88 Shares 2317 views

Myślimy nad projektowaniu łazienki, pokój z toaletą

Naprawa – to nie tylko radość z nadchodzących aktualizacji, ale kłopotów związanych z wyborem materiałów i konstrukcji. Co możemy powiedzieć o ingerowanie w toalecie? Zazwyczaj jest to pomieszczenie w mieszkaniu jest najmniejszy, ale jest bardzo funkcjonalny, zwłaszcza jeśli mówimy o łazience, pokój z toaletą. Istnieje wiele powodów, dla których właściciele nowoczesnych apartamentów osiadłych na taki poważny krok jako unii prysznicem i WC. To pragnienie, aby zwiększyć całkowitą powierzchnię łazienki z myślą o bardziej wygodne ustawienie hydrauliką i pragnienie, aby zaoszczędzić na przestrzeni poprzez wyeliminowanie jednej z bram. Oczywiście, istnieją również wady, takie jak utrata możliwości korzystania zarówno prysznicem i WC. Ale udział w rozwoju takiego projektu, takie jak projekt łazienki, pokój z toaletą, daje właścicielom możliwość zrealizować wszystkie swoje pragnienia i preferencje. Teraz będziemy przechodzić bezpośrednio do kwestii rejestracji w połączeniu łazience. Jednakże, zgodnie ze wskazówkami poniżej będzie zbędny przy projektowaniu każdy wzór ubikacja.


  1. Wybór łączy paletę kolorów. Bez względu na rodzaj konstrukcji, łazienka połączona z WC wybierzesz, ważne jest, że projekt kolor łazienek w harmonii z ogólnym stylistycznego decyzją mieszkaniu. Ponadto kolor ścian i pokryć podłogowych powinny być łączone.
  2. Większość producentów płytek dołożenia wszelkich starań w celu łazienki z WC, przy projektowaniu którego wymyślić siebie, wyglądają harmonijnie, a więc wytwarzają całą serię ściennych i podłogowych płytek.
  3. Najczęściej właściciele połączonych łazienek w celu zaoszczędzenia miejsca w miejsce tradycyjnych kąpieli zainstalowane prysznice, która jednak nie jest dla wszystkich, ponieważ nawet jeśli wszystkie procedury łazienki wolisz szybki prysznic, a czasami nadal chcą chłonąć trochę w ciepłej piany. Idealnym rozwiązaniem, ale takich przypadkach – gidroboks, który łączy w sobie funkcje z wanną i prysznicem.
  4. Szczególną uwagę zwraca się na nie kolidować z teksturą podłogi. Bez względu na przewidywany projekt łazienki, pokój z toaletą, wykładziny nie powinny powodować żadnego dyskomfortu po kontakcie.
  5. Instalacja toalet jak najbliżej do ściany, a także wykorzystania w projektowaniu pryszniców i wanien narożnych może pomóc zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca. Następnie, w tym pokoju, oprócz tradycyjnych elementów ceramiki sanitarnej i pralką, to będzie możliwe ustanowienie bezpiecznej pościel i ręczniki oraz bidet. W każdym razie, projekt łazienki, pokój z toaletą, daje nieograniczone lot do wyobraźni. Oszczędność miejsca kosztem nowoczesnych, kompaktowych rozwiązań, można zakładać tu wszystko, czego potrzeba.
  6. Projekt łazienki w połączeniu z toaletą, powinny obejmować również właściwy dobór oświetlenia. To powinno być jednolite. Bardzo efektowny wygląd w łazienkach takich luster ze zintegrowanymi lampami z wyprzedzeniem.
  7. Jeśli masz ograniczony czas i myślę, że aby poradzić sobie z budową sali nie można sobie pozwolić, aby zobaczyć się ze specjalistą, który przemyślane i oferują najlepsze na zaprojektowanie połączeniu łazienkę, zdjęcie łatwo i wstępne szkice, które będzie można docenić lub muszą zostać sfinalizowane.

Jednocześnie jednak należy pamiętać, że w pomieszczeniach związkowych – jest czasochłonne i ryzykowne. Często ludzie reshivshiesya na taki odważny krok, a potem rozczarowanie w swoim wyborze, a następnie dzielić łazienkę i toaletę.