872 Shares 5687 views

Niezwykła taśma RGB-LED w dekoracji pokoju

Na wystrój domu, stworzenie przytulności w mieszkaniu lub biurze w naszym życiu, jest wiele różnych elementów i nowocześnie "sztuczek". Jedną z nich jest taśma RGB-LED. Jest to pasek z małymi żarówkami mocowanymi na nim. Łacińskie litery w tytule wskazują, że taśma nie pali się w jednym kolorze, ale w kilku – czerwonych, zielonych, niebieskich i białych, zmieniając je. Produkty takie są z reguły wyposażone w konsolę, która służy do kontrolowania zmiany koloru, a także kontrolera, zasilacza i adaptera, który jest podłączony do gniazdka.


Taśmę RGB-LED można mocować na dowolnej powierzchni – ponieważ ta jedna ze swoich stron jest rodzajem dwustronnego taśmy klejącej i jest bardzo lepka. Standardowa długość taśmy wynosi 5 metrów, ale można ją skrócić do żądanego rozmiaru. W tym celu po prostu wyciąć niepotrzebną część, ale tylko w niektórych miejscach, aby nie uszkodzić połączenia szeregowego.

Taśma RGB-LED łączy się Różne kolory, więc ma cztery przewody (nie dwa, jak bracia), po jednym dla każdego koloru i mocy. Jeśli kupisz kompletny zestaw, a następnie zainstaluj go nie jest trudne – po prostu podłącz go we właściwym miejscu i podłącz gniazdo. Jeśli jednak urządzenie dostarcza bezpośrednio taśmę, konsolę i kontroler z czujnikiem podczerwieni, wówczas instalacja powinna być powierzona profesjonalnemu lub, przynajmniej przynajmniej, konsultować się z nim.

Pasek LED RGB 5050 zapewnia więcej światła niż ten podobny o znaczeniu 3528. Jest to spowodowane tym, że emituje strumień świetlny 660-780 lumenów. Może być stosowany w dekoracji sufitu, ścian, mebli. Za pomocą takiego urządzenia łatwo jest stworzyć romantyczną atmosferę lub, jeśli wymaga tego sytuacja, jakąś dyskotekę. Dzięki obecności różnych trybów wybrano delikatny płynący kolor lub szybką zmianę koloru – wszystko to umożliwia różne użycie wstęgi.

Podłączenie taśmy LED RGB-LED jest możliwe w każdym pomieszczeniu, potrzebujesz tylko specjalnego adaptera (o ile nie jest on dostępny w opakowaniu), ale całkiem możliwe jest zakupienie go w specjalistycznych oddziałach lub sklepach. I można po prostu głos pragnienie, aby ta taśma do mistrza, który podejmuje decyzję o wszystkich niuansach dla siebie. Ale po instalacji, mieszkanie będzie naprawdę grało z jasnymi kolorami.

Na początku chciałbym spróbować wszystkich trybów i kolorów, które pilot nie jest po prostu zwolniony z rąk, a dotyczy to nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Warto zauważyć, jak zmienia się pokój w tym lub tym odcieniu

Pasek RGB-LED wygląda dobrze w kuchni, podkreślając granicę zestawu słuchawkowego. Co więcej, podczas przygotowywania posiłków tworzy miękkie światło, które niewątpliwie docenią miłośnicy spędzający czas w tym pokoju. Kolor może być zmieniany przez nastrój – jest to istotne plus tego urządzenia. Poza tym, że zużywa niewielką ilość energii elektrycznej, a okres jej działania jest dość duży.