247 Shares 4661 views

Film „Pierwszy singiel”: aktorzy i role

„Po raz pierwszy ożenił” – radziecki melodramat 1979. Główną rolę w filmie grany przez Evgeniya Glushenko. W 1980 roku aktorka otrzymała nagrodę Film Festival All-Union dla najlepszej aktorki. Kto jeszcze bierze udział w tym filmie? Co to jest opowiedziana w melodramacie „Pierwszy singiel”? Aktorzy, role, fotoreportażu – wszystko to zostanie omówione w artykule.


Streszczenie filmu

Głównym bohaterem filmu „Pierwszy singiel” – Tonya Bolotnikova. Fabuła obejmuje okres dwudziestu lat życia kobiety. Po Tonya nauczyłem na studiach. Mieszkała w pokoju w akademiku, który oprócz swoich czterech dziewcząt skulonej. Ale Tonya College udało się zakończyć. W wieku dwudziestu lat, nie był żonaty, urodziła córkę. Więc Tonya Bolotnikova stała się samotną matką.

Brak wykształcenia, Tonya został zmuszony do podjęcia jakiejkolwiek pracy. Ona malowane okna w domu kultury, jest listonosz, czystsze. Wszystko, co młoda kobieta zarobione spędziła na dziecko. Tonya by wyjść za mąż, ale dziecko było przeciwko niej. A kobieta poświęcił wszystko dla dobra swego ukochanego dziecka.

Ale córka Tamara dorastał egoistyczne, głupie specjalnego i nie doceniają tych ofiar, a kiedy wyszła za mąż i nie zawiózł matkę do domu.

Cierpi z nieprzeniknionej samotności, Tonya rozpoczął rozmowę z jedną osobą i pewnego dnia przyszedł do niego z wizytą. Ten człowiek żył w odległej wiosce, półtora roku, zanim poznałem Tonya owdowiała i teraz szuka partnera życiowego. Nazywał się Efim Puryshev. Zapoznał się z Tonya, zdał sobie sprawę, że znalazł się człowiek, z którym chciałbym spędzić resztę życia. Więc Tonya Bolotnikova ożenił się po raz pierwszy.

Aktorzy

, созданная по одноименному произведению Павла Нилина. „Po raz pierwszy ożenił” – obraz ruchu, stworzony przez samą nazwą przez Pavla Nilina. On również współautorem z Iosifom Heyfitsem napisał. Kto grał w filmie „Pierwszy singiel”? Aktorzy rolach drugoplanowych:

  • Nikolay Muravev.
  • Siergiej Iwanow.
  • Galina Volkova.
  • Fedor Bałakiriewa.
  • Nikolai Karamyshev.
  • Elena Solovieva.

Evgenia Glushchenko, jak zostało powiedziane, zagrał rolę Tony'ego Bolotnikova. Filmografia aktorki dużo pracy. Najbardziej uderzające role (w okresie sowieckim) Glushchenko grał w filmach „dobrowolnie In Love”, „Pierwszy ślub.”

Aktor Nikołaj Wołkow, Jr. zagrała EFIM. Film grał Valentina Telichkina i Svetlana Smirnova. Pierwszy wcielił się w rolę najlepszego przyjaciela głównego bohatera, kobiety aktywnej i destrukcyjne. Smirnov działał w roli Tamara. Wreszcie męża córką Toni grał Igor Starygin.

Nikołaj Wołkow

Aktor w filmie „Pierwszy singiel” wyrażona przez Alexander Demyanenko. Nikołaj Wołkow – syn artysty, został spełniony w 1956 roku, rolą starca Hottabych w filmie słynnego dzieci. Ale nie pozostać w cieniu swojego ojca. Filmografia Volkov Jr. dziesiątki ról. Wśród nich Ervin Kin w słynnym serialu „Siedemnaście mgnień wiosny”. Aktor zmarł w 2003 roku.

Svetlana Smirnova

Przed kręcenia filmu „pierwszy singiel” aktorka odgrywa kilka ról w filmie. W 2005 Smirnow otrzymał tytuł Artysty Ludowej Rosji. Wśród jej prac – żona Marmieładow rolę w filmowej adaptacji powieści „Zbrodnia i kara” (2007), udział w filmie z serii „The Streets of Broken Lights”.

Igor Starygin

W filmie „Pierwszy singiel,” aktor grał Valeria Perevozchikova – młody, marzenie z dzieciństwa, aby zostać aktorem, ale nie mający żadnego śladu talentu. Starygin bohater pojawia się w Moskwie, brał udział w tłumie, na próżno próbując przebić się do świata kina. On nie ma schronienia, bez rejestracji, a może dlatego ożenił Tamara. Przewoźnicy porusza się z Tonym, to nie działa, ale z każdym dniem staje się coraz bardziej rozdrażniony, jakby wszystko wokół, w tym gospodyni, winę za jego mierny.

Igor Starygin początek kręcenia „pierwszy singiel” był już sukcesem artysty. Zasłynął w 1968 roku po tym jak malowanie „doczekał poniedziałek”. W rok przed powstaniem filmu, o którym mowa w tym artykule, Starygin grał najsłynniejszą rolę – rolę Aramisa. Filmografia aktora za 38 prac. Ostatni – rola Aramis w „Powrocie muszkieterów”. Igor Starygin zmarł w 2009 roku.

Warto kilka słów do powiedzenia o żeńską w filmie „Pierwszy małżeńskiego”. Eugene przez ponad trzydzieści lat pracowała w Teatrze Małym. Jest laureatem licznych nagród. Ostatni film działa Glushchenko w tej chwili jest rola matki-in-podłogi w filmowej adaptacji powieści Rasputin „Żyj i pamiętaj”.