445 Shares 6093 views

Marszałek Federacji Rosyjskiej: tylko gwiazdy powyższe

Tytuł „Marszałek Federacji Rosyjskiej” ma szczególne miejsce zarówno w ogólnej hierarchii wojskowej i cywilnej. Osoba, która osiągnęła takie wyżyny jest niechętny szacunek nawet od tych, którzy mają bardzo sceptycznie armii. Doświadczenia naszego kraju sprawia, że do leczenia tych osób ze szczególną czcią.

Marszałkowie Federacji Rosyjskiej, co jest całkiem naturalne – osoby posiadające najwyższy stopień wojskowy w naszym kraju. Sam termin przyszedł do nas z Francji, gdzie po raz pierwszy stanął na jednym z urzędników sądowych, a później objawił nam plejadę wielkich watażków od podbojów napoleońskich.

W naszym kraju rangę „Marszałek” został wprowadzony w 1935 roku. Zgodnie z decyzją Komisarzy Ludowych jest przyznawane za szczególne zasługi i dał jej na okaziciela ogromne moce i zasłużony szacunek. Dzisiejsze Marszałek Federacji Rosyjskiej pełni zgodne zarówno z duchem i wszystkich nieodłącznych cech poprzedników, które były podobne do tytułu około osiemdziesięciu laty.

Wraz z upadkiem Związku Radzieckiego przez jakiś czas w biurze i pozycjonowanie niepewności i anarchii. Z jednej strony, mamy w dalszym ciągu obsługiwać wszystkie dotychczasowe prawa i przepisów, a po drugiej – nowa sytuacja wymagała i odpowiednie podejście. Jest jeszcze jedna ważna rzecz: wszyscy marszałkowie okresu sowieckiego (z wyjątkiem pierwszego) – ludzie, odczuwalny część kariery wojskowej, która miała miejsce w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej lub większych lokalnych konfliktów zbrojnych drugiej połowy XX wieku. Większość z nich zanotował imponujący wkład do teorii wojskowej, były duże stratedzy i dowódcy armii i okręgów wojskowych.

Fakt, że ustawa „O służbie wojskowej”, przyjęta na początku 1993 roku, wzięło udział koncepcji Marszałek Federacji Rosyjskiej, to najprawdopodobniej hołd dla tradycji starej ery kraju. Początkowo sądzono, że pierwszy program powinien być właściwe menedżerów, czyli osoby, które mogą bezboleśnie jako ewentualnej reformy Sił Zbrojnych, stratedzy i teoretycy musiałyby zająć miejsce z tyłu. Trudna sytuacja, w której wkrótce okazało się rosyjskich sił zbrojnych, i nie oznacza tak wysoki zaszczyt, jako środków o najwyższej randze w kraju. Jednak w 1997 roku ówczesny Minister Obrony I. Siergiejew wygrał dekret prezydencki, zgodnie z którym był dumą nazwać Marszałek Federacji Rosyjskiej.

Ogromna gwiazda z godłem państwa na ramiączka, wieńce dębowe na klapach – wszystkie oznaki tytułem „Marszałek Federacji Rosyjskiej”. 2013, jak również i jego poprzednicy, nie podając przyczyny faktu, że niektóre z watażków któremu przyznano to wyróżnienie. Siergiejew, który zmarł w 2006 roku, wciąż jedynym, któremu nadano rangę. Marszałek Federacji Rosyjskiej – wysokość aż do osiągnięcia dla każdego istniejącego dowódcy krajowym. Z drugiej strony, jest to oznaką, że nasz kraj zmniejszył się z aktywnej polityki wojskowej.