600 Shares 8116 views

Jak rozwiązać Apple ID na iPhone: wskazówki, porady, instrukcje

iPhone wykorzystuje nowoczesny populacja jest dość wysoki popyt. „Jabłko” telefony przyciągnąć nowych klientów. Ale nie każdy wie, że urządzenia te wymagają szczególnej wiedzy do ich obsługi. W przeciwnym razie, możemy zapewnić, że smartfon będzie urządzenie, z którego nie ma sensu. Połączenia nie zmieni się z nim, wysyłać wiadomości, too. Dziś musimy zrozumieć, w jaki sposób rozwiązać Apple ID na iPhone. Co w tym wszystkim chodzi? Dlaczego musimy „Jabłko Aidi”?

opis

Na początek powinniśmy zrozumieć, co nazywa się Apple ID. Jest to unikalny profil dla „apple” urządzenia. Składa się on z nazwy użytkownika i hasła. Musimy pracować z mobilnego systemu operacyjnego telefonu.

Pomyśl o to konieczne przed zakupem gadżet wcieleniem problemu. W przeciwnym razie nowy użytkownik nie będzie mógł korzystać z urządzenia. On nie będzie miał swój profil na smartfonie, który sprawia, że mobilne połączenie plastiku i metalu, który nie jest wyposażony w dowolnej funkcji. Więc jakie są scenariusze nastąpić?

przez urządzenie

Przede wszystkim staramy się odpowiedzieć jak rozwiązywać Apple ID na iPhone 5 (lub inny gadżet „jabłko”), przy użyciu tylko jednego lub drugiego urządzenia. Udostępnić go w kilku krokach. Jeżeli istnieją dowody na „Apple Aidi”, aby poradzić sobie z zadaniem będzie łatwiejsze niż się wydaje.

Więc otvyazka „Apple ID” występuje po następujących manipulacji:

 1. Włącz telefon komórkowy / tablecie. Poczekaj, aż on jest w pełni przygotowany do przyszłej pracy. Jeśli iPhone jest już włączony, zaleca się, aby przed zamknąć wszystkie uruchomione aplikacje.
 2. Devaysa otworzyć menu główne. Idź do „Ustawienia”.
 3. Kliknij na linię, która mówi iCloud.
 4. Spójrz w oknie, które się pojawi funkcję „Exit”. Kliknij na odpowiedni przycisk. Potwierdź swoje działania.
 5. Wybierz opcję, która pojawia się w oknie „Usuń z iPhone'a”.
 6. Dial w wyznaczonych polach danych z Apple ID.

Z reguły po odbywa profil działanie „apple” telefon będzie uwolnione. Dla większej pewności zaleca się zrobić jeszcze kilka kroków. Co to jest?

uspokojenie

Jak rozwiązać Apple ID na iPhone 4? W taki sam sposób, jak ze wszystkimi innymi urządzeniami „jabłko”. Proponowany wcześniej algorytm działań działa świetnie na wszystkich nowoczesnych „iPhone”.

Aby całkowicie usunąć wszystkie ślady poprzednio aktywnym profilu, musisz:

 1. Otwórz menu "Ustawienia" – Basic”.
 2. Przejdź do listy, która pojawia się „reset”.
 3. Kliknij na przycisk „Usuń ustawienia i zawartość”.
 4. Kliknij kilka razy na linii „iPhone erase”. Jeśli wcześniej na urządzenie do korzystania z odblokować hasło, będzie musiał wybrać, aby zakończyć operację.

To wszystko. Po tym, telefon komórkowy zostanie ponownie uruchomiony, wszystkie informacje na niej zostanie sformatowana. Urządzenie jest w pełni gotowy do użycia!

poprzez iCloud

Następny scenariusz doskonale pomaga wykonać zadanie, gdy dostęp do gadżetu już. Na przykład, jeśli telefon został skradziony. Jak rozwiązać iPhone od Apple ID w takich okolicznościach?

Wystarczy przestrzegać kilku wskazówek. Wyglądają one następująco:

 1. Włącz komputer. To musi być podłączony online.
 2. Otwórz stronę internetową icloud.com. Upoważnione użyciu Apple ID.
 3. Odwiedź „Znajdź iPhone”. Wybierz tam przycisk „wszystkie urządzenia”.
 4. Kliknij „jabłko” gadżet, który jest niezbędny do wdrożenia otvyazku.
 5. Po prawej stronie ekranu wyświetli się mały panel z kilkoma przyciskami. Kliknij na „Erase iPhone”.
 6. Po ostrzeżeniu, kliknij „Usuń”. Wprowadź informacje z „Apple Aidi”.
 7. Alternatywnie, kliknij na przycisk „Dalej” i „Gotowe”.

Od tej chwili, to jest jasne, w jaki sposób rozwiązać Apple ID na iPhone. Ale wszystkie te scenariusze są odpowiednie tylko dla tych, którzy mają dane profilu. Co jeśli taka informacja nie jest osobą? Na przykład, jeśli ktoś znalazł dziwną iPhone.

Bez logowania i hasła

Aby odpowiedzieć na to pytanie nie jest tak proste jak się wydaje. Po tym wszystkim, „jabłko” jest funkcją smatfonov Blokada aktywacji. Ten rodzaj ochrony złamał kont. Wcześniej, Apple pozwala sprawdzić obecność blokady i zresetować go. Ale w 2017 roku podobna opcja została zamknięta.

Teraz, aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób rozwiązać Apple ID na iPhone 5 bez znajomości hasła, to jest niemożliwe. Bez profilu dane nie mogą zrobić w tej sprawie. Telefon po prostu aktywuje funkcję Actiation zamek, który jest wykonany z „jabłko” devaysa bezużyteczne urządzenia.

Co to znaczy? Bez nazwy użytkownika i hasła z Apple ID nie może produkować otvyazku. Nawet w centrum serwisowym. Ale teraz wiemy, jak rozwiązać Apple ID na iPhone, jeśli odpowiednie dane u ludzi.