517 Shares 2335 views

Co wziąć antybiotyki na zapalenie ucha środkowego u dzieci i dorosłych

Zapalenie ucha środkowego jest bardzo powszechna choroba ucha, który jest równie powszechne zarówno u dzieci jak i dorosłych. Należy zauważyć, że choroba może objawiać się w różnych postaciach, w których leczenie powinno używać się różnych antybiotyków.

Antybiotyki do zapalenia ucha środkowego u dzieci

Dziś Pharmaceuticals oferuje ogromną ilość antybiotyków stosowanych w leczeniu zapalenia ucha środkowego u dzieci. Przyjrzyjmy się tylko te, które lekarze przepisują najczęściej.

1. znaczy "Sofradeks". Wydany antybiotyk z ucha środkowego, i odprowadza się w postaci maści, w postaci kropli do uszu. Stosowane miejscowo, albo na zakropleniu do ucha przenieść albo promazyvaniya. Główne składniki leku – jest deksametazon, gramicydynę, Naomi. Związek ten wykazuje dobre działanie przeciwzapalne, antyalergiczne właściwości, a także do blokowania propagację bakterii. Generalnie lek „Sofradeks” ma dość szeroki zakres zastosowań, jednak, podobnie jak innych antybiotyków w zapaleniu ucha środkowego, wymaga wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

2. Przygotowanie „amoksycyliny” jest dostępna w postaci proszku i tabletek. Jest wskazany do odbioru wewnątrz. Antybiotyk ten ma doskonałe działanie bakteriobójcze, a także jako środek „Sofradeks”, stosowane w leczeniu różnych chorób. Dawka i częstość podawania leku jest przeznaczone wyłącznie do lekarza.

3. Sposób „Klarytromycyna” odnosi się do grupy leków, makrolidy. Ten antybiotyk ma również właściwości antybakteryjne, ale jest przepisany tylko dla dzieci, osiągnął 12 lat. Zajmuje preparaty doustne według instrukcji lub na schemacie, który został wyznaczony do lekarza z dzieckiem.

4. antybiotyk „roksytromycyna” odnosi się również do makrolidów. Wziąć antybiotyk powinien być jak przepisze lekarz.

5. Sposób „ceftriakson” jest bardzo antybiotykiem o szerokim spektrum działania. jest on używany zarówno w przypadku połknięcia lub przez wstrzyknięcie domięśniowe. Dawkę i częstotliwość stosowania powinny być określone w instrukcjach dla odpowiedniego wieku dziecka lub zalecanych przez lekarza laryngologa.

Dzieci, które nie osiągnęły wieku 2 lat, antybiotyki na zapalenie ucha obowiązkowo wyposażone. Ale starsze dzieciaki, lekarz może przepisać leki i inne leki, ale w przypadku powikłań jest wciąż potrzeba uciekania się do leków z tej serii.

Antybiotyki na zapalenie ucha środkowego u dorosłych

1. Wytwarzanie „roksytromycyna” podobne do makrolidów, zwykle przyjmuje się doustnie dwa razy dziennie i ściśle przed jedzeniem. Standardowa dawka pojedyncza wynosi 0,15 g, a to może być regulowana indywidualnie lekarz.

2. Środki „Amoksycylina” jest dostępny w postaci proszku i tabletek. Wyświetlanie odbiór wewnątrz. Ten antybiotyk ma doskonałe działanie bakteriobójcze, stosowany w leczeniu różnych chorób. Dawka i częstość podawania leku jest przeznaczone wyłącznie do lekarza.

3. Antybiotyk „cefuroksymu” może być podawany dożylnie lub domięśniowo. Ponadto antybiotyk uwalnia się w postaci odpowiedniej do podawania doustnego. Jest bardzo skuteczny pod względem właściwości bakteriobójczych. Jednak kobiety w stanie i karmiących powołany z ostrożnością. Typowo, lekarz poleca pojedynczej postaci dawkowania, aby otrzymać 0,25 g leku i wielość kompletów – dwa razy dziennie. W ostrej postaci choroby, dawka może być zwiększona dwukrotnie.

Należy zauważyć, że wszystkie antybiotyki z zapalenia ucha wyposażony, bardzo często prowadzi do pokonania nie tylko chorobotwórczych, ale również korzystnej flory jelitowej. W związku z tym, po zakończeniu leczenia lekarz zazwyczaj wybiera odbiór Bifidobacteria i preparaty oparte na nich.