779 Shares 7597 views

Wiadukt – jest to świetne miejsce do napraw samochodowych

Każdy kierowca powinien być idealnie wiadukt. Konstrukcja ta jest konieczna, ponieważ samochód nie zawsze jest to środek transportu, – w niektórych przypadkach może wymagać naprawy. Oznacza to, że kierowca będzie musiał wykonać wiele różnych czynności: położyć się na podłodze, aby sprawdzić dolnej części maszyny, i tak dalej. Wykonując prace te muszą być pod pojazdem, który nie jest bardzo wygodne. Aby uprościć ten problem, konieczne jest, aby myśleć o budowie wiaduktu.


Jak zrobić estakady

Aby skonstruować swój własny tak ważnego obiektu do naprawy, należy najpierw nabyć niezbędne produkty: specjalne mosty, wspiera ich. Należy również cegły, podkłady kolejowe, cement. Nie jest tajemnicą, że wiadukt – to taka konstrukcja, która może być różnego typu.

Po pierwsze, należy rozważyć rodzaj przenośnego stojaka. Jej budowa jest prosta – trzeba znaleźć niepotrzebne (chyba starszych) mosty na rampach (potrzeba dwóch elementów). Wspornik danych wysokość powinna wynosić około 50 cm. Długość mostka jest zasadniczo równa licznika (lub nieco więcej). Muszą dwa. Druga długość powinna wynosić 40 cm, te części są połączone za pośrednictwem zawiasów -. Są one przedstawione pręt palec. Metoda ta jest idealnym miejscem na organizację estakady – praktyczna i wytrzymała konstrukcja, która jest łatwa do demontażu, jeśli to konieczne. Gdy prace naprawcze na samochód zostaną w pełni wdrożone, to można łatwo umieścić na bok.

pit inspekcja – alternatywa wiadukt

Mówimy o standardzie, dobrze znany sposób organizowania stojaki do napraw samochodowych. Wykonać otwór, którego wielkość odpowiada w przybliżeniu wymiary samochodu (również odpowiadać za dodatkową odległość w szerokości do warunków pracy były wygodnie). Mówiąc prościej: długość pit zależy wyłącznie od wielkości maszyny. Jej ściany i podłoga pokryta konkretnych rozwiązań niezbędnych. Tak zabezpieczony przed wilgocią, brudem. Można korzystać z nowoczesnych materiałów hydroizolacyjnych – będzie to również pomóc uniknąć problemów podczas pracy.

Przed zaprojektowaniem dziurę widzenia, powinno się sprawdzić, jak znajdujący się wód gruntowych, gdzie są zdeponowane. Jeśli są one nadal tam, to lepiej zrezygnować z budowy studni – praktyczne konstrukcje kozłach obfitują bez niego. W sprawie wzmocnienia ścian otworu konieczne jest, aby pamiętać – w przeciwnym razie może się zdarzyć zawsze rzuca. Aby uzyskać dostęp do pit była dogodna do zwiedzania dolnej części maszyny, należy zbudować drabinę. Podczas pracy nie jest wykonywana, wszystkie zamknięte łupek (lub jakiś inny materiał).

Naprawa pojazdów samochodowych za pomocą ceglanych budynków

Taki stojak – projekt do produkcji których używa się najzwyklejszym cegły. Ich połączone w pojedynczej jednostce łukowych, szerokości i długości, które muszą być zgodne z pojazdu. Następnie spiekanych, co się stało. Jest jedna wada być brane pod uwagę – po pewnym czasie może zacząć się rozpadać cement. Zjawisko to jest najlepszy czas, aby zapobiec. Jednak ten stojak do samochodu jest całkiem właściwe nigdzie w ogrodzie lub na terytorium strefie podmiejskiej – nadal najlepszym rozwiązaniem nie jest zwykle znaleźć. Na dziedzińcu można zbudować coś innego, wariant z cegły jest mało prawdopodobne, aby być właściwe.

Budowa wiaduktu podkładów

Najprostsze opcje przyjrzeliśmy powyżej. Nadszedł czas, aby opisać poważne pieniądze – estakady podkładów. Konstrukcja taka charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Do jego montażu trzeba tylko jeden – podkłady kolejowe. Ten materiał przed budową koniecznie impregnowanego kreozotem – specjalną substancją, która jest konieczna, aby zapobiec różnych negatywnych zjawisk: pojawienie się grzyba, gnicie procesów rozwojowych. Ze względu na wiadukt impregnacja samochodowego będzie służyć znacznie dłużej.

Tak więc, aby prowadzić budowę, trzeba mieć jakieś podkłady. Zazwyczaj są one rozłożone na każdym wzgórzu, przygotowane z wyprzedzeniem lub w prawo z elementów. Ważne jest, że długość wielkości podkładów gdzieś 500 cm, szer. – Nie mniej niż 260 cm w budowie powinna obejmować kilka osób – niektóre elementy dość ciężkie. Waga całej konstrukcji będzie znacznie więcej – winda nie działa sam.

typy ramp

Wszystko avtoestakady można podzielić na dwie kategorie – tylko podnieść niektóre maszyny i kompletne czeku. To wszystko zależy od zdolności do wytrzymywania obciążenia, całkowity rozmiar konstrukcji. Trwały podkład – urządzenie, w którym elementy nośne są stosowane kątowniki stalowe, kanałów, rur ukształtowanych. Takie gatunki walcowane metalowe mogą wytrzymać bardzo wysokie obciążenia na łokciu – zwykle są one umieszczone w kierunku toczenia wzdłuż. Przed konstrukcji zależy od wielkości wszystkich elementów nośnych. Ważne jest również, aby zrobić pewien margines bezpieczeństwa przed wznoszeniem konstrukcji.