389 Shares 6857 views

Najciekawsze komórkowych. Drogie telefon dla dziewcząt

Prawdopodobnie co drugi mężczyzna zapytał: „Co to jest? – najpiękniejsze komórkowe” Oczywiście, odpowiedź na to nie będzie łatwe. Decydującym czynnikiem jest nadal osobistych preferencji. Jednak przybliżona ocena może dokonać na podstawie opinii klientów. Po prostu chcą, aby pamiętać, że dobry telefon patrząc nie powinno być zawsze najdroższe. W związku z tym, wiele prowadzony przez funkcje projektanta wnętrz i napełniania wewnętrznego. Po tym wszystkim, piękny, aby być nie tylko mieszkania, ale także ekran, jak w nowoczesnych smartfonach jest istotnym elementem. Koncentruje się na reprodukcji kolorów i kątów widzenia.


Obecnie telefon przestał być tylko „dialer”. Nowoczesne urządzenia są przenośne komputery, bez których trudno wyobrazić sobie życie. Oczywiście, dla takich modeli musi zostać zakupiony i najpiękniejsze okładki. Do telefonu nowej generacji szerokiej gamy akcesoriów. Na przykład, na okładki iPhone sprzedawane są w formie starego telefonu obrotowy. Wygląda to bardzo twórczy i oryginalny. Można również odebrać rocznika model aparatu, z epizodem ulubione całego filmu „Star Wars”, z labiryntem. Nietypowe pomysły bardzo dużo, więc odebrać piękny pokrywę problemów nie będzie.

ASUS Zenfone 3 ZE552KL

Według większości klientów, najpiękniejsze telefony wydany przez ASUS. Na przykład, model Zenfone 3 ZE552KL w 2016 roku stał się liderem. Wyszła w czerwcu. Używany do szklanej obudowy o wysokiej wytrzymałości Corning Gorilla Glass i metalu. Kąty zaokrąglony, prostokątny kształt, ale jest wyraźnie widoczne. Model został przedstawiony w kilku kolorach (czarny, niebieski, biały, śmietana), ma piękną srebrną refluks. Zainstalowany Android 6.0. Urządzenie jest wyposażone w dwie komory: przednią – 8 MP podstawowa – 16 MP. Pojemność baterii: 3000 mAh. ekran FullHD o rozdzielczości 1920 x 1080 rіh. 5.5 „- wyświetla przekątnej Model ten można porównać do współczesnych kamer, to jak to jest umieszczony mikrofon i głośniki dźwięku jest na tyle czysty, głośny i bogaty, aby kupić smartfon tego modelu mogą być średnio 26.000 rubli ….

HTC 10

Większość interesujących smartfonów, według konsumentów, są w linii telefonów od HTC. Dziesiąta model jest wyposażony w doskonały aparat. Jej rozdzielczość – 12 Mp. Posiada stabilizację optyczną technologię UltraPixel który pozwala na fotografowanie w warunkach słabego oświetlenia ƒ obiektyw / 1.8 „kamera stoi z przodu – 5 Mp Flash nie jest jednak wyposażony w stabilizację optyczną Technologia ta po raz pierwszy wprowadzony do” frontalki „Typ ekranu – AMOLED Rozdzielczość: …. 2560. rіh x 1440 5,2 Wielkość :. ". Napędzany systemem Android 6.0. w stanie spoczynku bateria trzyma ładunek ponad 450 godzin.

Obudowa wykonana jest z aluminium. Zaokrąglone narożniki nadać miękkość, cofać – stylowość. Dostępny w kolorze czarnym, białym, szarym i śmietaną. Tylny panel mat. Idealny jako silny połowa ludzkości i słaby.

Obecnie można kupić HTC 10 za 37000-39000 rubli.

LG G5 SE H845

Model ten uzupełnia nie tylko listę „najbardziej interesujących telefonów w 2016 roku”, ale także to pierwszy smartfon modułowy. Został wydany w kwietniu, w Korei Południowej od LG. W przeciwieństwie do innych modeli, ten smartfon jest wyposażony w trzy kamery. Podsumowanie – 16 Temperatura topnienia, przednie i szeroki kąt (kąt widzenia wynosi 135 °) – 8 topnienia. Przekątnej ekranu 5,2”rozdzielczość wyświetlacza – .. 2560 1440 rіh Androidem 6.0 obudowy ma opływowy kształt naroża są zaokrąglone.

Biorąc pod uwagę, że model LG G5 SE H845 jest modułowe, dodatkowe jednostki lub wymienić akumulator może być tylko kwestia sekund. Rozwinięte kilka modułów LG przyjaciół, dzięki którym można szybko przekształcić swój telefon w pełnej aparatu fotograficznego lub odtwarzacza muzycznego. Istotną zaletą jest to, że dwie baterie. Pierwszy – główny, a drugi jest wbudowany w module LG Cam Plus.

W sklepach ten telefon kosztuje około 37.000 rubli.

Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro

Nowy telefon komórkowy Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro został wprowadzony w styczniu 2016 r. Model ten jest liderem w budżecie listy smartfonów i jest duże zapotrzebowanie zarówno w Chinach i Rosji. Urządzenie sprzedawane jest w trzech kolorach: srebrnym, czarnym i złotym. Większość korpusu jest wykonana z metalu, zaś w niektórych miejscach, tylna pokrywa zawiera wkładki z tworzywa sztucznego, które nie są wizualnie różni się od materiału bazowego. Kąty wygładzana zaokrąglone po bokach panelu. Elementy te dają gładką miękkość ogólny projekt. Typ ekranu :. IPS, o przekątnej – 5,5 „rozdzielczość – 1920 x 1080 rozdzielczości wyświetlacz jest chroniony rіh szkło z . Oleofobowej standard transmisji jest kilka chłodny kolor, ale tym razem, można łatwo naprawić w niestandardowej pojemności ustawienia baterii, za” pracownika państwowego”. duże – 4500 mAh kamery również zadowoli właścicieli :. Podstawowa – 16 Mp przednie – 5 MP.

Dziś można kupić za około 13.000 rubli.

Lenovo Vibe X3

Nowy telefon komórkowy z klientami Lenovo mogli zobaczyć dopiero w lutym 2016 r. Zdaniem wielu osób, model Vibe X3 jest najpiękniejszym z niedrogich flagowych. Koszt urządzenia – w przedziale od 12.000 rubli. Ciało telefon jest w kształcie owalnym, dzięki gładkimi liniami powyżej i poniżej. Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy wolą biały. W przedniej części ramy jest bardzo cienka, przedłużony tylko wtedy, gdy głośnik i mikrofon. Głównym materiałem ciało – plastik, powierzchnie boczne są wykonane z aluminium. Dzięki nim telefon wygląda stylowe i oryginalne. Przy wyłączonym ekranie pojawia się bardzo duża, zajmując prawie cały przedni panel. Jednak po włączeniu staje się jasne, że obie są czarne pasy na górze i na dole, i na tyle szeroki. Na dole są dotykowe przyciski. Wyświetlacz jest chroniony przez szkła Gorilla Glass rozmiarze 3. Ekran: 5,5 „Aparat główny – 21 Mp front – 8 Mp ..

OnePlus3

Najciekawsze smartfony są również najmocniejszy. Jaskrawym tego przykładem jest model OnePlus3. Otrzymałem go w sprzedaży w lecie 2016 roku. Połączenie z ceną i wyposażeniem technicznym przekracza wszelkie oczekiwania. Ten smartphone jest niemożliwe, aby nie zakochać się od pierwszego wejrzenia. Czyste linie, zaokrąglone rogi, błyszcząca ramka – wszystko to świadczy o stylowym nowoczesnym wzornictwem. Ekran jest AMOLED typu, po przekątnej – Rozdzielczość wyświetlacza 5,5”: .. 1920 x 1080 rіh Doskonałe, kolorów, obsługuje 13 milionów kolorów możliwe jest uaktualnienie do systemu Android 7.0, ekran jest chroniony przez szkła Gorilla Glass 4, co czyni go odpornym na inny .. rodzaj uszkodzeń jest zaskakujące, że OnePlus3 telefon na wyniki sprzedaży znacznie pokonać takich znanych marek, takich jak Samsung i kosztów iPhone – .. o 33.000 rubli.

Samsung Galaxy S7 krawędzi

Drogie telefon Samsung Galaxy Krawędź S7 zadebiutował w marcu 2016 roku. Jego cena zaczyna się od 50.000 rubli. Nowością był zafascynowany wielu. Piękny opływowy kształt kadłuba, wypukły ekran, gładkie linie – to sugeruje poczucie stylu. Model jest wodoodporny. Jeśli wierzyć producentowi, pod wodą przez 40 minut, można nagrywać wideo. Ekran jest zawsze aktywny, wyłączane jedynie w pozycji odrzucił.

Dostępne w trzech kolorach: czarny, srebrny i złoty. W przeciwieństwie do poprzedniego modelu została zaokrąglania szkła, nie tylko po bokach, ale również od dołu i od góry. Rama jest bardzo wąska, metalowe cienkie przycisków. W skrócie, urządzenie wygląda pyszne.

Huawei Nexus 6P

Piękne telefony komórkowe Huawei wypuszcza. Kupujący szczególnie wyróżnić modelu Nexus 6P. Stylowy smartfon, wykonane w ścisłej konstrukcji. Tylny panel ma dwie wstawki szklane, górna zestaw tak, aby wyrównać poziom modułu kamery. W swojej rejestracji wzoru widać futurystyczny styl. Dzięki zastosowaniu aluminium, sprawa okazała się bardzo silna. Wyświetlacz ma 2560 x 1440 punktów rozdzielczości. Główny aparat posiada podwójną lampę błyskową LED.

Model Huawei Nexus 6P został opracowany we współpracy z Google, dzięki czemu urządzenie jest wyposażone w wiele z oryginalnego programu. Jego koszt średnio około 33.000 rubli.

Apple iPhone 7 Plus

Na początku jesieni 2016 roku, zadebiutował nowy produkt firmy Apple. Warto zauważyć, że iPhone 7 Plus – telefon drogie, ale bardzo piękny. Ci, którzy nie żałuję 70.000 rubli, będą mogli cieszyć się doskonałą urządzenia. Obudowa jest dostępna zarówno w wersji matowej i błyszcząca. Wydany w pięciu kolorach. Szczególnie wygląda wspaniale i połysk czarny matowy. To właśnie te rozwiązania wprowadzone po raz pierwszy w iPhone 7 Plus. Ale jeśli potrzebujesz telefonu komórkowego z dziewczyną, można wybrać jaśniejsze odcienie, takie jak różu. Patrzy delikatny, ale zarazem efektowne. Dokładnie taki projekt będzie miał znaczenie dla co najmniej dwóch lat. Do tej pory model ten wyposażony jest w najlepszym aparatem.

LeEco (LeTV) Le Max 2

Uzupełnij listę „najbardziej interesujących telefonów nowej generacji” chiński flagowego LeEco (LeTV) Le Max 2. smartfon trafił do sprzedaży dopiero na początku jesieni. Urządzenie jest cienki telefon z gładkimi liniami. Produkowane w kolorze różowym i szarym. . LCD, duże (5,7 „) w ilości wystarczającej oddawanie barw, przeglądanie kąty odbicia są powyżej średniej najbardziej obudowy jest wykonana z aluminium, są wkładki z tworzywa sztucznego, a panel przedni – .. wykonana z hartowanego szkła jest doskonały w parze z pierwszej rzut oka wygląda monolityczny. Kup ten telefon może być na 20.000 rubli.