441 Shares 5931 views

Jeśli zastanawiasz się, „Jak się pozbyć dymu?”

Jeśli rano zastanawiasz się: „Jak się dzisiaj pozbyć dymu”, wniosek jest jeden – w nocy (lub nocy) były doskonałe. Lub, wręcz przeciwnie, były one najbardziej straszny sposób, jak zawsze towarzyszy piekielnym bólem głowy kaca i słabości. W każdym razie, jeśli nie jest to pytanie: „Jak pozbyć się dymu?” – to znaczy, że nie obchodzi mnie co myślisz o otoczenie. A zatem – da radę, aby zaradzić tej sytuacji dość skomplikowany.


Przed pozbyć się nieprzyjemnego zapachu spowodowanego przez nadmierne spożywanie napojów alkoholowych, konieczne jest poznanie przyczyn, dla jego wyglądu. Wielu wierzy, że „smak” występuje po spożyciu dużej ilości alkoholu. Innymi słowy, większość z nas wierzy, że opar – to zapach alkoholu. Jednak jesteśmy rozczarowani i powiedzieć, że nie jest to absolutnie sprawa. Nieprzyjemny zapach wynika z faktu, że etanolu w organizmie człowieka zaczyna wchodzić w interakcje z wątrobą. Następnie, również w tym organie, acetaldehyd uwolnionego z kolei uwalnia kwas octowy. Zaczyna zatruwają ciało, powodując dobrze znany zespół odstawienia alkoholu (rzadki stan przykry). Ponieważ wszystkie organy są podejmowane w celu „obrony” przed takim zatrucia przeznaczono specjalny płyn, który ma nieprzyjemny zapach. To był jego i człowiek czuje się budząc się rano i zastanawiasz się: „Jak pozbyć się dymu”

Możemy natychmiast naruszania: zrobić to w ciągu godziny jest fizycznie niemożliwe, ponieważ organizm musi całkowicie znieść bardzo specyficzną substancję, wypływający nieprzyjemny zapach. A ponieważ chodzi głównie przez pory, proces jest dość długa. „Jak pozbyć się dymu dzisiaj?” – kwestia dotyczy wielu, więc spojrzeć na kilka sposobów, aby wyeliminować nieprzyjemne zapachy w godzinach porannych.

Aby się go pozbyć, trzeba przyspieszyć swój metabolizm, innymi słowy – dokładnie pocić. Jednocześnie, aby poprawić swoją kondycję, po porannym wake-up, pić gorącą wodę lub herbatę z kilkoma plasterkami cytryny.

Po tym, być zaangażowany w ćwiczeniach fizycznych. To nie znaczy, że trzeba uczynić wyścig o trzy kilometry (tym bardziej, że po wieczornych posiedzeń daleko upolzesh). To będzie wystarczające, aby zrobić kilka ćwiczeń fizycznych lub gimnastyki. Po kilku godzinach można zauważyć, że opar alkoholowy staje się mniej zauważalne.

Innym sposobem na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu jest prysznic (lub wanna z hydromasażem). Jeśli nie jesteś w pośpiechu do pracy, i masz wystarczająco dużo wolnego czasu, moczyć w wannie około 45-50 minut. Zatem konieczne jest, aby pić ciepłej lub gorącej wodzie (może być zielonej herbaty).

Usunąć przykry zapach z ust (cytrusów pomocy pomarańcza, mandarynka, grejpfrut). Jeśli apetyt jest całkowicie nieobecny, żeby żyć kilka plasterków, a następnie szczotkować zęby. Należy zauważyć, że ta rada jest odpowiednia tylko dla tych, którzy nie przesadzić w przeddzień alkoholu, dlatego nie ma wyraźnego zapachu dymu. Jeśli jednak, że zabawa może i alkohol płynęły swobodnie – stosować się do zaleceń określonych powyżej.