464 Shares 7851 views

Lek "Terialzhen". Instrukcje użycia

Preparat "Teraldzhen" ma uspokajający, łagodzący charakter lękowy, zalecany do stosowania w przypadku depresji, nerwic, problemów ze snem i zaburzeń psychicznych.


Zmniejsza pobudliwość, której nie towarzyszy uczucie depresji, depresji, osłabienia. Efekt świetlny jest dostarczany przez preparat Teralzhen. Instrukcja mówi również o wyraźnym działaniu hipnotycznym. Doskonała tolerancja składników prowadzi do możliwości stosowania leku przeznaczonego dla dzieci i osób starszych. Absorbowany całkowicie przez organizm i wydalony przez nerki nie później niż 48 godzin z moczem.

Całkowita dawka leku jest stosowana w 3-4 sesjach. Wpływ leku zaczyna się piętnaście do dwudziestu minut po przyjęciu. Całkowity czas ekspozycji osiąga sześć do ośmiu godzin.

Zalecana jest codzienna norma preparatu "Teraldzhen" dla dzieci, w zależności od celu. Jeśli chcesz mieć działanie hipnotyczne na dziecko, to wystarczy już dwa i pół do pięciu miligramów dziennie. W leczeniu reakcji alergicznych – od pięciu do dwudziestu miligramów dziennie. Kiedy stany psychotyczne są wystarczające, aby używać do maksymalnie sześćdziesięciu miligramów dziennie.

Działanie niepożądane leku Teraldzhen

Instrukcja wskazuje, że użycie leku może powodować rozmycie percepcji wzroku, hałas w uszach, czasami przypadki koszmarnych snów są rejestrowane. Wpływ leku na układ sercowo-naczyniowy może powodować obniżenie ciśnienia krwi, częstoskurcz, zawroty głowy.

System trawienny reaguje na odbiór leku Teraldzhen z obniżonym apetytem, suchym usta i zaparciem.

Możliwe jest obniżenie ciśnienia krwi.

W części układu oddechowego – uczucie suchości w gardle i błonie śluzowej nosa, duża lepkość wydzielania oskrzeli. Układ moczowy reaguje z opóźnieniem w moczu i zmniejszonym tonem pęcherza moczowego. Możliwe wysokie pocenie się, spadek napięcia mięśni, alergia.

Przeciwwskazania do przygotowania "Terialzhen"

Instrukcja ostrzega, że lek nie jest zalecany do stosowania w następujących przypadkach: choroba wątroby, ciąża, problemy z nerkami, myasthenia gravis, laktacja, wiek poniżej 7 lat, indywidualna nietolerancja. Podczas leczenia zabrania się picia alkoholu.

Jest to przeciwwskazane do angażowania się w działania, które wymagają dużego skupienia uwagi. Na przykład obejmuje to zarządzanie pojazdami lub mechanizmami.

Szczególnie uważaj, jeśli preparat "Teraldzhen" jest przeznaczony dla dzieci. Świadectwa wskazują, że czasami powoduje konwulsyjne objawy.

W przypadku przedłużonego stosowania leku należy okresowo wykonać badanie krwi, zdiagnozować czynność wątroby. Czasem występuje ostra potrzeba ryboflawiny. W przypadku testowania alergenów, na 72 godziny przed wykonaniem badania skórnego, należy wycofać lek. W przeciwnym razie wyniki badań mogą być zniekształcone. Podczas korzystania z narkotyków nie są wykluczone testy na ciążę. Unikaj używania etanolu podczas przyjmowania leku "Terialzhen".

Interakcje z innymi środkami preparatu "Terialzhen"

Instrukcja ta ostrzega przed zwiększeniem skuteczności pigułek do spania, narkotycznych leków przeciwbólowych. Znacznie osłabia efedrynę, amfetaminę, m-holinostimuljatorov, dopaminę, guanetydynę, lewodopę.

Produkt można kupić w aptece ściśle według recepty.

Warunki przechowywania: temperatura nie powinna przekraczać 25 stopni. Miejsce przechowywania musi znajdować się poza zasięgiem dzieci i chronić przed działaniem promieni słonecznych.

Lek jest skuteczny przez dwa lata od daty uwolnienia leku.

Terialgen jest bezwzględnie zabroniony bez zalecenia lekarza.