekę specjalne.
 • Siedem działów diagnostycznych.
 • Sześć specjalistycznych wyspecjalizowanych działów.
 • Naczyniowy centrum znaczeniu regionalnym.
 • I innych badań, a także jednostki wsparcia, które obejmują ogólne i administracyjne działów serwisowych.

W jednym miejscu tak powszechne

W uzupełnieniu do przywrócenia stanu zdrowia pacjentów, Sklifosovsky Instytut prowadzi działalność edukacyjną, czyli tutejsi specjaliści są dodatkowe szkolenia w celu podnoszenia umiejętności. Ponadto Centrum kieruje i prowadzi wszystkie rodzaje badań naukowych dotyczących medycyny ratunkowej. Każdego dnia, praca na rozwój i doskonalenie metod diagnostyki i leczenia ich interakcji z już znane. Oczywiście, wyniki zostały z powodzeniem wdrożone w praktyce.

pogotowie chirurgii naczyniowej codziennie przez całą dobę wykonuje obowiązek miasta i prowadzi tylko w Moskwie i 50% operacji awaryjnego u pacjentów z pęknięciem tętniaka w brzuchu. Każdego roku wydział prowadzi do operacji rekonstrukcyjnych 900 na statkach. Tak znaczna ilość pracy wykonywanej przez funkcjonariuszy, jest możliwe dzięki stworzeniu wielu pracuje całodobowych świadczeń.

Naukowo-praktyczne centrum kontroli zatruć FMBA: Zakład

 • Wydział Fizyki Życia Systemów (MIPT). Tutaj przygotowują specjalistów w dziedzinie fizyki i matematyki stosowanej bezpośrednio zaangażowane w takich dziedzinach jak biologia, medycyna, fizyki biomedycznej, informatyki i inżynierii.
 • Klinika Transplantacji i sztuczne narządy (MSMSU). Eksperci badają wiedzę teoretyczną oraz praktyczne metody badania pacjentów potrzebujących high-tech opieki medycznej.
 • Klinika Neurochirurgii i neuroreanimation (Uniwersytet MSMSU) ma najnowszy sprzęt diagnostyczny i ultra-nowoczesne sale operacyjne, w których codziennie wykonywać najbardziej skomplikowane operacje za pomocą microneurosurgical technologii. Dla wykładów i badań teoretycznych na Wydziale baz klinicznych wyposażonych w sprzęt multimedialny i komputerów.
 • Emergency Department i chirurgii ogólnej (RMAPO), przedmiotem których są powtarzane i chirurgii rekonstrukcyjnej na narządy klatki piersiowej i jamy brzusznej.
 • Zakład Toksykologii Klinicznej (RMAPO). Istotą głównych kierunków prac naukowych wydziału: badania i badania jak najbardziej pospolitych gatunków i nowych form choroby chemicznej, rozwój technologii medycznych i odtruwające antidotum terapii ostrego zatrucia.

Dzień, każdego dnia

Codzienne prace okrągły zegar Ośrodka jest zapewnienie pilnej pomocy w nagłych wypadkach z ludźmi. Hospitalizacja pacjentów odbywa się w zespołach dostawczych, „karetka”, a przyjść w obszarach klinik, centrów urazowych, rodzenia klinik i innych placówek medycznych.

Oprócz wizyty w pomocy w nagłych wypadkach Sklifosovsky szpitalu, pracownicy prowadzą konsultacje diagnostyczne, badanie USG, MTP radioizotopu i diagnostykę funkcjonalną, jak również procedur endoskopowych, które obejmują: rektosigmoskopiya, rektosigmokolonoskopiya, duodenoscopy, Ezofagoduodendoskopia i bronchoskopii.

Na wysokim poziomie codzienna praca odbywa się w Centrum Medycznym diagnostyki laboratoryjnej w zakresie klinicznej, mikrobiologii, hematologicznych isoserological, koagulacja, histologii, bakteriologiczne i badań immunologicznych.

Wykaz instytutów badawczych i ceny płatnych usług

Sklifosovsky Centrum Badań dla wszystkich, którzy chcą świadczyć szereg płatnych usług. Leczenie na wynagrodzenia umownego wymaga uprzedniej rejestracji dokumentów i wyciągi czek. Szafka do nagrywania i rejestracji znajduje się w centralnej naukowego instytutu badawczego wydziału przyjmującego. Wyciąg dokumentacji medycznej i płatności za usługi muszą być wykonane w dniu przyjęcia pacjenta, przynajmniej 15-20 minut przed wyznaczonym czasie. Który zapewnia Sklifosovsky Institute płatnych usług? Wszyscy obywatele mogą uzyskać:

 • porady lekarza diagnostycznych na ten temat bólu i jego leczenie. Koszt – 2000 rubli.
 • Blokada mocy ultradźwięków lub promieniowania rentgenowskiego (ramię C), diagnostyce medycznej. Koszty zabiegu – 9900 rubli.
 • Terapeutycznych i diagnostycznych blokada w połączeniu z instalacją cewnika pod rentgenowskiego (ramię C) i ultradźwięków. Koszt – 11640 rubli.
 • Serwis na temat wpływu częstotliwości radiowej (terapia tętno, Termolezja). Koszt – 30,400 rubli.
 • śródstawowej iniekcji preparatów kwasu hialuronowego. Koszt (z wyłączeniem kosztów leków) – 1900 rubli.
 • Kroplowego podawanie leków przeciwbólowych (dożylnie). Koszt – 3000 rubli.
 • Widząc wsparcie konsultacji okres pooperacyjny (na podstawie leczenia przeciwbólowego systemowego). Koszt – 10.000 rubli.
 • wsparcie konsultacji pooperacyjne leczenie opiera się na systemowym i analgezji regionalnej. Koszt – 15.000 rubli.

Jak dostać się do szpitala Sklifosovsky? Adresy instytucji

Moskale znany ze słynnym centrum medycznego. Ale na co dzień w stolicy wysoce leczenia pochodzi dużą liczbę osób z regionów. Ludzie chcą dostać się do Instytutu Sklifosovsky. Jak dostać się do centrum medycznego? Nic skomplikowanego o nim. Wystarczy dostać się do stacji metra „Prospect Mira” i „Sukharevskaya”. Z jednego z tych przystanków można dojść w 5-10 minut pieszo do szpitala Sklifosovsky. instytucja Adres: 129090, Moskwa, Bolshaya Sukharevskaya Square Building 3.

Będzie to wystarczy raz odwiedzić centrum medyczne, a na pytanie, jak go znaleźć, nie zostaną zamknięte na stałe.

Opinii Instytutu Badań N. V. Sklifosovskogo

Większość pacjentów z ciepłym i wdzięczna lekarzom SRI. Liczne opinie o pomoc pod warunkiem terminowego, prawidłowego rozpoznania i skutecznie przeprowadzić skomplikowane operacje wskazują na wysokie kompetencje i profesjonalizm lekarzy kliniki. Ze względu na charakter ich działalności zawodowej lekarza – to tytanicznej pracy, aby pomóc ludziom znaleźć zdrowia i szczęścia. A lekarze Sklifosovsky Instytut posiada wiele nagród państwowych dla profesjonalizmu. I to mówi dużo.

Ale, niestety, można znaleźć i ujemne sprzężenie zwrotne, w którym wyraził oburzenie na konkretnych specjalistów. Takie komentarze wydają się odnosić do ich stosunku do pacjenta. Administracja szpitala nie lekceważyć każdorazowo w odpowiedzi na naganę lub odzyskania pracownika, który naruszył zasady etyki centrum medycznego. Sugeruje to, że przywódcy klinice Instytut Sklifosovsky cenionych reputację. Ale dobre opinie, oczywiście, dużo więcej. Szczególnie miło przeczytać o ich sytuacji, gdy chodzi o ratowanie życia ludzkiego, w którym główną rolę odgrywaną przez cud, jak umiejętności lekarza.

Usługi świadczone przez Instytut Sklifosovsky

Sklifosovsky Medical Center ma wiele różnych usług, które mogą być podzielone na poszczególne grupy:

 • opieka ambulatoryjna. Obejmuje ona konsultację z kardiologiem, toksykolog, travmologa ortopedii, układu krążenia chirurga i innych klinikach praktykujących lekarzy.
 • Opieka szpitalna jest w każdym z Instytutu Badawczego istniejących biur,
 • Rehabilitacja opieka. Ta klasa fizykoterapii, laseroterapii, hydroterapii, fizykoterapii i tak dalej.

Instytut Opieki nadzwyczajną. Sklifosovsky wyposażone w nowoczesne urządzenia techniczne, ten fakt wraz z ciągłych badań i rozwoju naukowego pozwala osiągnąć wyżyny. Co wczoraj wydawało się niemożliwe, dziś dodaje szereg osiągnięć naukowych są dostępne do użytku. Przez ten szpital Sklifosovsky lekarze są w stanie pomóc, nawet u tych pacjentów, wcześniej uważano za beznadziejne. Proszę, weź wysokość szczytu dnia, aby ludzkość bardziej zdrowe, aktywne i skuteczne.

Klinika Neurochirurgii i neuroreanimation MSMSU w Sklifosovsky Szpitalu

Oddział neurochirurgii na Wydziale Lekarskim MSMSU została założona 23 lipca 2003 na podstawie decyzji Rady Naukowej. Jako praktyczny nauki neurochirurgii wyłączyć do odrębnego niezależnej dyscypliny. Techniki diagnostyczne stały się bardziej wyrafinowane, wzrosła do znaczenia w tej strukturze dyscypliny zapewniając wysoką opieki neurochirurgicznej. Takie rozdzielenie SRI Sklifosofskiy jako intensywnej pielęgnacji i resuscytacji, stal wymagają specjalnego szkolenia specjalistów z wymaganych, przy czym istniejące krzesło przemianowany oddziału neurochirurgii i neuroreanimation na podstawie podpisanego protokołu Rady Akademickiej Uniwersytetu № 7.

Główne kierunki pracy edukacyjnej wydziału

 • Nauczanie „neurochirurgii” i „neuroreanimation” studenci V bieg wydziału medycznego w pełnym wymiarze godzin dziennych i wieczorowych podziałów w granicach wyższego prof. edukacja.
 • cykl zajęć na tematy oblicza łączną kwotę 52 godzin, z czego 6 są poświęconych wykładów, 30 podany do praktycznych badań oraz pozostałe 16 – samodzielnej pracy uczniów.
 • edukacja podyplomowy, który obejmuje szkolenie w zakresie praktyki klinicznej i studiach zgodnie z opracowanym programem nauczania.
 • Ogólna poprawa i wzrost praktycznego doświadczenia i wiedzy dla lekarzy neurochirurgów, neurologów, traumy i anestezjologa. Czas klasa jest 288 godzin, plus tematyczny (certyfikacja) poprawa i dalsze szkolenia dla lekarzy-neurochirurgów z czasem trwania szkolenia – 144 godzin.

Jako podyplomowych Wydziału Edukacji Sklifosovsky Hospital „Neurochirurgii i neuroreanimation” organizuje kursy mistrzowskie na różnych zagadnień w dziedzinie neurochirurgii nadzwyczajnej dotyczącej nieurazowe krwotoku śródczaszkowego, urazowe uszkodzenie mózgu, i tak dalej. Zajęcia wzbogacone są z wykładami przez wiodących ekspertów, analizy przypadków klinicznych i działań demonstracyjnych w układzie anatomicznym. Podstawa działu jest dział Instytutu Badawczego Ochrony nadzwyczajną. N.V. Sklifosovskogo.

Nie należy traktować w oddziale neurochirurgii może:

 • Po otrzymaniu kierunku stacji moskiewskiego pierwszej pomocy medycznej.
 • Przez mianowanie przez centrum biurowego konsultacja w kierunku Moskwy instytucji medycznych.
 • Na zasadzie bezpośredniej płatności przez komercyjne działu umownej instytutu.

Linie bitowe historii Instytutu Badawczego

Jak to wszystko się zaczęło, można dowiedzieć się tylko ze źródeł archiwalnych. A oni mówią nam, że w 1803 roku hrabia Nikołaj Pietrowicz Szeremietiew zorganizowany filantropijnej misji z myślą o rozwoju nauki. Kupił dom i określana jedną część mini-szpital dla 50 osób, a drugi – schronienie dziewczyny do 25 sierot. I stworzył pierwszą instytucją w kraju, aby zapewnić opiekę medyczną dla biednych.

W czasie wojny z 1812 roku w Sheremetyev zorganizowany przytułek najpierw mieścił się szpital dla rannych armii francuskiej, a następnie (od 1878), tutaj nie było rannych żołnierzy rosyjsko-tureckiej wojny. Uczestnicy wszystkich kolejnych wojen i to jest tutaj, aby otrzymać pomoc medyczną. Już w 1815 roku nie prowadzono stałą praktykę chirurgiczną. I na to, że już zyskał podstawę medyczną, została zorganizowana przez Instytut awaryjnych.

Dlaczego to nazwa prof Sklifosovsky?

W 1929 roku, instytucja została nazwana N. V. Sklifosovskogo za prace nad praktycznym zabiegiem, który w czasie wojny pilnie wykwalifikowanych specjalistów. W ten sposób lekarze stosują niemal natychmiast odebrany wiedzy. Podczas wojny rannych przepływ nie zostanie zatrzymany, a prace związane z profesor chirurgii jamy brzusznej, antyseptyczne, resekcji żuchwy, a nawet cięte rośliny uratował życie wielu rannych żołnierzy. Było to zasługą Sklifosovsky. Szpital Sheremetyeva nazwany po nim po prawej stronie.

Sklifosovsky się podczas kampanii wojennych zdobyła bogate doświadczenia praktyczne, jak pracował w stacjach opatrunkowych, chirurg konsultant, operacji wojskowych oraz wiodącą chirurga armii rosyjskiej. Jego aktywność wojskowa dała znaczny materiał do publikacji szeregu prac o medycynie wojskowej i gospodarczej sanitarnej.

Usprawnienie i zwiększenie miejsc

Znajduje się na terenie stacji Szeremietiewo szpitala karetką, która doprowadziła natomiast G. M. Gershteyn stała liczbę wydziałów Instytutu. Następnie był kierowany przez A. Puchkov, pod którego przywództwo został stworzony ugruntowany system dokumentacji i sprawozdawczości. To znacznie ułatwia pracę personelu, opracowane zostały zasady organizacyjne i techniczne wykonane ponowne uzbrojenie, powodując w przedziale pracy wzrosła do nowego poziomu. Aż do czterdziestego roku, stacja pozostał w Instytucie, a później została wydzielona w zupełnie niezależną organizację.

Sklifosovsky Instytut był pionierem, innowatorem w organizacji ratownictwa chirurgicznej. Sformułowane jego podstawowych zasad, takich jak świadczenia wykwalifikowanej pomocy operacyjnej w dowolnym momencie, rano konferencji w celu omówienia prac dnia uczestniczyć w rozpoznawaniu radiologów i tak dalej.

Instytut pierwszy postawić kwestię konieczności pracy prewencyjnej na rzecz zapobiegania wypadkom, a także aktywnie promować przyjęcie szeregu środków w celu ochrony strony konsumenta życiu mieszkańców Moskwy.

Z wojskowego do czasu pokoju

Liczba rannych żołnierzy w czasie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej Instytutu. N.V. Sklifosovskogo przekroczyła dziesięć tysięcy. Każdy niezbędną pomoc. Aby uratować życie wielu z nich musiała pilnie natychmiast przewieziony do sali operacyjnej. Tutaj do wykonywania skomplikowanych operacji, aby uratować życie żołnierzy i ich powrót do służby. Następnie pracował w czołówce wielu lekarzy i pielęgniarek pracujących centrum Sklifosovsky. Szpital szpital została zreorganizowana, zgodnie z celami określonymi w spokoju.

W ciągu ostatniej dekady w Sklifosovsky Medical Center prowadzi szkolenia i dział kliniczną, rocznie produkuje się do dwustu mieszkańców. Otwarty i skutecznie pracować studia podyplomowe i doktoranckie w specjalnościach takich jak kardiologii, anestezjologii i reanimacji, traumatologii i ortopedii, chirurgii, neurochirurgii, chirurgii sercowo-naczyniowej. Redakcja i wydawnictwa Centrum Wydział przygotowuje się do wydania w druku naukowej Instytutu Pracy. Poza tym wszystkim, instytut posiada posiadania bogatych bibliotek naukowych i medycznych.

Na Sklifosovsky szpitala, powstał dwa wieki temu na podstawie schronu-szpitala w historii wielu znanych pracy w globalnym środowisku medycznym lekarzy. Zdrowie – najcenniejszym darem dla człowieka. I trzeba chronić go jak najwięcej. Niestety, czasami nawet poza nasz ostrożnie i rozważnie, wypadków, oparzeń i urazów, które wymagają pilnej i natychmiastowej pomocy medycznej. Jest za to i istnieje instytut Sklifosovsky. Tutaj w każdej chwili gotowy do pomocy.