272 Shares 9071 views

Opis i dane techniczne: „Nissan Teana” nowa generacja

Model „Nissan Teana” -2013, który zaproponował zdjęcie poniżej, ma bardzo duży sukces. W lutym tego roku zaktualizowana wersja samochodu została zaprezentowana podczas wystawy motoryzacyjnej w Chinach, ogółu społeczeństwa. Model następnej generacji, który już się trzeciego rzędu, charakteryzuje się całkowicie nowym wyglądzie i luksusowe wnętrza. Stały się one również bardziej high-tech i nowoczesny sprzęt i specyfikacje. „Nissan Teana” oczekuje się w marcu przyszłego roku pojawi się w salonach dealerów krajowych. W tym przypadku, urządzenie klient będzie dostępna w 120 krajach.


W porównaniu z poprzednią wersją nowością nieznacznie wzrosła w rozmiarze. Jej długość jest o 18 mm, a szerokość – 35 mm. Jednocześnie, wysokość samochodu zmniejsza się o 5 mm. Na zewnątrz, w oka przykuwa dużą kratę, wykonana w kształcie trapezu w stanie odwróconym, z chromowanymi narożnikami. Panel boczny modele różnią gładkość i miękkość. Pomimo imponujących specyfikacji „Nissan Tiana” ma stosunkowo niewielkie koła uformowanych płyt, których wielkość wynosi 16 lub 17 cali. Jedyny wyjątek – wersja top-end z samochodu, dla którego 18-calowych kołach. Niewątpliwie pojawienie się nowych elementów ponownie podkreśla swoją solidność.

Sklep, a także specyfikacje techniczne „Nissan Teana” nowej generacji ma całkowicie zmienione japońskich projektantów. W wykończenia wnętrza jest obecnie wykorzystywana lepszych materiałów. Praktycznie wszystkie kontrole i drobnych detali wnętrza znacząco zmieniona. Nowością posiada tarczę kolorów wielofunkcyjny i rozmiar wyświetlacza 4,2 cala, który znajduje się na desce rozdzielczej. Wyświetla informacje na temat wydajności systemów nawigacyjnych i multimedialnych, komputer pokładowy, Lusterka aparatu i wiele innych danych. Samochód otrzymał zupełnie nowe siedzeniach, zapewniając nie tylko wysoki poziom komfortu, ale również w celu zapewnienia wystarczającej ilości miejsca dla nich. Ponadto, ich konstrukcja ułatwia minimalne obciążenie na plecach. Objętość bagażnika jest 516 litrów.

W jego właściwości techniczne „Nissan Teana” głównie obejmuje zastosowanie zmodyfikowanej platformie prekursora. W przedniej części używanego zawiesiny McPherson i z tyłu – wielokrotnego. Do hamowania w samochodach, system z mechanizmem dysku. Szczególne słowa zasługują na nowy model samochodu „Nissan Teana” parametry techniczne elektrowni. Dla modelu przewiduje trzech odmian. Pierwszym z nich jest dwulitrowy „kwartet”, którego moc wynosi 141 KM. Zgodnie z tabliczką znamionową na samochód, to wymaga trochę więcej niż siedem litrów paliwa na sto kilometrów w cyklu mieszanym. Drugi silnik ma pojemność 2,5 litra mocy 186 koni „” i składa się również z czterech cylindrów. Jego zużycie paliwa wynosi dziewięć litrów. Silnik top-end był 270-osobowa „sześciu” w objętości 3,5 litra. Zużycie silnika osiągnie 11 litrów na „setkę”.