583 Shares 6148 views

„Mavis” – firma budowlana w Petersburgu

„Mavis” – firma budowlana, która rozpoczęła swoją działalność po reorganizacji dość dużej firmie handlowej. Wtedy to grupa ekspertów została przydzielona w oddzielnej grupie generalnego wykonawcy.

Historia rozwoju

Założona w 2006 roku w Petersburgu, „Mavis” – budynek firma niemal natychmiast ustalić odpowiedni dla siebie przebieg operacji, która jest związana głównie z obudowy. W tym celu kierownictwo organizacji postanowił stworzyć własną bazę gruntów. Specjaliści z firmy prowadzone krok po kroku, wszystkie funkcje, począwszy od koncepcji projektu do zaprojektowania i uruchomienia każdego zakładu, w tym zarządzania budową na wszystkich jego etapach.

działania

„Mavis” – firma budowlana, która wykonuje obie funkcje, a klient i deweloper. Projektuje i buduje mieszkalnych, a także handlu i innych obiektów komercyjnych. W swoim portfelu dużych centrów handlowych, nie tylko w Petersburgu i Moskwie, ale także w Wołgograd, jak również w Smoleńsku i Wołogdy. Początkowo „Mavis” działał tylko jako wykonawcy. Aw 2010 roku rozpoczęła swój pierwszy projekt mieszkaniowy o nazwie „Dream”.

Wprowadzenie nowoczesnych technologii

„Mavis” – firma budowlana, która buduje swoje dzielnice za pomocą stałego technologii murowanej, która różni się nie tylko siły, ale także trwałość konstrukcji. W wysokich budynkach z powodu fasad wentylowanych, a także okna z potrójnymi szybami, balkonów i loggii szklanych, osiągnąć dobrą izolację dźwiękową i cieplną. We wszystkich budynkach milczy szybkobieżne windy OTIS.

"Mavis" – firma budowlana. Oficjalna strona

Podczas swojej działalności organizacja była w stanie skutecznie realizować dziesiątki różnych projektów. Największym i najbardziej znanym z nich jest rozwój, a następnie budowa marki dwadzieścia supermarket „Karuzela”, kilka centrów logistycznych, których łączna powierzchnia wynosi około czterystu tysięcy metrów kwadratowych, a SEC „Panfilov” w stolicy, centrum handlowe „Fiolent” i mieszkalnych kompleks Peredovikov na ulicy w Sankt Petersburgu. Szczegółowe informacje na temat wszystkich pomysłem firmy można znaleźć na swojej oficjalnej stronie internetowej, gdzie znajduje się nie tylko opis, ale także zdjęcia wszystkich obiektów. Chociaż nie bardzo długie doświadczenie na rynku rosyjskim „Mavis” – firma budowlana, opinie, z których większość z nich tylko pozytywne. Jej działania są mile zadowoleni ci, którzy kupili lub nadal chce kupić obudowę o wysokiej jakości lub nieruchomości komercyjnych w Moskwie i Petersburgu.

duże projekty

Kompleks mieszkalny o pięknej nazwie „Dream” – to jeden z ostatnich obiektów spółki „Mavis”. firma budowlana buduje w pobliżu jego stacji „Diewiatkino” metra, w pobliżu ringu. Jest to nieco wysokie monolit-ceglane budynki o wysokości piętnastu i dwudziestu trzech piętrach. Budowa rozpoczęła się w 2010 roku przewiduje się, że zostanie zakończona w 2016 roku. Pierwsze dwie linie spółki został już oddany do użytku.

Kompleksy mieszkaniowe „Progress” i „Victoria”, która buduje „Mavis”, oferują multi, jak również apartamenty typu studio w elitarnych budynków. Zaletą tych terenów jest to, że są one wbudowane w już zaludnionych obszarach. Na terenie będą place zabaw i zielone kwadraty.