738 Shares 6951 views

Cafe stylu loft historia, styl

Wiadomym jest, że wnętrze kawiarni odgrywa znaczącą rolę – oryginalność projektu jest wprost proporcjonalne do wpływu na frekwencję instytucji. Cafe na poddaszu może być tylko miejsce, do którego będzie pochodzić nie tylko z powodu przysmaki, ale także ze względu na przyjemne, chwytliwe atmosferze.


Skąd przyszedł stylu loft?

Styl loft został przedstawiony światu przez Ameryce. To było w Nowym Jorku, ze względu na sytuację kryzysową w kraju był początek narodzin stylu. W 40-tych XX wieku, zakłady przemysłowe zostały zmuszone do opuszczenia swoich domów, które znajdowały się w centralnej części miasta. Ale szybko znaleźć najemców zainteresowanych osobą, która odegrała i osobowości twórczej.

Jak wiadomo, taka osoba nie zawsze mogą pochwalić stabilnych zarobków i lokale przemysłowe były warte znacznie mniej niż pełny mieszkaniu. Iz lekką ręką artysty, lokale niemieszkalne zostały przekształcone i urządzone. Nadzwyczajne myślenie pomogły stworzyć komfort w szarych ceglanych ścian. Nie przeszkadzają, a wygląd przemysłowy suficie, podłodze. W rezultacie, byłej fabryki stały się modne salony, galerie, a nawet mieszkania.

Wraz z rozwojem i wzrostem historycznego centrum Nowego Jorku, a dorastał cen nieruchomości. Artyści musieli opuścić teren miasta, a po jej lewej firm przemysłowych. Ich miejsca zajęli szanowanych osób, z dużymi zasobami finansowymi. To, co stało się tworzenie stylu loft.

Cechy konstrukcyjne

ogólnie Wnętrze kawiarni w stylu loft jest bardzo atrakcyjna, ale aby go odtworzyć, konieczne jest zbadanie standardów i cechy dla tego projektu.

pokój

Ogólne zasady obejmują dużą przestrzeń, bez elementów partycję oneself off, wysokie sufity i imponujące rozmiary okna. To właśnie ta przestrzeń będzie uważany za idealnego „bazy” dla utworzenia kawiarni w gołębniku.

ściany

Zaniechanie prac malarskich i tynkarskich jest niemal głównym punktem. Idealnie, jeśli ściana jest wyłożona cegłą lub po prostu beton. Podczas korzystania z murów, ważne jest, aby wziąć pod uwagę strukturę materiału. Krawędzie cegieł muszą być idealnie gładka. Tylko te ściany w pełni odzwierciedla styl loft we wnętrzu kawiarni (zdjęcie tych pomieszczeniach można zobaczyć w artykule).

Jest również dopuszczalne, aby używać drewna, szkła, małą ilość żelaza, gips zimno tony. Ale materiały te nie muszą działać jako głównym ich celem jest rozcieńczony i uzupełnia, ale nie zastępuje betonu i cegły.

sufity

Tradycyjnie, pułapy powinny być wydawane komunikację, rury, podając rodzaj ducha obiektach przemysłowych, z matowym połyskiem chromowanymi elementami. Można również użyć belki i szorstkie, są one również doskonale podkreślają eleganckie instytucji zaniedbania.

Drewno i elementy metalowe mogą zachodzić na siebie, jest nawet pożądane. Ten artykuł przedstawia wam zdjęć kawiarnię w stylu loft, gdzie można zobaczyć, jak sufit jest urządzone.

Jeśli nie można odtworzyć poddasze w pełni można wykorzystać płaską deskę do pokrycia powierzchni sufitu lub, w skrajnych przypadkach, malować je w chłodnym, matowym wykończeniu.

Paul

Pojawienie się na piętrze jest również ważna. Szczególną uwagę należy zwrócić na fakturze. Idealnie, jeśli podłoga jest na płycie z „touch” czasu. Że nie jest całkowicie nowa, ale z otarciami imitacji, popękane obszary.

Można również użyć podłogową i laminatu. Witamy i kamienia tekstury, dużych płytek betonowych w skali szarości lub brązowych odcieniach. Podłoga może być matowe lub błyszczące. Każdy z tych materiałów uzupełniają projekt kawiarni w gołębniku.

umeblowanie

meble Cafe stylu loft może być inna. Jedyny warunek – jest jego monotonia. Meble mogą być drewniane lub kute elementy. W tej sprawie jest również żadnych ograniczeń. Bardzo często stosowany jako skórzana i zamszowa tapicerka, te dwa materiały są bardzo korzystne, aby podkreślić „opuszczony luksusu”.

Jedna podstawowa zasada – meble powinny być stylowe bez oznak nadmiernego „starości”. To właśnie w tym przypadku największy możliwy kontrast z tłem. To jest istotą projektu, aby połączyć coś, co ze swej natury jest prawie niezgodne.

oświetlenie

Oświetlenie jest nie mniej ważnym elementem projektu. Do opisywania wnętrze w żadnym wypadku nie może być odpowiedni dla lamp w stylu klasycznym lub romantycznym. Wręcz przeciwnie, brutalne odcienie kucie, w minimalistycznym stylu będzie o wiele bardziej odpowiednie.

informacje dodatkowe

Najlepiej, jeśli to właściwe, mogą zostać uzupełnione przez kawiarni w kominku w stylu loftu. To daje mu dodatkowy komfort i przynieść domową atmosferę. Kominek musi być oblitsevat dekoracyjny kamień lub cegłę.

Aby uczynić jasnymi akcentami można stosować tkane dywaniki podłogowe, kolorowymi poduszkami. Te ostatnie mogą mieć różne kolory, ale najbardziej popularny wzór w kratkę użycie lub użyj zwierzęcą styl.

Jest to bardzo ważne uzupełnienie gotowych dzieł sztuki wnętrza. Może to być cokolwiek – od graffiti na ścianie z cegły i wykończenia nietypowych ekspozycji.

Nie będzie źle i zielenie. Rośliny dobrze pasują szaro-brązowy kolor i odświeżenia przestrzeni jako całości.

Windows nie powinna być skontrastowane ze ścian. Zawartość może być w kolorze zasłony bawełniane lakoniczny kolor. W tym celu odpowiednie i drewniane rolety. Rolety rzymskie w biały również miłe.

Jeśli wykorzystywane do piwnicy kawiarni, trzeba utworzyć okna symulacji. W przeciwnym wypadku, wnętrze wyjdzie zbyt ciemne i nie przytulne. A główną istotą jest stworzenie przestrzeni wypełnionej światłem i przestrzenią.