502 Shares 9797 views

Kazan uniwersytety: przegląd

Kazan – duża i stale rozwijającym się miastem. Oczywiście, nie ma wystarczającej liczby instytucji. Działać w nich pochodzą z całego Tatarstanu. Także część uniwersytetów Kazan i podjąć studentów z innych krajów. Istnieje wiele szkół, ale nie porównuje do uniwersytetów. Tam w kilku. Wiele z nich wykorzystywane być oddzielone od głównych instytucjach edukacyjnych miasta – Kazan (Wołga) Uniwersytetu Federalnego. Jednak część uczelni ma dość wąskie podejście.


Kazan (Wołga) Uniwersytet Federalny

Dyskusja na temat uniwersytetów Kazan bez wpływu na najsłynniejszej instytucji szkolnictwa wyższego, jest to niemożliwe. Początkowo, to instytucja edukacyjna nazwano po prostu Kazan State University. Został założony w 1804 roku. Absolwentów obejmują takie osobowości jak Ulyanov antyleninowskie, Lomonosov. Oczywiście, to daje Uniwersytetu szczególny zaszczyt.

Uczelnia posiada około szesnaście tysięcy studentów. Struktura uczelni obejmuje Instytut Chemicznej, Instytut Studiów Wschodnich, a także kilka oddziałów w innych miastach.

W 2009 roku został wydany rozkaz o zmianie nazwy Akademii. Pod jego skrzydła i dodaje Instytut Pedagogiczny, Kazan State University Finanse i Ekonomia. Z tego punktu unia tych instytucji zostało nazwane, i jest aktualnie w użyciu. To oznaczenie podkreśla wagę instytucji szkolnictwa wyższego Kazaniu.

Akademia Rolnicza (Kazań): historia występowania

W 1922 roku nowa szkoła w Kazaniu. Nazywali go Kazan Instytut Rolnictwa i Leśnictwa. Okazało się z instytutu, który jest częścią Uniwersytetu w Kazaniu. Uniwersytet znajduje się w centrum miasta, na ulicy Karola Marksa.

W tej chwili, Akademia Rolnicza prowadzi szkolenia kadr dla rolnictwa. Również na celu określenie podstawy można opanować taki stopień jako ekonomista, księgowy, prawnik, chemii rolnej, gleboznawstwa, mechanizacji rolnictwa.

Kazan State University Architektury i Budownictwa

ukazał się w 1889 roku Uniwersytet budowlany (Kazan). W tym czasie było to prowadzone przez dwóch rodzajów specjalności. Pierwszy dozwolony stan, aby ludzie z doświadczeniem w dziedzinie chemii, a drugi – z umiejętności technicznych i budowlanych. W przyszłości, uczelnia nie raz zmienił swoją nazwę wziął pod swoje skrzydła, nowych kierunków, w końcu zatrzymał się w 1995 roku na obecną nazwą.

uniwersytety Kazań produkować wysokiej jakości zdjęć. W tym przypadku, uczniowie mogą zdobyć wiedzę w następujących dziedzinach: budowa, Business Economics, struktur transportowych, inżynierii systemów, architektury i wzornictwa.

Kazan State University Medical

Kolejną instytucją szkolnictwa wyższego, która znajduje się w Kazaniu, zasługuje na szczególną uwagę. Mówimy o uniwersytecie, który przygotowuje przyszłych lekarzy i farmaceutów. uniwersytety Kazań słyną z kontrapunktu, tak, że prawie każdy z nich można znaleźć specjalne księgowego lub prawnika. Jednak instytucja ta jest skierowana właśnie na rekrutację lekarzy.

Tutaj można uzyskać następujące specjalności: medyczne, stomatologiczne, pediatrii, okulistyki, a także karmiących. Również na podstawie instytucji z przekwalifikowania lekarzy i pielęgniarek. Dla większości specjalności przewiduje dłuższy okres czasu niż, powiedzmy, technicznych lub nauk humanistycznych.