223 Shares 8985 views

Jako wyjście pcheł u kociąt, który nie jest nawet pół roku?

Pchły u kota – to kłopot. Po pchły – zwinny, pokazowo skoki, krwiopijne stworzenia. Szybko znaleźli się „mistrzów”, aby być nie tylko w ciepłym domu, ale także, aby móc zawsze dobre do jedzenia. Pozbyć się ich nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli kot idzie na spacer na ulicy. Pchły – sezonowe owady, ale ciepły apartamenty czekają i nie potrzebują do sezonu. Równocześnie z pchłami trzeba zacząć walkę z jaj i larw pcheł. Nie ich pozbyć, można uzyskać całe armie małych pasożytów. Do usuwania pcheł, istnieje wiele leków. Wskazane jest, aby wybrać te, które są nie tylko przestraszyć i sparaliżować owadów, ich zabijanie. Preparaty mogą być stosowane do kłębu, wstrzyknięcie pod skórę zwierzęcia. Jednocześnie konieczne jest uchwyt do domów kota, śmieci, aby pozbyć się owadów dzieci. I, oczywiście, nie może być z uwagi pozwolić innych zwierząt. W przypadku starszych kotów sytuacja jest prostsza. I jako wyjście pcheł u kociąt? Oni nie pasują leki protivobloshinye, które są przeznaczone dla dorosłych kotów. Mogą one spowodować nieodwracalne szkody dla zdrowia dzieci.


Jako wyjście pcheł u kociąt?

Sposobów, aby przynieść Pchły u kociąt dużo, ale będą one miały więcej czasu i przyniesie wiele kłopotów. Kocięta – maleńkie stworzenia, mają takie delikatne ciałko, więc wymagają starannego traktowania siebie. Najbardziej proste i sprawdzone środki – to ekonomiczny lub mydło tar, szampon przeciw pchłom. Jako wyjście pcheł u kociąt tych funduszy? kocięta skóra powinna być dobrze wilgotne, pienienie środki masujące ruchy natrzeć na skórę i pozostawić na 5-10 minut. To właśnie najtrudniejszy moment. Cóż, jeśli kotek jest spokojny i nie boi się wody, ale dlatego, że większość z nich nie wpaść w panikę na uzdatniania wody. Pożądane jest, jeśli w tym przypadku będzie zaangażowany jest więcej niż jedna osoba, ale przynajmniej dwa. Lathered kotek może być umieszczony w szczelnej plastikowej torbie, tak aby nie był bezpłatny jedną głowę, delikatnie przytrzymać pakiet blisko nasady głowy. Przez opakowanie może masować ciało. Uciec od śmierci, pchły mogą pełzać na głowę kotka. W tej chwili można je usunąć ręcznie. Aby to łatwiej zrobić, można smarować palcem wazeliną. Wazelina blokuje swobodę ruchów pcheł i będą łatwo złapać i wyjąć. Przy końcu wybranego czasu kotek muszą być usunięte z opakowania, starannie przemyć go w ciepłej wodzie. Kiedy soaping, mycie się, spróbuj, aby upewnić się, że woda nie wejdzie, nawet przez przypadek, w oczy i uszy kotka. Teraz, dziecko powinno być owinięte w ręcznik, dobry wytrzeć, a następnie usunąć owady. Jak usunąć pchły od kotka? Grzebień grzebień do włosów, a pozostałe żywe pchły można usunąć ręcznie, za pomocą wazeliny, które, jak już wspomniano, spowalnia ruch owadów. Teraz, gdy wiemy, jak wyświetlać pcheł u kociąt, można się ich pozbyć. Ale musimy pamiętać, że szampon dla kotów dorosłych nie powinny być wykorzystywane dla małych kociąt. Należy zapoznać się z instrukcją.

Utwardzenia na pchły dla kotów

Począwszy od trzeciego miesiąca życia, można wywnioskować, pchły używanie narkotyków, ale należy dokładnie zapoznać się z instrukcją. Należy stwierdzić, że narzędzie to może wyświetlać pcheł u kociąt i Ustaw wiek zwierzęcia. Często zaleca lek „linii frontu” w postaci kropelek na kłębie, a także spray do skóry i do leczenia kociego materaca.