181 Shares 1054 views

Perov, Nikolai. Samorozwoju i samodoskonalenia

Samorozwoju i samodoskonalenia – jest działalność człowieka, który pomaga zrozumieć siebie jako osoby. W celu osiągnięcia określonych celów, do osiągnięcia pożądanego i odnieść sukces, trzeba stale pracować na siebie, czyli na codzień do wytworzenia nowej wiedzy i wdrożone. Dowiedz się wiele osób słynny bloger Nikolay Perov. Kwestia ta zostanie omówiona w artykule.


Etap 1: Medytacja

Nikolay Perov dzieli się z czytelnikami ciekawą technikę, która pomoże ludziom zrozumieć siebie. Nie ma potrzeby, aby zmienić tryb życia. Wystarczy zaangażować się w nie więcej niż 40 minut dziennie. Ta technika pomoże Ci się zrelaksować, poprawić samopoczucie psychiczne i zrozumieć, co trzeba zwrócić uwagę.

Co robi Nikolai Perov? „Rozwój osobisty i samodoskonalenie powinny rozpocząć medytację” – tak mówi bloger. Że medytacja pomaga dochodzić do siebie i podnieść ich samoocenę. Dzięki tej metodzie, wiele osób nauczyło się skupić, relaks, kontrolować emocje, siłę woli, strach, a nawet pozbyć się złych nawyków.

Medytacja może być absolutnie wszędzie. Może to być tramwaj, autobus, uczelni, pracy, plaża i inne miejsca.

Rezultatem będzie to konieczne, ale nie od razu. Niektórzy ludzie, technika ta pozwala w ciągu trzech miesięcy, a druga – w ciągu pół roku. Najważniejsze jest to, aby wierzyć w sukces, bo myśli są istotne. Jak wiecie, błyskawiczne rezultaty nie może być.

Krok 2: dbać o siebie

Zazwyczaj celem potrzebują motywacji. Często trudno jest konkretnie pracować na siebie, zobaczyć swoje braki, aby zmienić tradycyjny sposób życia. Dlatego potrzebny jest plan, na której można iść do przodu, nie oglądając się za siebie.

Stopniowo przejść do drugiego etapu na drodze do siebie. W nim Perov Nikolay oferuje każdej osobie patrzeć po sobie. Obserwować procesy zachodzące w organizmie, mimika, ruchy, głos, nastroju i tak dalej.

Kiedy nauczysz się dbać o siebie, jak gdyby z zewnątrz, to jesteś w stanie poprawić siebie jako osoby.

Wtedy łatwo zrozumieć swoje uczucia, uczą się panować nad sobą, aby być bardziej ostrożny i uświadomić sobie, że można zlikwidować żadnego zwyczaj jako szkodliwe, a nie bardzo.

Etap 3: Kultywuj woli

Perov Nikolay nazywa ten krok „mięsień od siebie.” Powinieneś czuć się silny i celowe osoby. Siła woli pomogą pokonać lenistwo, lęk i pewien brak zaufania.

Jeśli czujesz szary, a ty jesteś w tym momencie może kogoś uśmiechnąć i powiedzieć dobre słowo, to masz siłę woli. Należy jednak nadal rozwijać. Jeśli jesteś zbyt leniwy, aby oczyścić, umyć i iść do sklepu, a potem po prostu pamiętać, że nie chcesz tego robić. Starają się zmusić, aby powiedzieć: „to jest konieczne”. Od tego słowa kluczowego w przyszłości, i są odpychane.

Pamiętaj! Rozwijać będzie moc tylko wtedy, gdy robi coś, co nie jest bardzo pożądane. Jednak w sprawowaniu władzy nie będzie można przesadzić. Jeśli rozumiesz, że każda firma może być gotowy jutro, nie zmuszać się, i odstawić, jak mówią, do lepszych czasów.

Krok 4: Naucz się relaksować

stresujące życie ciągle trzyma w napięciu osoby. Cały dom, rodzina, praca, problemy, i tak dalej. D. Jednak trzeba odpocząć, ponieważ organizm ludzki zużywa się bardzo szybko. Staraj się zwracać uwagę, co najmniej raz w tygodniu. Alkohol, papierosy i anty-lęk leki – to nie jest relaks i stres. Chociaż niektórzy twierdzą inaczej.

Alkohol i nikotyna nie pomoże wytrzymać stres. Na początku wydaje się, że pojawia się rozluźnienie, ale stopniowo niszczy układ nerwowy. Narkotyki – nie jest rozwiązaniem. Pomagają na początku, ale potem przychodzi hamowanie ciała, dzięki czemu człowiek staje się powolny i nieuważny.

Aby w pełni zrelaksować się, aby to miękkie muzykę, usiąść na krześle i powoli przez kilka minut i umiarkowanie spokojnie oddychać.

Spróbuj 3 razy dziennie, aby zrobić sobie przerwę dziesięć minut od pracy. Usiądź na krześle, a jeśli to możliwe, wychodzić na zewnątrz. Powoli oddychać przez 10 minut iw tym czasie myśleć o czymś dobrym.

Goście mogą zrelaksować się przy pomocy ciepłej kąpieli lub lekki jogging. Zobaczysz, jak twoje ciało relaks, i można bezpiecznie nadal robić swoje. Wszystkie powyższe techniki relaksacji jest bardzo przydatne dla młodego człowieka, i dla osób starszych.

Krok 5: pozbyć się złych nawyków

Nie można samorozwoju i jednocześnie pić alkoholu lub nikotyny. Po tych wszystkich złych nawyków niszczą ludzki mózg, człowiek staje się nieznośny charakter, a problem zaczyna się od układu nerwowego.

Jeśli po wykonaniu poprzednich kroków i nauczył się rozwijać siłę woli, wtedy łatwo jest przestać pić ani palić. Po tym wszystkim, nie jest tak dużo łamanie fizjologicznych uzależnienia psychicznego.

Krok 6: Zadbaj o swoje zdrowie

Aktywność fizyczna jest niezbędna dla każdej osoby. Jeśli wszystkie osoby zaangażowane w sport na codzień, nie miałby problemów zdrowotnych. Nie chcesz, aby uruchomić w godzinach porannych? Nie ma potrzeby, aby to zrobić. Można spać po dokonaniu mini-Charge.

Będzie rozweselić, wzmocnić mięśnie i poprawić zdrowie. Należy jednak pamiętać, sport musi być regularny. Dobre i pozytywne metody oferuje Nikolai Perov.

leczenie PA (napady paniki)

Nikolay Perov udostępniane czytelnikom sposób, aby pomóc sobie uporać się z jeszcze jednego ważnego problemu. Te ataki paniki. Z jakiegoś powodu, wiele osób uważa, że jest to niemożliwe do zrobienia bez leków. Jednak bloger mówi przeciwnie.

ataki paniki występuje, gdy dana osoba przeżywa intensywny strach. Uczucie jest bardzo nieprzyjemne, ale nie śmiertelne. Aby pozbyć PA, konieczne jest, aby powrócić do pierwszego etapu (medytacji). będzie to tylko pomóc przezwyciężyć grozę że nawiedza was, szczególnie w nocy.

Ważną regułą, która doradza Perov – jest właściwy odpoczynek. W tym przypadku, muzyka powinna być kojący, muszę usiąść tak, że całe ciało było jak światło i przewiewne.

Po medytacji, jeden staje się spokojny, zrównoważony i może wytrzymać każdy atak gniewu i strachu.

Nikolay Perov: Opinie

Wielu ludzi jest mu wdzięczny za lekcje, warsztaty i seminaria. Dla tych, którzy nie mogli dostać się do treningu, Perov, Nikolai daje film, który pomaga nie przegapić klas. Ludzie nadal zaangażowany w domu, za co podziękować blogger.

Zgodnie z ogólną zasadą, przynajmniej raz w życiu, każdy daje się i nie chce niczego. Jednak Perov Nikolay pomaga ludziom iść do docelowej, samorozwoju i samodoskonalenia, bez specjalnego wysiłku. Tylko trzeba regularnie pracują na siebie, utrzymanie zdrowego stylu życia, a masz kilka tygodni poczuje ulgę.