659 Shares 4048 views

Biografia Lev Leshchenko: trudna droga artysty

Obecnie znany piosenkarz Lev Leshchenko, którego biografia będziemy przeglądowi w tym artykule, urodził się w rodzinie oficera. Niewiele osób wie, że przyszłość artysty z pierwszego roku życia wychowywał się bez matki, który pracował jako mechanik, który przez kilka lat bezskutecznie próbował wejść do teatru. Pomimo wszystkich prób losu, że osiągnęła swoje cele, a dziś biografii Lva Leschenko interesy milionów ludzi czytać swoją pracę.


Trudne dzieciństwo przyszłego artysty

Leo urodził się w Valer'yanovich rodzinie oficera sztabowego w Moskwie 1 lutego 1942 r. Matka chłopca zmarła, kiedy nie było roku, przez większość czasu mój ojciec był zajęty w pracy, więc podniósł ją dziadkowie, z którymi często odwiedzanych, drugą żonę Valerian A., aż dostała własne dzieci, adiutant jego ojciec – majster Andrew Fissenko. Można powiedzieć, że chłopiec był „Syn pułku”: kolacja z żołnierzami w jadalni, w godzinach popołudniowych oglądanie ich nauki, a wieczorem w ogólnym szeregach szli do kina. I nawet nosiła mundury wojskowe trzy rozmiary większe.

Kiedy Leo miał sześć lat, jego ojciec ożenił się po raz drugi od rodzaju i słodkie kobiety Marina. Jest bardzo dobrze należał do chłopca, ale czas na jego wychowanie jej brakowało: w areszcie Marina były dwa bratanek, a później urodziła się i własna córka.

Biografia Lev Leshchenko: edukacja i niektóre zawody

Śpiewać dziadek przyszłego artysty nauczył. Levushka śpiewał, a jego dziadek grał na starym skrzypce, który opublikował magiczne dźwięki, po czym chłopiec, wspomina śni sny muzyczne. Prawdopodobnie służył jako impuls do kariery w muzyce. Kiedy Leo ogłosił swoje plany dotyczące zawodu ojca, który widział syna oficera, Wszedłem na ich krytykę. Nawet w szkole Leo śpiewał na scenie szkolnej, ale nikt nie myślał, że zamieni się w coś więcej.

Biografia Lev Leshchenko: na drodze do celu

Zaraz po szkole facet idzie do pracy, najpierw w pracy teatralnej, to monter roślin. Liczne próby wprowadzenia GITIS nie były udane, a po osiągnięciu projekt wiek Leshchenko jest zmuszony do służenia ojczyźnie. Jako żołnierz, Leo nie zapomnę jego marzenie z dzieciństwa, a nawet może stać się solista Army Pieśni i Tańca. Zdemobilizowany, Leshchenko ponownie wysłana do teatru. Profesorowie, którzy już znają twarz młodzieńca, zgodził się słuchać, pomimo faktu, że egzaminy wstępne dawna skończona. Więc następnym aktor stał się uczniem. Kiedy był studentem drugiego roku, nikt nie wątpił, że Leshchenko – aktor i piosenkarz. Każdy widział jego talentu.

Biografia Lev Leshchenko: najlepsza godzina

Dowiedzieliśmy się o artyście, kiedy w 1972 roku został zwycięzcą konkursu piosenki w Sopocie. Dowiedział się o nim cały kraj. Otwarte twarz, uroczy uśmiech i uczciwym widok młodego artysty w białym kolorze z eleganckim motyla podbił niemal wszystko. Od tego czasu aktor zaczął życie od której marzył od dzieciństwa. Podczas swojej pracy otrzymał wiele nagród i wyróżnień, otrzymał tytuł Honored Artysta RFSRR.

Lev Leshchenko: biografia

Dzieci – tylko marzyć o artystów, którzy nie są prawdziwe. Nie małżeństwo Leo Valer'yanovich nie dał mu potomków. Pierwszą żoną artysty była wokalistka Alla Abdalova, ale Leo szybko obojętność rozczarowany żonę do wartości rodzinnych, i rozeszli się. W 1978 ożenił się po raz drugi, Irina Bagudinoy z którym żyją razem aż do teraz.