343 Shares 1380 views

Douste – co to jest? Pył z pluskwy, wszy, pchły: manualna. Gdzie kupić kurz

Zastanów się, jak kurz skuteczny przeciwko pluskwy domowej, wszy, pchły, opisać jego możliwości i zastosowanie reguły.


pluskwy są poważnym problemem i powodem do niepokoju właścicieli nieruchomości, pomimo faktu, że o każdego przeniesienia chorób zakaźnych po buga zgryzu ma mowy. Wszystkie ograniczone do małej podrażnienia skóry, czasami wystąpić reakcje alergiczne.

Przekonanie, że pluskwy mogą mnożyć tylko w brudne pokoje, złe. Dla nich charakterystyczne przejście z jednego obszaru do drugiego w poszukiwaniu nowej żywności. Na przykład, po wizycie gości mogą być błędy w swoim mieszkaniu. Te metody, aby szybko pozbyć się niechcianych gości, jak suchego czyszczenia i prania w wysokich temperaturach, nie zawsze daje pozytywne rezultaty. Wszelkie opóźnienia w zwalczaniu pluskiew jest absolutnie nie do przyjęcia, ponieważ pasożyty mnożą się szybko, co więcej, są one zlokalizowane w trudno dostępnych miejscach, takich jak pod tapetą w klatkach ptaków w materacach w małych szczelinach, elektroniki i odzieży do spania.

Jeśli masz podobny problem, należy natychmiast szukać pomocy u wykwalifikowanego personelu służby sanitarno-epidemiologiczne. W tym przypadku, masz gwarancję, że leczenie kompleksu apartamentowego odbędzie się na tych samych ekspertów sprawdzi pomieszczenia sąsiadujące na obecność intruzów.

Przepisy na pluskwy bojowych

Specjaliści są przekonani, że znalezienie najbardziej efektywnego (sto procent skuteczności) środki zwalczania owadów, takich jak pluskwy, jest to niemożliwe. W niektórych przypadkach znacznie łatwiej spalić kilka rzeczy niż do przeprowadzania przetwarzania materacy, elementów garderoby. Czy kurz z pluskwy? Przedstawiciele służb sanitarnych są przekonani, że w wielu sytuacjach jest to bardzo skuteczne, ale czasami to nie wystarczy, zakłady przetwórstwa dla całkowitego zniszczenia pasożyta. Jeśli nie ma wynik z wykorzystaniem standardu środki do zwalczania takich pasożytów spróbować silnym owadobójczych preparatów chemicznych malation oparciu.

Jak wybrać leki do zwalczania robaków gospodarstwa domowego?

zakup środka do usuwania błędów, zajrzeć do następujących cech:

 • toksyczność;
 • data ważności;
 • Okres trwałości;
 • zapach pyłu;
 • metoda aplikacji.

Szczególnie skutecznym środkiem

pluskwy pyłu jest insektycydem, ma postać proszku. Ten lek – mieszanina ze złocienia, kwas borowy, i inne substancje czynne chemicznie. Proszek jest często dostępna w postaci czystej lub w specjalnych wypełniaczy.

Douste – co to jest? To pytanie jest często zadawane domów szuka skutecznych sposobów zwalczania pluskiew domowych. On jest dość powszechne i bardzo skuteczny lek, który może utrzymać swoje właściwości przy różnych temperaturach. Cechy te zostały potwierdzone przez liczne badania laboratoryjne, w codziennym życiu, on również okazały się skuteczne. Wśród niekorzystnych warunkach ekspertów aplikacyjnych zadzwoń wysokiej wilgotności w pomieszczeniu. Zrealizowane pył (zdjęcie poniżej) w opakowaniach pięćdziesiąt gramów, przeznaczonych do obszaru przetwarzania dziesięciu metrów kwadratowych.

Jak używać tego produktu do zwalczania pasożytów?

Teraz pomówmy o tym, jak korzystać z pyłu. Sposób użycia:

 1. podróż kosmiczna i żywe robaki można zidentyfikować przez czarne kropki, a także skór ich larw. We wszystkich centrach gromad zidentyfikowane szkodniki polecić Nałożyć cienką warstwę kurzu, nie zapominając wnętrza meble, dywany, cokoły, powłoki elewacyjne, pudełka, ościeżnice drzwiowe wentylacji, ogrzewania, kanalizacji i systemów wodnych. W procesie „leczenie” meble nie zapomnij proszek do obsługi wszystkich elementów wewnętrznych, a ponadto konieczne jest impregnować nich meble osłony, pokrywy fałdy.
 2. Aby zachować zgodność z przepisami bezpieczeństwa nosić rękawice ochronne, odzież, szczelnie zapakowane i wyjąć jedzenie, zawarcie z pomieszczeń ludzi i zwierząt, otwarte okna do zapachu nie powoduje zatrucia.
 3. Po ukończeniu pełnych sal zabiegowych, umyć ręce i twarz wodą z mydłem.
 4. Podczas wykonywania stróżowania też stosować odzież ochronną i rękawice. Korzystając z roztworu mydła wapniowego.
 5. Te powierzchnie, które były poddane działaniu pyłu czyszczenia dopuszczalne po upływie trzech do sześciu godzin, aby można to, że za pomocą odkurzacza. Proszek umieszcza się w małym otworze i cokół są usuwane po dwóch, trzech miesiącach.
 6. Gdy gryzoni mebli tapicerowanych lepiej jest użyć sprayu, który składa się z podobnych właściwościach substancji.

Jak wcześniej poradził sobie z pasożytami?

Od czasów starożytnych kurz przeciw pchłom pomaga również, aby skutecznie pozbyć, bo te szkodniki owadzie w domach, są dość długi czas, niezależnie od materiału dochodu rodziny i jej statusu społecznego. słudzy sądowe w średniowieczu miał szczególny obowiązek – wyprowadzania tych bouncy pasożyty. Środek na pchły w tamtych czasach był zając skóry, rzucony na podłogę. Pchły zebrane w skórze, która jest następnie spalony, jego pozycja będzie nowa „przynęta”.

Nowoczesne sposoby zabijania pcheł

Obecnie, aby usunąć pchły od mieszkań miejskich owadobójcze stosowane rozwiązania, które pozwalają na kilka godzin, aby całkowicie pozbyć się z pokoju z dorosłymi, a także zniszczyć larwy pasożyta.

Szczegółowe informacje na temat środków zwalczania pcheł

Nie wszystkie substancje są w stanie zniszczyć domu pchły, więc należy zachować ostrożność, aby wybrać lek, aby usunąć je z niego korzystać w pełni zgodne z załączonymi instrukcjami. Wielu ekspertów zaleca się stosowanie pyłu. Co to za narzędzie? Zapewnia możliwość szybkiego pozbycia mieszkania pasożytów. Jednak niektórzy uważają, to znaczy tylko posiadające nieprzyjemny zapach, nie jest w stanie wyeliminować pchły, pluskwy, wszy. Opinie są różne, ponieważ w niektórych przypadkach po gabinetach zabiegowych pasożyty Dostum znikają, podczas gdy w innych nadal zatruwają życie właścicieli lokali. Wielu nadal korzystać z kurzu, opinie na temat skuteczności, które jako całość są pozytywne.

Przed rozpoczęciem korzystania z jakichkolwiek środków radzenia sobie ze szkodnikami domowych, sprawdzić skład leku, badania algorytmu jego stosowania.

uniwersalne zasady

Nie wiesz gdzie kupić proch? Sklep specjalność oferuje suchy proszek, roztwór gotowy, a mieszaniny z innymi chemikaliami. Pchły mają wąską specjalizację żywności, a zatem do czynienia z nimi jest o wiele bardziej skomplikowany niż, na przykład, karaluchy. Nie jedzą trujące przynęty, pozbyć się substancji mogą być dwojakiego rodzaju nich:

 • Aerozole lub spraye, przenikający powietrze wewnątrz ciała. Narzędzia te pomogą ci dwadzieścia cztery godziny do opuszczenia lokalu przez osoby dorosłe.
 • Zawiesiny lub proszki, które przedostają się do organizmu pasożyta przez pokrywy.

Jak zniszczyć larwy pchły i wszy?

Aby wyeliminować larwy nadaje środków ludowej, a także chemikalia zaproponowane do nabywców w gotowej postaci. Douste – co to oznacza w odniesieniu do zwalczania pcheł? Mogą one zniszczyć larwy? Jeśli prawdą jest, aby użyć specjalnej wersji kompozycji, a następnie pozbyć się larwami pasożyta prawdopodobnie dlatego jedzą różne pozostałości organicznych.

Wszy na kurz, a mydło jest uważany za jedną z najskuteczniejszych środków. Jego skuteczność jest potwierdzona przez czas, oprócz jego poświadczyć badań naukowych prowadzonych w wyspecjalizowanych laboratoriach. Nie zapominaj, że stosowanie mydła pyłu ze względu na poważne zagrożenie, ponieważ jego głównym składnikiem jest niebezpieczne dla dzieci.

W ostatnim stuleciu używane kurz. Co to jest, nikt nie zapytał, jak to było, że uznano, że jedynym sposobem radzenia sobie z gnid i wszy. Koszt takiego kawałka mydła była niska, więc w stanie pozbyć się pasożytów w 1-2 razy.

Jak przetwarzać lokalu?

W celu zapobiegania ponownej infekcji prowadzi się w następujący sposób:

 • trzyma mokro w mieszkaniu;
 • Usuwanie dywany, odsunąć meble;
 • środki do natryskiwania do wszystkich możliwych miejscach skupiska pasożytów;
 • wentylacja pomieszczenia przez 12-20 godzin;
 • pozostałości środków czyszczących.

Dustov mydło – relikt przeszłości

Ostatnio takie narzędzie wykorzystywane tylko w najbardziej wyjątkowych przypadkach, ponieważ stwierdzono, że lek ten ma wiele skutków ubocznych. W wielu krajach jest to zabronione w użyciu, zwłaszcza do zabijania wszy u dzieci. Jednak w niektórych przypadkach jest to najskuteczniejszy sposób.

charakterystyka

Kawałek mydła pył jest prosty analog ekonomicznej, w których dodaje się pewną ilość środka owadobójczego. Niektórzy mylą smołę i Dustov mydła. Drugi nie ma właściwości kosmetyczne, może być stosowane tylko zniszczyć szkodników domowych. Wykorzystanie smoły mydło pomaga poprawić kondycję włosów, skóry głowy, ale to nie pomaga pozbyć się wszy.

Wcześniej pył używane do niszczenia różnych robaków szkodników i pasożytów. Nawet jeśli taka potrzeba awaryjnego dla tego obiektu nie był, padało we wszystkich pęknięć, za kanapą, pod cokołem. Teraz stosuje kurz rzadko, częściej zamiast kupować specjalne spraye. Naukowcy udowodnili negatywny wpływ środka owadobójczego na ludzki układ nerwowy, więc jest rzadko stosowany w leczeniu rezydencji miejskich pasożytów. Ci ludzie, którzy są uczuleni na różne chemikalia, jest niepożądany w użyciu kurz zabić pluskwy, pchły. Alergia może być poinformowani o zakup specjalnych preparatów proszkowych, które nie powodują skutków ubocznych.

Jednak nie fakt, że we współczesnych odpowiedników omawiane środki nie zawiera jeszcze bardziej niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego. Koniecznie badania składu aerozolu, oraz sposobu stosowania i środków ostrożności, które należy dokładnie przestrzegać w celu zwalczania pasożytów.