142 Shares 5970 views

Pigułki antykoncepcyjne dla mężczyzn. Równouprawnienie w działaniu?


Dziś nikt nie trzeba przekonywać, że dziecko powinno być poszukiwany przez oboje rodziców. Jednak kwestie antykoncepcji pozostają w gestii płci pięknej. Niestety, farmaceuci obiecuje zwolnić tabletki antykoncepcyjne dla mężczyzn nie zostało jeszcze zrealizowane. Jednakże, zgodnie z publikacjami w prasie, to wielkie wydarzenie należy spodziewać się z dnia na dzień. W każdym przypadku, aby uzyskać więcej informacji na ten temat czytelnik nie zaszkodzi.

Na początek spróbuj zrozumieć, co jest podstawą działania tych leków.
Prawie wszystkie pigułki antykoncepcyjne dla mężczyzn działa jako inhibitor, który hamuje aktywność plemników. Z powodu tej ekspozycji, przez krótki okres całkowicie wykluczyć możliwość zapłodnienia. Odkrycie to zapewniam, że pigułki antykoncepcyjne dla mężczyzn są całkowicie bezpieczne i nie ma wpływu na płodność.

Substancja, nazwany przez naukowców JQ1 może drastycznie spowolnić produkcję plemników, więc tablet nie będzie musiał pić codziennie, jak to jest w zwyczaju w przypadku preparatów przeznaczonych dla kobiet.

Należy pamiętać, że środek antykoncepcyjny dla mężczyzn – długie, pielęgnowane Celem naukowców z wielu krajów. Jednak jego narodziny leku wymagane do czystego przypadku. Amerykańscy farmaceuci szukający lekarstwo na raka, ale badania kliniczne zidentyfikowali nowe substancje są nieco różne właściwości. Eksperymenty z gryzoni wykazano, że lek jest w stanie tłumić zsyntetyzowany ich funkcji rozrodczej.

W badaniach równoległych w tej dziedzinie były prowadzone przez dwóch firm farmaceutycznych z Europy: Schering (Niemcy) i Akzo Nobel (Niderlandy). Jednak jego wkład w rozwój wykonane i uczeni Izraela, Mołdawii, Wielkiej Brytanii i wielu innych krajach.

Hormonalne preparaty dla płci pięknej została wynaleziona ponad pół wieku temu, ale pigułki antykoncepcyjnej dla mężczyzn pojawił się tworzyć znacznie bardziej skomplikowane. Ciało kobiety produkuje tylko jedno jajo na całej długości cyklu owulacji w ciągu 28 dni. Małe „strzela” do tysięcy plemników w zaledwie minutę. Jednak naukowcy byli w stanie syntetyzować leków, na pewno hamują ich aktywność.

Według lekarzy, Pigułki antykoncepcyjne dla mężczyzn nie zastąpi całkowicie kobiece produkty, które są obecnie bardzo popularne. Ale będą one przydatne dla tych par, w których kobieta ze względów zdrowotnych nie jest w stanie wykorzystać środków antykoncepcyjnych.

Większość współczesnych kobiet są chętni do dzielenia się z człowiekiem odpowiedzialnym za planowanie porodu. Wierzą, że słusznie zdecydować, co jest najlepsze pigułki antykoncepcyjne do podjęcia, i do kogo powinien obu. Jednak około 85% kobiet twierdzi, że nie opiera się zbytnio na męskiej punktualności.

Izraelscy naukowcy są już opracowania niehormonalne pigułki, które muszą być podjęte dość rzadko – tylko 4 razy w roku. Preparat ten zmniejsza produkcję białka, które jest niezbędne do zapłodnienia jaj. Po jego odwołaniu funkcja reprodukcyjna jest w pełni przywrócone. Ale zdarza się natychmiast. Grupę kontrolną samców szympansów zajęło około czterech miesięcy. Dopiero po tak długim okresie, aby odzyskać zdolność do reprodukcji.

Sondaże przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych wykazały, że 70% mężczyzn są gotowi do podjęcia zakaz hormonalnych preparatów antykoncepcyjnych. Jednak psychologowie uważają, że im silniejsza płeć bardziej przebiegły, daje odpowiedź twierdzącą. Po pierwsze, ludzie, zwłaszcza młodzi, nie są zbyt chętnie jakichkolwiek środków farmakologicznych. Nawet witaminy i suplementy biorą nie są zbyt chętni. Ponadto,
dla większości ludzi zdolność do zapłodnienia i moc seksualną – pojęcie bardzo podobne.