538 Shares 6323 views

Ślub we wrześniu. Jej Wysokość Nature – dla Ciebie!

Lato zniknął z kalendarza, ale nie opuścił nas całkowicie. dzień, i sierpień zmieniła zmysłowy obraz i dał spokój ciepło stały się krótsze. Babie lato zaczął prawdziwą rozkosz przyrody i luksusu jesienią, nadal mieszka w liściach, ale wciągająca wyblakłe zielenie i początkujących złote korony. To – wrzesień. I nic dziwnego, że jest tak lubiący par zamierzających wziąć ślub i tworzą rodzinę własną rękę. Po tym wszystkim, symbolicznie w tym miesiącu – początek nowej rundy, naturalnego kalendarza, kiedy owoce wszystkich poprzednich sezonach nie kiwać z tabel po pracy i zbiorów.

Ślub we wrześniu – święto

Rzeczywiście, obfitość owoców, jagód, warzyw, dojrzewających we wrześniu, pozwala na wykonywanie wielu dań i napojów dla gości, niespodzianka receptur niespodzianka. Doświadczenie służąc europejską sztukę rzeźbienia – jedna z charakterystycznych cech współczesnego weselne. Kuchnia rosyjska jest różnorodny, od jej recepty uczynić menu, które tylko cud rozdawane, czasami nawet nie wiedząc, jak magicznie danie nabył taki smak.

Najbardziej przyjemny w tej części, że ślub we wrześniu, będzie kosztować mniej niż w pozostałych miesiącach ze względu na dostępność owoców i warzyw. Typowe dla lecie nie „przeniesiony” i na jesieni – pojawiły się już na półkach, a przywóz i ich – najbardziej naturalne, do aromatu i jasne, bez zawoalowaną smaku.

Oprócz bogatego stołu ślub we wrześniu jest dobre, że większość osób, które chcesz zobaczyć w ich święto, już nie będzie w strefie niedostępność za granicą na wakacjach. Jednak największą zaletą datą ślubu ustawiony w pierwszym miesiącu jesieni, że natura prezentuje takie piękne kolory do pamiętnych ujęć że złota jesień w najprawdziwszym znaczeniu tego wydarzenia wrażeniem.

W szczególny sposób do organizowania uroczystości

Grzech nie skorzystać z darów natury, jeśli postanowił uczcić utworzenie własnej rodziny we wrześniu. żywe krajobrazy parków idealnych do magicznej sesji zdjęciowej. Tylko jedna droga, usłana liśćmi, kontrastowe i piękny wygląd na tle żółto-zielony lub ognistych czerwonymi liśćmi. Asocjacyjne wzory mogą być odtworzone przez parasole tematycznych i kosze jagód i grzybów. Jeśli ślub odbywa się w szczególności na obszarach wiejskich, chatce w kompozycjach suknia z luksusowego pobytu w uroczych wspomnień fotograficznych, zwłaszcza jeśli para żyje w środowisku miejskim. Ten „egzotyczny” przyniesie estetyczną i moralną przyjemność.

Grać na kontrastach!

Innym miejscem wygląda wspaniale na zdjęciach ślubnych: to ruiny starożytnych budowli i starych budynków z jasnym zielony bluszcz na kamiennych ścianach.

Ogólnie rzecz biorąc, wspaniały kontrast szare kamienie i jasny pomarańczowy Wagi naprawdę wspaniały. Zdarza się, że dzień, aby uczcić ślub we wrześniu niespodziewanie padać, ale dobry fotograf potrafi dostrzec piękno we wszystkim, a nawet rzadki materiał filmowy można zrobić w takich okolicznościach!

Pomysł pola dla strzelania zyskał popularność w ostatnich latach, nie tylko w fotografii amatorskiej, ale również na temat ślubu. Symboliczny płodności dojrzałych kłosów zboża, lub morze kwiaty, lawenda i stokrotki tworzyć wspaniałe tło i pozytywną falę do życia nowożeńcy na poziomie podświadomości.

Symbolika upadku

Ślub we wrześniu, dostosowuje się pozytywny ze względu na fakt, że jest łatwy do przechowywania. Warunki pogodowe w tradycyjnych spacerów i sesjach zdjęciowych – Wonderful goście zmontowane, stół – luksus. Symbolika września w ładnym szukających kolorów, przycinanie obficie, doskonałe warunki atmosferyczne stworzyły tradycyjne podejście do zaślubin września, a szczególnie szczęśliwy okres. Piękne Platan lub liści klonu – prawdziwy symbol jesieni.

Piękne kosze wypełnione jabłka, winogrona i gruszki, grzyby, orzechy – symbol płodności, wykorzystując go w otoczenie na weselu, dyskretnie mógłby chcieć nowożeńcy silną i liczną rodzinę ze zdrowym dzieckiem. Nie jest to jednak konieczne, aby korzystać w składzie bananów i innych egzotycznych – wszystko wyparuje symbolizm w tej chwili.

Września 2015 i datę ślubu

W tym roku, prognozy na wesele nie jest zbyt korzystne dla pierwszej dekadzie września. W istocie rzeczy nie są tak złe, ponieważ zależy od położenia księżyca, jej stan. New Moon – to dobry znak dla wszystkich przedsiębiorstw, pełnia – jest również bardzo dobra, ale na rosnącej księżyca zdecydował się podawać najważniejsze rzeczy za ich kompletność i korzystnego wygaśnięcia. A dla tych, którzy wierzą w kalendarz księżycowy i planuje całą swoją działalność zależy od słabnących księżyca , albo rośnie, oczywiście, data ślubu powinien wyznaczyć drugą połowę miesiąca. Księżycowy kalendarz wesela we wrześniu sugerują, że dni przybywającego księżyca rozpoczyna się w dniu 13 września.

Dla wierzących, pary prawosławne, które oprócz oficjalnego malarstwa w urzędzie i planuje ślub w kościele, należy pamiętać, że wesela nie są koronowany w wielkich świąt kościelnych. Stworzyć rodzinę, że nie zatrzyma się, i nic złego się chce wziąć ślub w tych dniach (i je w drugiej połowie roku dwa) to nie tylko nabożeństwa dedykowane do tej pory w pełni, i potrzeby cywilne dla Kościoła w tych terminach cofać się w tło. Jest to pomyślny dzień dla wesel we wrześniu, począwszy od 13 września i trwa do końca miesiąca, z wyjątkiem 21 września, która oznacza Narodzenia Najświętszej Panny, a 27 września, w dniu Podwyższenia Krzyża Świętego.