335 Shares 9972 views

formuła mleka dla niemowląt „Baby”: skład, cena i opinie rodziców

Uważa się, że karmienie piersią jest jedynym bezpiecznym i użyteczne dla tej żywności dla niemowląt i małych dzieci. I to jest prawda. Mleko matki zawiera dużą ilość użytecznych minerałów i witamin, które są niezbędne dla prawidłowego rozwoju dzieci. Ale co z tymi, którzy nie mają do karmienia piersią? zakup tylko specjalny posiłek. Mieszaninę o „Kid” produkcji krajowej porównuje się korzystnie z wielu tego rodzaju.


Zalety sztucznego karmienia

Pomimo wszystkich zalet karmienia piersią, w ten sposób odżywiania ma jeszcze wadę. Mama zawsze musi tam być. Lub nabyć tyle mleka, że dość dokładnie jej nieobecności. Daleko nie każda kobieta ma możliwość wyrazić tę kwotę, aby być blisko okrągły zegar nie zawsze działa. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do pracujących matek. Sztuczne karmienie staje się ratunkiem w tej sprawie. Jego zaletą jest to, że nie ma potrzeby, aby być blisko dziecka co minutę. Karma może i tata i babcia, i każda inna osoba, która dba o dziecko.

Jak wybrać mieszankę

W wielu szpitalach położniczych niemowlęta natychmiast rozpocząć do końca moc karmienia. Po uwolnieniu, matki po prostu polecić do mieszaniny, który jest wykorzystywany do tego celu. Ale czasami trzeba przejść do sztucznego karmienia nie występuje natychmiast. Jak wybrać mieszankę w tym przypadku? Zwłaszcza, że wybór aptek jest ogromna, począwszy od znanych marek towarów na bardzo solidne wartości, a skończywszy na opcji „budżet”. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, odnosi się do mieszaniny „The Kid” krajowych producentów. W linii zasilania ma kilka różnych produktów do wyboru, co jest czasami trudne. Istnieje kilka kryteriów wyboru.

wiek

Mieszanina „Baby” jest dostępna dla wszystkich grup wiekowych. Na przykład, istnieją opcje, które są odpowiednie dla noworodka. Na opakowaniu pobierana jest większa niż jeden, co oznacza, że mieszanina jest dostosowana do mocy od 0 miesięcy życia. Istnieje również produkt przeznaczony dla dzieci, które w ciągu sześciu miesięcy. Na opakowaniu wskazuje duża liczba 2, drugi etap sztucznego karmienia. Mieć duże dzieci, które okazało roczek, jest mieszaniną „The Kid”, która jest wzbogacona w witaminy i minerały, mleko w proszku. Trzeci etap sztucznego karmienia.

aromaty

„The Kid” – formuła mleka, zaprojektowany specjalnie dla dzieci w różnym wieku iz różnych preferencji smakowych. Na przykład, nie jest żywność z gryki, ryż, mąka owsiana w kompozycji. Jest to korzystne dla sześciomiesięcznych dzieci. Każdy posiłek ma swoje osobliwości.

Posiłki z mąki gryczanej

Uważa się, że taka mieszanka jest bardziej zadowalające. Rzeczywiście, mąka gryczana daje odżywianie to nie tylko wyjątkowy smak, ale również „surowość”. Z jej dzieci szybko wąwóz, rzadko z prośbą do jedzenia, które pozwala przenieść je do „clear” posiłków. Na przykład, w godzinach porannych, w porze lunchu, po południu i wieczorem przed snem. Ta mieszanka „The Kid”, który podsumowuje w większości pozytywne, szybki rozwód, łatwe do strawienia żołądki dzieci uważa się, hipoalergiczne. Jednakże, należy uważnie monitorować reakcję dziecka podczas wprowadzania żywności. Są dzieci, które nie są odpowiednie dla poszczególnych cech.

Posiłki z mąki ryżowej

Ten typ jest uważany za kojące i odżywcze. Mieszanina „The Kid”, który podsumowuje kilka kontrowersyjne, z mąki ryżowej jest zwykle przypisane niespokojne dzieci, które śpią słabo i często kapryśne. Dlaczego? Ryż ma pozytywny wpływ na układ nerwowy, kojące jej. Jednak nie jest to wadą. mąka ryżowa może „mount”. Oznacza to, że krzesło będzie mniej, ale trudniejsze. Dlatego mieszanina nie jest zalecany dla tych, którzy już mają problemy z ruchliwością. Infant formula „Baby”, negatywne opinie o tym w tym momencie, został przetestowany przez specjalistów. Ona naprawdę zalecane dla dzieci, jest bezpieczna, ale nie dla tych, którzy już cierpią na problemy z krzesłem.

Posiłki z mąki owsianej

Producent jest pozycjonowany jako hipoalergiczne i odżywczy. To jest niemal równoznaczne z mieszaniny mąki gryczanej, ale różnią się w smaku. Zaleca się pediatrów w przypadku, gdy żaden z kanałów w linii nie pasuje do jakiegoś powodu. „The Kid” – mieszanka mleka, który składa się z mąki owsianej, rzadko powoduje wysypkę na policzkach, kolki, żadnych innych problemów. Istnieją jednak wyjątki, jak poszczególne organizmy wszystkich dzieci. Niektóre maluchy jedzą mieszankę przyjemności i bez konsekwencji, podczas gdy inni, nawet w ustach odmówić jej podjęcia.

Dlaczego dzieci odmówić udzielenia

Zdarza się, że po piersi mej matki babes nie chce jeść żywności z puszek lub skrzynek. Co jest tego powodem? Po pierwsze, nie pasuje do sutek na butelce. W tym przypadku powinno być łatwe do wymiany. Po drugie, mieszanina butelki nalewa się szybciej i łatwiej niż z klatki piersiowej. Dzieci początkowo po prostu dusić moc odrzucić. Po trzecie, po czym mieszaninę rozcieńcza się odpowiednio i powoduje dyskomfort podczas stosowania, a następnie. Dlatego ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcją przez zmieszanie wody i proszku.

Jak przygotować mieszankę

Skrzynka z zasilaczem posiada prosty i wyraźny krok po kroku sekwencji działań, które powinny być przestrzegane. Woda musi być ciepła, ponieważ proszek rozpuszcza się całkowicie pomarszczenia. To powoduje dyskomfort podczas użytkowania i kiedy jakiś czas później. Mieszanina „The Kid”, którego skład jest wielokrotnie testowane przez ekspertów, jest w pełni przystosowany do żywienia dzieci, bezpieczne i pożyteczne. Co zawiera?

struktura

Jeśli uważnie czytać opakowania, można zauważyć, że skład preparatu dla niemowląt „Baby” jest dość obszerna: różne grupy witamin, minerałów, składników odżywczych. olej palmowy, który jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia, to nie. Jednakże, prebiotyki, probiotyki, jak również nie zawiera wielonienasycone kwasy tłuszczowe. I są one ważne dla rozwoju organizmu dziecka. Oznacza to, że mieszanka „The Kid”, opinie o miejscach, które są pełne sprawozdanie o jego bezużyteczności daje uczucie sytości, ale nie zbyt wzbogacony ciała niemowląt. Więc warto pomyśleć o wprowadzenie dodatkowych witamin, jeśli zaleca pediatra.

opinii ekspertów

Eksperci często prowadzone „naloty” na żywienie dzieci w celu monitorowania składu i użyteczność. Mieszanina „The Kid”, którego skład został studiował kilka razy, to nie jest poważny, chociaż istnieją pewne odstępstwa od tego, co jest napisane na opakowaniu. Na przykład witamina C jest większa niż podano. Jednak wszystkie inne wskaźniki są normalne. Oznacza to, że mieszanina nie zaszkodzić dzieciom, nawet przydatne w niektórych aspektach. Oczywiście, to jest daleko od mleka matki, ale jako dodatkowy zasilacz jest dobrze przystosowane.

Co zrobić matek

Opinie mieszaniny macierzystym jest podzielone. Niektórzy mówią, że jedzenie nie jest ściśle przeznaczona dla dzieci, nie polecam go innym, mówić o zbyt słodki smak, zapach lub dużych ilości piany. Inni chwalą mieszaniny. Dlaczego tak się dzieje? Poszczególne organizmy dzieci. Niektórzy ludzie są dobre tylko drogie mieszanina, a do kogoś, dość tani i krajowych odpowiedników. To nie jest cena lub producent, a same dzieci. I dlatego nie może dokładnie powiedzieć, jak dobre lub złe mieszanina. Z naukowego punktu widzenia, jest to przydatne i bezpieczne.

Zawarcie w mieszaninie

Czy warto kupić dziecku? A dlaczego nie? Niektóre dania mleczne w klinikach nie oferują go bezpłatnie do zasilacza. I to nie tak, że mieszanka „Baby”, których cena waha się od 120-160 rubli za pudełko, uważany za budżet. Po prostu, to naprawdę spełnia wszystkie wymagania dotyczące żywienia dzieci. Warto spróbować jako pierwszy mieszaniny, gdyż stoi jednak tanie. Nawet jeżeli mieszanina nie pasuje do dziecka, ponieważ może to być gotowane naleśniki lub placki, stosując zamiast mleka. Jedyną wadą w produkcie, że pakiet nie zamyka się szczelnie. Ale wiele matek znaleźli wyjście – przy użyciu konwencjonalnego clothespin, który przymocować krawędzie opakowania. Nawiasem mówiąc, eksperci uważają, że opakowanie nie uszczelniony nie ma wpływu na jakość mieszanki, jeśli jest on przechowywany właściwie i nie narusza warunki określone w instrukcji. Proszek wystarczy tylko na 2-3 dni regularnych posiłków, a twierdził, przechowywanie w postaci zwykłego tekstu wynosi 2 tygodnie. Można użyć mieszaniny jako nocnym karmieniu dziecko obudził się rzadziej i spędził noc spokojnie.