242 Shares 9426 views

Dystonia mózgowy naczyniowy

W przypadku długiej, uporczywej i uciążliwego bólu głowy powinny być zbadane przez lekarza. Według skarg, ekspert wyznaczy niezbędne diagnostykę. Badania umożliwia wizualizację strukturę i gęstość rdzenia. W niektórych przypadkach, takich testów nie wykrywa obecność nowotworów, bólu, to jednak w dalszym ciągu. W takich przypadkach istnieje podejrzenie występowania chorób, takich jak udar dystonii naczyń.


Przepływ krwi w tętnicy szyjnej może zapobiegać miażdżycy. Tętnice kręgowe są w samych kręgów. Ich średnica wynosi normalnie około czterech milimetrów. Przesunięcie kręgów powoduje bóle głowy o różnym natężeniu. Główne przyczyny tych chorób może być duże obciążenie (podnoszenie ciężarów, na przykład) lub zmniejszoną aktywność ludzkiego.

Dystonia naczyń mózgowych może być obserwowany w postaci natręctw przepływu (jak tików nerwowego), ciśnienia śródczaszkowego, bóle głowy. Zazwyczaj objawy te występują w połączeniu z depresją, bezsennością, niestabilności (niestabilność podczas chodzenia), nudności i tak dalej.

Dystonia naczyń mózgowych wymaga profilaktyki i ostrzeżenia, nawet u dzieci. Jako środek zapobiegawczy może zostać nałożona fizjoterapię, specjalny zestaw ćwiczeń, które powinni regularnie stosuje się do osób dorosłych w miejscu pracy.

Dystonia mózgowy naczyniowy. Leczenie.

Należy zauważyć, że działanie leku na chorobę nie pozbyć się go. Suplementacja zmniejsza bolesne przejawy wzmacniające naczynia. Jednak efekt ten jest tymczasowy. Dystonia mózgowy naczyniowy obejmuje stosowanie leków i innych metod.

Istotą środków terapeutycznych jest zastosowanie procedur terapii próżniowej, terapię wstrząsu fali, skanującego terapii laserowej, akupunktura, i innych zdarzeniach.

Dystonia mózgowy naczyniowy często występuje jako skutek analfabetów organizacji pracy i wypoczynku. Zasadniczo, choroba dotyka ludzi osiadłych i zaangażowany w pracę intelektualną. Dlatego ważne jest, aby przyleganie dnia. Jest to obowiązkowe i normalne, stabilne i regularne snu. Czas jej trwania może być zróżnicowana i zależy od indywidualnych potrzeb. Jednak w każdym przypadku powinno być wystarczające dla danej osoby.

Kiedy manifestacja zespoły dystonii polecić mniej czasu przed telewizorem lub komputerem. Więcej spacer na świeżym powietrzu. Warunkiem skutecznego leczenia jest zaprzestanie palenia tytoniu.

W leczeniu choroby zaleca się ćwiczenia. Należą zatrudnienia sport tonik, spacery, pływanie, narciarstwo, piesze. Zalecane i zajęcia z użyciem cardio. W odniesieniu do szkolenia w salach gimnastycznych, nie zaleca się ćwiczenia, w których pozycja ciała zaangażowanych w podejmowanie w dół głową. Negatywny wpływ na stan i może mieć wpływ na zapasy, karate, akrobatyka, Sambo, i oczywiście boksu.

W wykonywaniu działań terapeutycznych, szczególną wagę przywiązuje się do menu pacjenta. Dieta jest konieczne umieszczanie środków spożywczych zawierających potas, magnez. Produkty te obejmują rośliny strączkowe, zboża świeże morele, dzikiej róży, morele, rodzynki, bakłażan, marchew, orzechy, zioła i pomidory.

Wraz z rozwojem dystonii w połączeniu z niskim ciśnieniem krwi, zaleca się stosowanie kawy, herbaty, jogurtu i innych produktów uzupełniających napięcie naczyń. Jednak wokół muszą być zgodne z normą.

220 shares 4280 views
247 shares 2539 views
195 shares 1512 views