520 Shares 1253 views

Przyjazny personel płci żeńskiej, jak istnieje w nim

Formowanie zespołu – jest to jeden z najważniejszych obszarów firmy, które chcą odnieść sukces. Dobór personelu jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem. Celem budowania zespołu – aby zminimalizować rezerwy potencjału niezrealizowane, które są spowodowane niedopasowaniem cech osobistych lub zdolności do pracy pracowników. Dziś, po prostu dotknąć na podobny temat i mówić o konfliktach w zespole kobiecym. Oczywiście, każda firma istnieją nieporozumienia między kolegami, ale aby zrobić wszystko, aby je zminimalizować.


Mit czy rzeczywistość?

czy zespół jest przyjazny dla kobiet? No, niestety, jest bardziej fiction niż rzeczywistości. Niezależnie przyjemne ani ona była sama, przychodzi do zespołu, często zdarza się, niewytłumaczalny metamorfozę. Na przykład, w zwykłym życiu, ona nie lubi plotek i potępiać innych, ale na przyjemności zaczyna negocjować niekochana kolegów. Zjawisko to jest uważane za bardzo częste.

Co do zasady, zespół ma kilka osób, które są inicjatorami przekonań i plotek. I jak one wyglądają? Najczęściej, to kobieta w średnim wieku, który pracował w zakładzie dużo czasu, i dlatego uważa się za dobrze zorientowani we wszystkich sprawach. Zewnętrznie, są zazwyczaj ciężkie i pewnie.

Jeśli „kopać” głębiej, widzimy, że życie tych kobiet dość nudny, praca oni nudzili, a problemy z mężem i dziećmi, nazywany jest więcej niż wystarczająco. To z powodu tych kłopotów oni bawić się, ponieważ mogą one tworzyć konfliktów w zespole. Bardzo ważne jest, aby nie wpaść pod ich wpływem. Raz w „przyjazne” zespołu damskiej, od razu je zobaczyć. Po tym wszystkim, będą aktywnie przedstawić Wam wszystkim, bez wahania mówi wszystko na temat osoby, której właśnie wniosek. Te panie są już na pewno o was wszystkich kazali mi wszystko, więc nie powinno być z nimi szczery.

Zasady przetrwania dla kobiet w takim społeczeństwie,

Można nauczyć się wszystkich nawyków zespole (lub przynajmniej udawać). Ale takie działania nie mogą przynieść sukces. Przybysze często starają się dopasować do zespołu, co czyni go jednym najczęstszym błędem: oni zmienić swoje przekonania, zyskując szacunek rówieśników, ale przestają szanować siebie. Lepiej, oczywiście, nie do zrobienia. Psychologowie zaleca się zachowywać w sposób następujący:

  1. Nie próbować coś komuś udowodnić. Jest to bardzo niewdzięczna praca. Nadal zbyt ciekawy koledzy za ciebie suss „prawdę”. Więc nie staraj się ich przekonać, w przeciwnym razie, nie obrażaj się! Po tym wszystkim, osoby te nie uległy zmianie.
  2. Uniknąć konfliktów z Gossip Girl. Jak pokazuje praktyka, jeżeli dyrektor nie jest walka z tym zjawiskiem, jest prawdopodobne, że popiera go. Nie mówimy, że nie ma potrzeby, aby bronić swoich pomysłów, ale bezsensowne konflikty w zespole powinna „obejść”, a także ludzi, którzy próbują je rozwiązać. Staraj się być wyższy niż ten! Spróbuj argumenty i udowodnić swoją sprawę jasno, że jedynym sposobem można wygrać szacunek nawet tych ludzi, którzy są omawianie za sobą.
  3. Co do zasady, te zespoły mają specjalną studentem pierwszego roku sprawdzić, za sprowokowanie konfliktu z nim. Nie jest jasne, kto wymyślił ten przepis, ale to działa w wielu firmach od wielu dziesięcioleci. Można zauważyć to zjawisko po prostu jak ty bez powodu w ogóle będzie przylegać doświadczonych kolegów, mówiąc, że robisz coś złego, ile potrzeba. Chociaż te same pracownik nie może mieć sens, aby absolutnie nic na danym obszarze. Może sam dyrektor cię sprowokować. Jeśli nie spadnie przez, a następnie rozważyć, które zostały przetestowane i stały się pełnoprawnym elementem „przyjazne” zespołu damskiej.
  4. Kolejny test dla początkujących będą imprezy i spotkania między pracownikami. Jeśli dasz je, a następnie dostać gotowy na atak, ale jego dziewczyna powód. Powiesz, że jesteś oddzielony od grupy. Ale jeśli psychiczny setup wobec tych wydarzeń i uroczystości, nie jest warta wszystkie gusta. Nie bój się iść przed siebie. Po raz kolejny skupię się na głównym punkcie: Być w stanie bronić swoich przekonań. Na przykład, jeśli nie pić alkoholu, ale na kolegów korporacyjnych będzie pić alkoholu, nie patrzeć „czarnych owiec”, to nic dobrego dla swojej samooceny ja nie koniec.

Co robić?

Postaraj się znaleźć kompromisowe rozwiązanie. W każdym zespole można znaleźć zarówno plusy i minusy. Tak że bardziej zwracać uwagę na godność i nie mieszkają na niedociągnięcia. Wówczas w zespole będzie łatwiejsze, a prace zaczną sprawiać przyjemność. Zawsze szanować siebie i innych, a nie angażować się w brudne intrygi.

Samica przyjazny personel i człowiek

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jeden facet, który pracuje wśród dziewcząt i kobiet, którzy dostali się w prawdziwy raj. Ale nie takie proste, ponieważ istnieje wiele „pułapek”. Przyjazny żeński personel – to nie raj, ale raczej przeciwnie. Praca człowieka w tym „ogrodzie kwiatowym” Czasami nie bardzo łatwe. Ale niech nas wszystko w porządku.

Bardzo często człowiek w zespole kobiecym czuje się nieswojo, bo dziewczyna, którą można albo po prostu zignorować lub uczynić człowieka wspólnego wroga.

Jak to może być? Jak zmienić to nastawienie?

Po pierwsze, trzeba traktować wszystko jak najwięcej poprawnie i szacunkiem. W żadnym wypadku nie jest komunikacja, aby uzyskać osobisty.

Po drugie, trochę później, kiedy już trochę obeznany z tym, trzeba każdej kobiecie wybrać własne podejście. Uciekania się do starożytnych „instrumentów” w postaci komplementów lub nawet małego flirtu (tylko nie przesadzaj, w przeciwnym razie może to doprowadzić do jeszcze bardziej nieprzyjemnej sytuacji).

Ujemne momenty działające w takim społeczeństwie

Żeński personel nie można sobie wyobrazić bez intymnych rozmów. Omawiając wszystko od tego, co rośnie w ogrodzie, jej mąż zajął drugie kuzyna. Staraj się unikać tych rozmów. Jeśli nadal zaangażowany w tego rodzaju dyskusji, wykazują zainteresowanie, ale nie wyciągnąć wnioski i nie dzielenie się informacjami z innymi.

Co jeszcze nie czyni człowieka w zespole pań, jeśli chce się trzymać z dala od intryg?

Oto kilka wskazówek dla przedstawicieli silnej połowy ludzkości, którzy są w zespole, w całości składa się z kobiet i dziewcząt:

  • Nie stój z boku jednej z walczących stron, przyklejają się do neutralności. Jedynym sposobem będzie można „uciec”.
  • Jeśli jesteś starzy próbuje narzucić swój punkt widzenia, jej słuchać, a nawet zgodzić, ale w żadnym wypadku nie pozwolić im, jak mówią, aby siedzieć na szyi.
  • Przechowywać dane osobowe do siebie. Odpowiedzieć na wszystkie pytania krótko i zwięźle. Przetłumaczyć rozmowę w innym kierunku. Na przykład, na duże zainteresowanie osobą przejąć inicjatywę i poprosić rozmówcę o swoim nowym samochodzie, dziecko lub ukochanego psa.
  • Państwo dyskutują na plecach? Nie zwracaj uwagi na to, co się dzieje, pozostanie dodatni.
  • Jeśli ktoś nie lubi czegoś w zespole, a potem po prostu nie komunikują się ze sobą. Tak będzie łatwiej.

wniosek

Więc staraliśmy się uporządkować to, co jest przyjazne żeński personel. Jak widać, nie jest to taka wielka sprawa, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W tym artykule podajemy kilka wskazówek zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, tak aby mogły one jakoś dogadać się w nowym miejscu pracy. Mamy nadzieję, że będziesz w stanie dostać się do kobiety przyjazny personel, zdjęcie z pracownikami, które spowodują was nie jest negatywna, a tylko pozytywne emocje. Po tym wszystkim, zarówno mężczyzna i kobieta może dobrze współpracować z przedstawicielami tej grupy. Jednak tutaj, podobnie jak w każdym społeczeństwie istnieją pewne zasady, po którym będziesz czuć się tak komfortowo jak w ich miejscu pracy.