530 Shares 6337 views

Plaster Nicorette: dla palących lub niepalących? Oto jest pytanie

Dla palących lub niepalących? A jeśli palisz – zamknąć, czy nie? Pytania mogą być bardzo przydatne. Więc spojrzeć na negatywnej stronie palenia, a także obalić mity o obecności pozytywnych momentów w tym nałogu.

Papierosy – plaga XXI wieku

Dziś papieros w ustach, nawet nastolatkiem nie jest zaskakujące. Uzależnienie wziął „godne” między innymi. I jest mało prawdopodobne, że młody mężczyzna lub kobieta nie kupić, powiedzmy, Nicorette Patch rzucić palenie. Dlaczego? Jest super!

Alkoholu, przejadanie się, narkotyki, nawet kawa i herbata – jego nadmierne spożycie jest obarczona z katastrofalnymi skutkami dla zdrowia ludzi, w tym śmierć.

W ostatnich latach jednak, istnieje wiele ruchów społecznych, które mają na celu walkę z paleniem tytoniu. Człowiek, choć zwierzęcia, ale publicznie – stara się przetrwać jako gatunek, i nie znudzi się wynaleźć środki, aby oprzeć się złych nawyków.

Specjalnie opracowane techniki, tabletki i szeroko reklamowany plastra Nicorette, hipnoza i „Kodowanie”.

Więc co jest nie tak z paleniem?

dzisiaj Podobna kwestia ta powinna być zaskoczeniem. Informacje na temat szkodliwości palenia rozprzestrzenił się w mediach, instytucjach edukacyjnych, nauczycieli i organizacji pozarządowych – ale pytanie, co dziwne, pozostaje. To nie dociera do ludzi? Cóż, autor nie jest trudne, po raz kolejny do listy negatywnych skutków dla organizmu ludzkiego spowodowanych przez nikotynę, smołę, toksycznych substancji i tlenku węgla. Mamy nadzieję, że fakty świeci tu będzie można biec do apteki i kupić skrawek palenia Nicorette lub innych pomocników w walce z paleniem. Być może po prostu wyrzucić paczkę i dumą powiedzieć: „Wszystko – nie palę!” To byłoby wspaniałe!

Negatywne skutki palenia na organizm

  1. Narządy wewnętrzne mogą ulec zmianie, niekiedy nieodwracalne.
  2. Zwiększone ryzyko zachorowania na raka.
  3. Spadek średniej długości życia.
  4. Aby zmienić psychikę i perystaltykę.
  5. Choroby układu sercowo-naczyniowego i innych.

Ponadto, palenie zgonów wynosi około 5 (!) Milion palaczy rocznie! To nie wystarczy? Kupić lepszą plaster Nicorette: przeciwwskazania są minimalne, maksymalny efekt. Może widać „pozytywne” aspekty palenia tytoniu? Dobrze, patrzeć na jakiegoś mitycznego „za” użytkowania papierosów.

„pozytywny” wpływ palenia na organizm

  1. To uspokaja system nerwowy. Ten mit wymyślony palacze mają psychologiczne uzależnienie od nikotyny – bez niej po prostu oni „latać we wściekłość!”
  2. To pomaga się skoncentrować. Ten mit wymyślony palacze mają fizycznego uzależnienia od nikotyny – bez niego, oni naprawdę nie są w stanie się skupić.
  3. Uniemożliwia przyrost masy ciała. Jest to pół-prawda: jeśli zapytać mężczyznę palenia „z braku nikotyny” zaczyna opierać się o jedzenie. Ale to nie jest powód! Ten sam plaster Nicorette reguluje apetyt i pomaga uniknąć problemów ubocznych.
  4. To pomaga komunikować się w ogóle – to jest cool! Moja droga, samorozwój i komunikacja pomaga ludziom wokół, ale są strome tylko jaja.

Wszystko to – głupota i wymówek kręgosłupa człowiek! Oczywiście, uzależnienie fizyczne i psychiczne do nikotyny, tam, i ci ludzie potrzebują pomocy. Ale można sobie z nałogiem!

Istnieje wiele różnych produktów i technik, które pozwalają nadać mu złą pracę. Na przykład, plaster Nicorette pomaga zmniejszyć głód i ostatecznie rzucić palenie całkowicie bez konsekwencji i emocjonalnego i psychologicznego nacisku na ciało. Oczywiście, lepiej jest zrezygnować. Jednak w wielu przypadkach jest to trudne do osiągnięcia i wymaga interwencji specjalistów.

To wszystko. Dla palących lub niepalących? Rzucać ani nie rzucać? Ty decydujesz.

Oczyść swój oddech i płuca, panie i panowie!