635 Shares 8276 views

Książka clamshell. Ręce zrobić zabawki edukacyjne dla dzieci

Zabawki edukacyjne wykonane mom ręce – że może być oryginalne, interesujące i piękne? Z atrybutami działań i rozrywkowych ręcznie dzieci i oddycha ciepło, komfort i opieki. Jakość tych zabawek jest znacznie wyższa niż w fabryce, tym więcej można zrobić je samodzielnie i podnieść materiałów, które będą bezpieczne dla małego człowieka. Pop-up książeczka, stworzony własnymi rękami, będzie najbardziej lubiany przez cały stos broszur innych dzieci. Chcesz zobaczyć? Zapraszamy do zapoznania się z naszą klasy mistrzowskiej „Jak zrobić książkę łóżeczko własnymi rękami.”

Etap przygotowania narzędzi i materiałów

Poniższe akcesoria są potrzebne do produkcji broszur akordeonu:

 • tektura;
 • kolorowy papier;
 • strony albumu;
 • Tkaniny z bawełny ;
 • nożyczki;
 • PVA kleju ;
 • taśmy;
 • linia;
 • kolorze flamastrami lub markery;
 • Elementy dekoracyjne: plecionki, koronki, kryształy błyskotki jest naklejka.

Jak stworzyć wyskakujące bajki z rękami? Opis procesu wytwarzania

 1. Z tektury wyciąć stronę dla przyszłych książek pożądany kształt i rozmiar życzenia.
 2. Wykonaj szerokością włókniny około 4 cm i długości równej długości strony.
 3. Połącz wszystkie arkusz tektury pomiędzy „akordeon”, wklejając je na preformy tekstylnym.
 4. Ostrożnie złożyć i rozłożyć książkę, aby upewnić się, że będzie dobrze i prawidłowo.
 5. Pozostawić do wyschnięcia produkt całkowicie składany pod ciężkim przedmiotem. Zapobiega to proces „skręcania” kartonu przed wilgocią za pomocą kleju.
 6. Wszystkie strony mogą być wydawane na granicy z kolorowego papieru.

book-łóżeczko dla dzieci. Ręce tworzenia atrybut rozwojowy dla dziecka. Stwierdzimy działkę

Przed dostać się do pracy, myśleć o tym, co będzie książka. Pacjenci mogą być różnorodne: „Cztery pory roku”, „Animals”, „Warzywa, owoce, jagody” i tym podobne.

Rejestracja książek edukacyjnych dla dzieci, akordeon

Na osobnej kartce papieru, aby stworzyć historię. Wykonać go można użyć wizerunki lub aplikacji. Pod zdjęciem napisać tekst. To może być tylko litery alfabetu i zdjęcia obiektów, których nazwy zaczynają się od nich, albo zagadek i rysunków-otgadki i tak dalej. W ozdabiania stron, należy użyć naklejki, cyrkonie, wstążki, koronki.

Aby zarezerwować spełnił swoją funkcję rozwija, jest możliwe, aby wstawić stronę z zadaniami typu „walk labirynt”, „punkty Doris”, „Koło kontur obiektu” i wiele innych.

książki dla dzieci, łóżeczko może być dotyk. Do produkcji kleju na każdym arkuszu tektury kawałków różnych materiałów Tekstura: futra, zamszu, tkaniny, skóry i oleju itp. Grając z tym atrybutem, dziecko rozwija dotykowe i drobne motoryczne rąk.

Obejmować tworzenie broszur dzieci. Wraz z nimi, przemyśleć i omówić działkę, zdecydować, co trzeba narysować znaki. Pozwól sobie okruchy coś wyciąć lub pasty. Pop-up książeczka, wykonany własnymi rękami, będzie odwoływać się do każdego dziecka. Dać dzieciom radość!