138 Shares 1225 views

Doberman: historia i opis rasy

Ponieważ Wielka Brytania jest domem dla wielu gatunków kotów, więc Niemcy słynie z hodowli psów ras. Doberman – jedna z nich. Pierwsze słowo w imię rasy stał się sławny na wieki jej założyciela – Louis Dobermann, który w drugiej połowie XIX wieku był policjantem w Turyngii miejscowości Apolda. Dla ich trudnej i niebezpiecznej pracy, musiał nieustraszony i wiernego towarzysza. Zaczął łączyć różne lokalnych ras terierów (w języku niemieckim „Pinchers”), aby wyświetlić szczególnie błędnego typu Skunks, bezinteresownie poświęcony do swego pana, ale nieufny w stosunku do obcych.

Niestety, policjant Luis nie prowadziła żadnych rekordów, i przyniósł nam się zastanawiać, który stał się podstawą krwi psów rasowych. Uważa się, że Doberman odziedziczyła jakość starego typu rottweiler czarne podpalane terrier, veymaranskoy setter i bosserona (Owczarek francuski). Należy zauważyć, że w nowym połączonego wyścigu wszystkie zalety pierwotnych skał, a zatem idealnym został wyhodowany pies roboczego.

Po śmierci hodowli psów Doberman kontynuował profesjonalny Otto Goller. Zaczął dość nadwagi Pinschers ma masywną głowę. Goller określone przynieść arystokratę pies, rafinowane, ale wysportowany. Manchester terrier, angielski Greyhound i Greyhound rozszerzony nowe proporcje psa i nowoczesny Doberman ma żaden sposób przypomina jego przodkowie squat teriery. Z początkiem XX wieku, zapotrzebowanie na tej rasy wzrosła ze względu na fakt, że wiele organów ścigania z różnych krajów zainteresowanych doskonałą poszukiwań i walki cechy tych psów. W Rosji, zostali po raz pierwszy wprowadzony w 1902 roku

Jaką skale – Doberman? Na pierwszy rzut oka, to jest jasne, na tym psem średniej wielkości, która odróżnia ją niezwykłą wytrzymałość. Ale w tym samym czasie, pies nie tworzyć wrażenia wagi ciężkiej, takich jak Rottweiler. On rafinowany kształcie klina głowy z gładkim przejściem od czoła do nosa, a średnie inteligentne oczy spoglądając na twarze ludzi, jakby ich oceny. Piękny łukowata szyja jest mocny, ale nie masywny i nie czuły. Charakterystyczną cechą tej rasy są stopy: palce wygięte jak kot, pozostawiając niewielki ślad, chodził jak piesek.

charakter Doberman jest trudne. Wszakże i wyjęte w celu ochrony przed atakami. Instynkt „zająć” tych psów po prostu nie do wykorzenienia. Niektóre psy wymagają „żelazną ręką”, ale większość rasy jest łatwe do pociągu i dobrze dogaduje się ze wszystkimi członkami rodziny, w tym dzieci. Aby mieć swój rozgrywający nie był zbyt agresywny i zachowywać się społecznie, powinna rozwijać swój intelekt. Należy również dostarczyć jej niezbędnych ćwiczeń.

Doberman pies ma krótkie włosy i sztywny, co jest bardzo skutecznie otwiera odtwarzanie mięśnie i mięśni. Poruszała się szybko i sprawnie. Kombinezony dopuszcza ciemnobrązowe, czarne, ale także na niebiesko (nierdzewnej) i płowe. Powyżej oczu, warg, szyi, nóg, klatki piersiowej i pod ogonem zwierzęcia wymaganych oznaczeń koloru rdzy. Usta psy są dobrze dociśnięte do zębów, które zadowolą tych, którzy nie lubią „łkając” psy. Ogony i uszy przycięte u szczeniąt. Niektóre z tych chorób genetycznych obejmują Dysplazja stawów biodrowych, choroby tarczycy, serce i wątrobę. Właściciel Doberman musi być aktywny fizycznie, silny mężczyzna, w celu zapewnienia prawidłowego zwierzę wybieg i obciążenia.