895 Shares 6393 views

Filtrami: jak wybrać odpowiednie narzędzie?

Złote i gładki kolor skóry – marzenie każdej nowoczesnej dziewczynki. Jak je zdobyć? Jechać na wakacje na kilka tygodni i … voila! Zabierając ze sobą wysokiej jakości narzędzia od słońca, i odpoczął w promieniach palącego słońca, można osiągnąć pożądany rezultat. Niemniej jednak, każdy filtr jest lepszy? Jakie parametry należy zwracać uwagę przy zakupie to, że to nie tylko pomógł przekształcić się w „czekolada”, ale także ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV?

ważne informacje

Filtrami: jak wybrać? Nanieść kroplę środka do wnętrza stawu łokciowego, pozostawić na 30 minut. Jeżeli nie ma zaczerwienienie lub świąd, następnie krem jest odpowiedni dla Ciebie. Oznacza ciecz tekstury nie pozostawiają tłuste, więc są one zalecane do właścicieli kupić mieszanej i tłustej skóry. Wodoodporny krem do opalania: jak wybrać i co trzeba pamiętać?

Istnieją dwa rodzaje znaków na takich środków: waterresistance i wodoodporny. Po pierwsze mają dobrą odporność, drugi – prawie zmyte. Jednak obie są usuwane co najmniej do połowy, więc nie zapomnij, aby zastosować je ponownie po kąpieli. Krem doskonale nawilżają i odżywiają, zapewniają pożądaną ochronę przed światłem UV, ale muszą dać właścicielom problematycznej skóry.

Krem olej przed słońcem: jak wybrać? Taka struktura chroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym jest znacznie gorzej niż inne. W związku z tym środek jest odpowiedni dla osób już opalonych lub właścicieli ciemnej skórze z natury. Krem z filtrem dla dzieci jak i dorosłych, należy zastosować jedną godzinę przed wyjściem na plażę, a następnie co 2 godziny podczas ekspozycji na słońce. Ciekawostka: tan muszą leżeć dokładnie, jeśli pić herbatę z cytryną lub zjeść coś słonego przed udaniem się na plaży.

Rodzaje kremów i innych środków

  1. Krem tworzy ochronny filtr film, który redukuje efekt promieni słonecznych, nawilża i odżywia skórę.
  2. pobudzający śmietana „przyspiesza” opalenizny. Oznacza efekt „Tingle” poprawiają krążenie w komórkach i produkcję melaniny. Jaki jest wynik? Skóra staje się ciemniejszy odcień. Nie stosować tego kremu na twarzy, bardzo bladą skórę , a także w przypadku częstego występowania reakcji alergicznych.
  3. Olej jest przeznaczony dla tych, którzy rzadko „spala” w słońcu i szybko staje się ciemna cera. To narzędzie pomoże znaleźć równomierną opaleniznę w jak najkrótszym czasie.
  4. Mleko nawilża i zabezpiecza skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Główną wadą – jest szybko zmywane. Dlatego, jeśli chcesz kąpać często oznacza z oleistej tekstury – najlepszym wyborem.
  5. Spray łagodzi i nawilża dobrze. To może być dodatkowym środkiem.
  6. Środki do ochrony warg zaleca się stosowania w czasie ich pobytu w bezpośrednim świetle słonecznym, jak skóra jest bardzo cienka i wrażliwa. Wieczorem wystarczy Pomadki.
  7. Udogodnienia dla dzieci jest dla dorosłych w wieku trzech lat. Istnieją kremy dla niemowląt – na opakowaniu oznaczonym „0+”, „odpowiednie dla delikatnej skóry noworodków.” Udziela się zgody na użyciu „dla dorosłych” makijaż, jeśli obecne na etykiecie „rodziny”.

Stopień ochrony

Filtrami: jak wybrać, w zależności od pożądanego stopnia ochrony? Ta opcja jest na opakowaniu po SPF i znak wskazuje czas w słońcu. Jeśli istnieje zaczerwienienie w pół godziny, następnie SPF10 dzieje się dziesięć razy wolniej (pięć godzin), z SPF15 na skórze bez śmietany – 15 razy wolniej (siedem godzin). Najsilniejszy stopień ochrony – SPF50 (posiada 98% światła UV), najsłabszy – SPF2 (zdobywa 50% światła słonecznego).