233 Shares 7601 views

Buty Tamaris – dumą z Niemiec

Buty niemieckie Tamaris – jedna z największych marek butów na rynku europejskim. Produkty tej firmy są popularne nie tylko w Niemczech, ale także za granicą. Każdy nosi Tamaris. Jaki jest tajemnicę sukcesu marki?

Podobnie jak inne niemieckie obuwie, Tamaris charakteryzuje się najwyższą jakością materiału i jego wykończeniem. Stylowe i piękne, sprzedawane po przystępnych cenach, szybko znalazła swojego klienta. Tak więc na przykład w kolekcji wiosenno-letnia 2013 prezentowane są najnowsze trendy mody. Tutaj znajdziesz łagodne pastelowe odcienie i kwaśne kolory w klasycznych modelach butów oraz słynne czarno-białe paski, a nawet trampki. Metaliczny, kwiatowy druk, motyw morski, klina, motywy orientalne – wszystko to i wiele więcej jest reprezentowane w najnowszej kolekcji.

Historia Tamarisu. Buty dla prawdziwych kobiet

Nie masz tendencji i wolisz ekstrawagancji wobec klasyków? Buty Tamaris Ci odpowiada! Bez nadpłaty dla marki, znajdziesz dla siebie wygodną i praktyczną parę, która będzie pasować na wszystkie okazje.

Marka nie jest niezależna, a wraz z S. Oliver, Jana Marco Tozzi należy do firmy Wortmann. Założona w 1969 roku "Tamaris". W Niemczech po raz pierwszy otworzył się mały sklep tej marki, który szybko stał się popularny wśród pedantycznych Niemców. Do tej pory można powiedzieć, że Fashion House tej marki jest jedną z największych w Europie. Powyżej wzoru są prawdziwych fachowców, którzy dobrze znają dobre wzory. W tej chwili buty Tamaris można znaleźć w 2,600 sklepach zlokalizowanych w 30 krajach na całym świecie.

Wszystkie modele prezentowane na półkach sklepowych wykonane są z naturalnych materiałów i mają tylko małe wkładki syntetyczne. Ekskluzywny design produktów podkreśla kobiecy charakter i odróżnia właścicieli modnych butów od Tamaris. W sumie są trzy linie marki, z których każdy aktywnie rozwija się w jej kierunku.

Tamaris Active jest stworzony dla osób, które prowadzą aktywny styl życia. Wszystkie modele pozwalają uprawiać sport, biegać, iść na wędrówki, żyć w ruchu. Nogi w butach nie są zmęczone, dzięki opatentowanej przez firmę innowacji podnóżka AntiShokk. Siła wstrząsu podczas chodzenia zmniejsza się, zmniejszając tym samym obciążenie kręgosłupa, stawów i mięśni.

Klasyczna linia to eleganckie, eleganckie i wygodne buty dla pań, którzy wolą spędzać czas na przyjęciu gali, w teatrach iw biurze. Udana, pewna kobieta poczuje, że klasyczna linia "Tamaris" została stworzona specjalnie dla niej.

Trend – linia dla tych, którzy nie są obojętni na modę. Oryginalne, śmiałe i nowoczesne modele nie mogą być lepiej dostosowane do stylowych i nowoczesnych młodych dziewcząt. Obfitość wystroju wnętrz, jasne kolory i różne tekstury przyciągają uwagę jasnych i oszałamiających panie.

Buty Tamaris biorą pod uwagę życzenia swoich klientów i starają się zapewnić, że asortyment marki był zawsze bogaty i zróżnicowany. Trudno jest zadowolić wszystkich, zwłaszcza najbardziej wymagających klientów z doskonałym poczuciem smaku. Ale "Tamaris" łatwo sobie z tym radzi, dlatego zasługuje na dodatkowe owacje.