274 Shares 3040 views

Vilnius International Airport

Tam w międzynarodowym porcie lotniczym w Wilnie, największym na Litwie. On zachował oryginalny urok i elegancję. Są to małe, ale bardzo dobrze zaprojektowane pokoje dla pasażerów. I każdego dnia piloci wykonać 35 lotów, które przechodzą przez 16 europejskich miast. W 2007 roku otwarto nowy terminal, który spełnia normy Układu z Schengen.


Znajduje się na lotnisku w Wilnie znajduje się w odległości 6 km od południowej strony. Bezpośrednio do stacji kolejowej znajdującej się na jego terytorium, który jest bezpośrednio połączony z centralnym pociągu / kolejowego miasta. Ale można dotrzeć autobusem i działa od głównego dworca kolejowego w Wilnie, powiat Shishkin i centrum miasta. Jest on reprezentowany przez autobusy №1, 1a i 2. Pierwszy numer osiągnięcia w / w stacji, która ma także dworzec autobusowy. №2 weźmie do centrum. Koszty podróży 1,80 lt – wynosi około trzech euro. Podróż autobusem, które biegną do centrum miasta będzie kosztować 4 lt (około 5 euro). Po opuszczeniu lotniska, Wilno widać po około siedmiu minut.

Tych podróżnych, którzy nie lubią transportu publicznego, można jechać do miasta taksówką. Parking znajduje się niedaleko lotniska – taksówką Martonas, która będzie kosztować 50 lt. Ale można nazwać normalnego telefonu, to będzie kosztować połowę ceny. Cena wyjazdu na lotnisko w Wilnie od miasta taksówką zwykłej firmy Taxi – około 20 l na ladzie.

Międzynarodowe lotnisko ma swoje własne zasady dotyczące zameldowania. Dla lotów międzynarodowych zaczyna rejestracyjnych 2 godziny przed odlotem, jak wskazano na bilecie, a kończy się na 40 minut przed nim. W przypadku lotów wewnętrznych, rejestracja zaczyna się na 1,5-2 godziny, a kończy się na 40 minut.

W stolicy Litwy, miasta Wilna, lotnisko zapewnia pasażerom dużo różnych usług. Tutaj znajdziesz parkingi, sklepy, centrum medyczne, restauracje, bary, kawiarnie, Duty Free, od biur turystycznych, instytucji bankowych, centrum biznesowe, dostęp do internetu (Wi-Fi), wózki bagażowe, VIP-hall, Bagaż usługi pakowania. W razie potrzeby można także korzystać z udogodnień hotelu Skrydis.

Wielu turystów, jak i tych, którzy przyjeżdżają na Litwę w interesach, interesuje się zagadnieniem przewóz bagażu. W miejscowości Wilno Airport, jak każdy inny, ma swoje własne zasady. Cały bagaż i bagaż podręczny musi być zarejestrowany personelu hendlingovoy lub przedsiębiorstwo lotnicze. Bagaż rejestrowany będą oznaczone specjalnym znacznikiem i zaakceptowane przez linię lotniczą, która jest odpowiedzialna za jego przechowanie, do transportu. Pasażer otrzyma kupon, z którym lotnisko docelowe zostaną zidentyfikowane przez jego bagażu. waga bagażu nie powinna przekraczać norm bezpłatnego transportu, który określa przewoźnika. Na nadbagaż musi być pre-book. Dokumenty, pieniądze i biżuteria pasażer przewozi ze sobą, nie mogą wziąć bagaż. Również w kabinie może być transportowany łamliwe i kruche przedmioty: komputery, radia i inne wyroby kryształowe.

Jeśli sprawy idą do przewozu podróżny może zaszkodzić samolotu, pasażerowie, którzy są na pokładzie lub ich własności, przewoźnik może odmówić przewozu takiego bagażu.