443 Shares 1468 views

Soczewki kontaktowe Cooper Vision Biofinity: opis, opinie

Soczewki Cooper Vision Biofinity pozwalają dopasować praktycznie każdy stopień dalekowzroczność, krótkowzroczność i astygmatyzm. Te amerykańskie wyroby z tworzyw sztucznych od dawna zasługiwał uznanie nie tylko w USA, ale w innych krajach, w tym w Rosji. Dziś dowiadujemy się, jakie funkcje i korzyści z tych soczewek, że użytkownicy sami o nich myśleć.


O firmie

Firma Cooper Vision powstała w Stanach Zjednoczonych w 1959 roku. Dziś firma jest uważana za drugi pod względem wielkości do produkcji miękkich soczewek kontaktowych. Ten producent produkuje punktów substytuty nie tylko do tradycyjnych zużycia, ale także kolor, dzień, toryczne, wieloogniskowej. Obecnie firma oferuje następujące modele soczewek kontaktowych jak Biomedics, Proclear, Biofinity.

Firma opatentowała technologię produkcji wyrobów polimerowych, a dziś sprzedaje swoje produkty w przystępnych cenach.

zalety

Soczewki Biofinity Cooper Cooper Vision mają przewagę w porównaniu z produktami innych firm polimerowych:

– Uniwersalna konstrukcja. Takie soczewki są bardzo wygodne. Optyka asferyczne, zaokrąglony i dużego kąta zapewnić doskonałe dopasowanie tych polimerów na oku. Liczby te czynią ostre widzenie, i noszenie -komfortnym.

– Możliwość nosić soczewki kontaktowe Biofinity Cooper Vision nieprzerwanie przez tydzień. Lub nosić go tylko w ciągu dnia. Nawiasem mówiąc, te punkty zamienniki są obliczane na 30-dniowego zużycia. Ale jeśli dana osoba nosi je na okrągło, to termin ten jest zredukowany do 1 tygodnia.

– wysoką przepuszczalność tlenu (160 DK / l).

– Doskonała nawilżający. W tych soczewek, dana osoba nie będzie czuć suchość oczu, gdyż polimery te są wykonane z najnowszej generacji hydrożelu silikonowego (komfilkona). Dlatego w oczach tych substytutów zdobyć będzie zawsze wilgotne.

Soczewki kontaktowe Biofinity Cooper Vision: Rodzaje

Polimerowe Produkty z tej serii są następujące:

– Produkt Hydrożel Biofinity.

– Soczewki wieloogniskowe.

– polimerowe Produkty Toric.

– Soczewki Biofinity XR.

Te rodzaje produktów polimerowych mają swoje własne cechy.

soczewki wieloogniskowe

To miękkie hydrożelowe okulary wieloogniskowe substytuty przeznaczone do korygowania wieku prezbiopii.

Innowacyjna konstrukcja soczewki Cooper Vision Biofinity wieloogniskowej ma kilka stref naprawczych, co pozwala zobaczyć wyraźnie zarówno bliski i daleki zasięg.

Sposób dezynfekcji produktów polimerowych chemicznych lub nadtlenku.

To najdroższe obiektywy z serii. Tak więc koszt soczewki 1 jest około 2000 rubli. Termin noszenia tych polimerów wynosi nie więcej niż 1 miesiąc.

Soczewki Biofinity Toric

Ten miękki silikon wyroby do korekcji astygmatyzmu. Można je nosić zarówno w dzień jak iw nocy. Szkła te wytwarza się z zastosowaniem unikalnej technologii „Akvaform”, co zapewnia maksymalny stopień przepuszczalności tlenu. Skład szkła te substytuty obejmują makromerów silikonowych składane (długich łańcuchów cząsteczkowych).

Szeroka strefa pierścieniowa ustabilizować położenie soczewki w oku.

Te namiastki Wynik jest funkcją barwienia. Ochrona nie mają UV. Zawartość wilgoci jest na poziomie 48%.

Dla jednej soczewki należy zapłacić około 450 rubli.

Polimery Biofinity XR

Wielu lekarzy rozczarowują swoich pacjentów informując ich o tym, że wysoki stopień krótkowzroczności, soczewki kontaktowe nie są zużyte. Można użyć punktów. Ale nie można tego powiedzieć o soczewki kontaktowe Cooper Vision Biofinity XR. Firma i opiekę osób z bardzo słabym wzrokiem, uwalniając polimery hydrożelowe takie dioptrii od -12.5 do -20 i od 8,5 do 15. W tych soczewek pozwala na wejście powietrza do narządu wzroku. Z podobnych substytutów wskazuje ludzie nie będą używać krople nawilżające.

Soczewki te są noszone za 1 miesiąc. Pełnią funkcję renderowania, jednak ochrona UV nie są dostępne.

cena obiektyw (1 szt.) wynosi około 460 rubli.

Dobrzy ludzie ewaluacji

Cooper Cooper soczewki Biofinity odpowiedzi Vision kobiet i mężczyzn są ogólnie pochlebne. I te odpowiedzi są całkiem uzasadnione. Oto niektóre zalety korzystania z tych materiałów hydrożelowych emitują użytkowników:

– Obiektyw jest łatwe zakładanie i zdejmowanie. Ludzie, którzy próbowali w moich substytutów życia zdobyć od innych firm należy pamiętać, że te polimery są łatwe w obsłudze. Inne obiektywy są często przykleja się do jego oczu, jak na przyssawce.

– Wielu użytkowników donoszą, że substytuty nigdy zdobyć gromadzić osady białkowe.

– Wielką zaletą tych produktów polimerowych jest to, że przez całą noc, można spać w nich. Jest bardzo podobny do ludzi, którzy często spędzają czas podróży, wycieczki i tak dalej. N. Rzeczywiście, w pociągu lub samochodu jest trudna do usunięcia obiektywu. I substytuty zdobyć Cooper Vision Biofinity to i nie robić. Jedna osoba może spać w nich na noc i rano wstać i czuje się świetnie.

– W takich soczewek są bardzo wygodne do pracy przy komputerze, a także opalać się na plaży w nich latem. nie będą one wyschnąć.

– Nadaje się dla osób z bardzo słabym wzrokiem. Niektórzy użytkownicy nie mógł nawet sugerować, że z wysokim stopniem krótkowzroczności może być dozowany od zwykłych punktów i przejść do cienkich wyrobów z tworzyw sztucznych.

– Mężczyźni i kobiety nawet nie czuć soczewek w oczach. W odróżnieniu od podobnych produktów innych producentów tych materiałów polimerowych są, można powiedzieć, niewidoczne.

Negatywne oceny użytkowników

Niestety, nie zawsze opinie soczewki Biofinity Cooper Vision są zatwierdzanie naturę. Są ludzie, którzy byli niezadowoleni z tych punktów substytutów. Na przykład, niektórzy, na przykład twierdzą, że po kilku dniach noszenia pojawiła niewyraźne widzenie, poczułem straszny dyskomfort. To może rzeczywiście być w przypadku, gdy dana osoba nosi okulary substytutów, okres trwałości, który upłynął. Dlatego przed zakupem produktu, zwłaszcza w odniesieniu do stad lub ulgowego, należy spojrzeć na daty produkcji.

Nawet niektórzy użytkownicy zgłaszali, że soczewki te są noszone krótkoterminowej tylko 1 miesiąc. Ludzie chcą mieć te wyroby z tworzyw sztucznych były noszone na co najmniej 3 miesiące. I kolejna wada, która zwracać uwagę na ludzi z wadami wzroku – wysoki koszt soczewek. Ale jak to mówią, za jakość trzeba płacić. Dobre rzeczy nigdy nie będzie tanie. Ale zdrowie nie trzeba oszczędzać. Lepiej zrezygnować z regularnych spódnice czy bluzki, ale kupić obiektywy wysokiej jakości, które mogą być noszone wygodnie. Doskonała ostrość brak korpusu suchości takich produktów polimerowych będzie zapewniony.

odkrycia

Ten artykuł wprowadza czytelnika do amerykańskiej jakości punktów substytutów. Soczewki Biofinity Cooper Vision – unikalne produkty polimerowe dające posiadaczowi widzieć wyraźnie bez uczucia dyskomfortu. Specyfika tych soczewek jest to, że można je nosić przez kilka dni, a oczy nie będą wysychać. Jedyną wadą tych produktów – wysoki koszt. Jednak wielu użytkowników przymykają oko na negatywne, ponieważ soczewki mają wiele zalet w stosunku do innych produktów polimerowych, a nawet okulary.