454 Shares 8113 views

Kars. Instrukcje użytkowania

Gdy uszkodzenie wątroby, zatrucie i długo, aby przywrócić funkcje wątroby używane „Karsil”. Wskazania do stosowania tego preparatu obejmują praktycznie wszystkie choroby wątroby. Jest on stosowany zarówno do leczenia i profilaktyki.


Główne wskazania do stosowania lek „Karsil” są: marskość wątroby, przewlekłe zapalenie wątroby, profilaktyka po ostrym zapaleniem wątroby, choroby wątroby, każdy związany z działania toksycznego. Ponadto, z tego leku do profilaktyki po dłuższym leków lub alkoholu.

Dostępne „Karsil” w postaci tabletek. Głównym składnikiem produktu jest sylimaryna, najbardziej aktywny składnik, który jest sylibininy. „Karsil” zawiera również substancje dodatkowe: laktoza, skrobia pszenna, sorbitol, talk, celuloza, stearynian magnezu, gidrokorbonat sodu.

Należy do grupy wątroby. Ten ziołowy lek. Pod działaniem tego środka jest włączony do syntezy białka, co uniemożliwia rozpad komórek wątroby. metabolizm komórkowy jest bardziej intensywne, ale toksyny nie wnikają w strukturę komórkową pecheni.Protivopokazany praktycznie nie mają żadnych leków „Karsil”. Instrukcje użytkowania dostarczonej przez producenta. Nie można przyjąć dzieci poniżej 12 roku życia i ludzi, którzy mają idiosyncrasy leku.

Drażetki należy przyjmować doustnie z wodą i bez żucia. Do leczenia konieczne jest, aby wziąć 1-2 tabletki „Karsil”. Instrukcjami podanymi przez producenta zaleca tej dawce 3 razy dziennie. Ale każdy leczenie przepisane przez lekarza. W zależności od stanu pacjenta, dawkę można zwiększyć. Jeśli to konieczne, można wziąć do 12 tabletek dziennie. To 420 mg leku. Przebieg leczenia trwa 90 dni.

Jeśli lek jest przyjmowany w celu zapobiegania, konieczne jest, aby wziąć 2-3 tabletki „Karsil” dziennie. W tym przypadku leczenie trwa co najmniej 90 dni również. Dawki te są przeznaczone dla osób dorosłych.

Dzieci poniżej 12 roku życia zaleca się przyjmowanie tabletek 5 mg na kilogram masy ciała. Ta stawka dzienna podawania leku „Karsil”. Instrukcje do stosowania dołączony do każdego pakietu, ale leczenie i przepisane przez lekarza. Cała objętość leku musi być podzielony na trzy dawki w ciągu dnia.

U pacjentów z upośledzoną czynnością nerek odbierającymi dawki pozostaje niezmieniona. To nie ma wpływu na nerki.

Do dziś nie było żadnych przypadków przedawkowania. Ale jeśli jest to konieczne, płukanie żołądka i węgiel aktywowany do picia. Nie stwierdzono interakcji z innymi lekami leku „Karsil”. Instrukcje użytkowania, opracowane przez producenta nie podaje żadnych danych na ten temat.

Podstawową funkcją tego leku jest ochrona komórek wątroby oraz normalizację jej działalności. Przyjmować leku w okresie karmienia piersią należy być bardzo ostrożnym. W recepcji powinny być wykonywane tylko pod nadzorem lekarza, w przypadku gdy korzyść recepcji dla matki przewyższają ryzyko dla płodu.

Preparat „Karsil” obejmują sacharozę i laktozę, więc pacjentów, którzy są przeciwwskazane dla tych składników powinna zażywać leki pod kontrolą.

Skutki uboczne leku może być: biegunka powodu obecności skrobię, ból z powodu obecności glicyny. Inne działania niepożądane nie są przestrzegane podczas przyjmowania leków „Karsil”.

Instrukcje użytkowania przypisane do ogólnych informacji o leku. To nie jest recepta, a leczenie powinno być prowadzone tylko pod nadzorem lekarza prowadzącego. Do siebie nie dopuszcza.