607 Shares 4959 views

Koktajle dla wzrostu mięśni

Koktajle dla wzrostu mięśni , aby pomóc ludziom, którzy są zaangażowani w siłowni w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów. W sklepach sprzedawane białka, jego po prostu coś i trzeba być rozcieńczony z mlekiem i pić. Ale nie każdy może sobie pozwolić na taki produkt. Dlatego koktajle dla wzrostu mięśni, wiele przystosować się gotować w domu. Są one przydatne, pożywne i skuteczne. Dlatego też, jeśli chcemy mieć silne mięśnie są pompowane, ten artykuł pomoże Ci zrozumieć niektóre z zagadnień związanych z żywieniu sportowców.


Koktajle dla budowania mięśni zawierają białko. Pomagają komórki ludzkiego organizmu do syntezy białka. To jest w dużym stopniu przyspiesza wzrost mięśni. Białko koktajl jest nie jako mieszanina tłuszczów, białek i węglowodanów, który jest wybrany w szczególności w określonych proporcjach. Jeśli wykonane prawidłowo, ciało jest także wzbogacony w witaminy i mikroelementy. Jeśli wystąpią podwyższoną aktywność fizyczną, białko trzęsie dla wzrostu mięśni, które pomogą Ci jeść w pełni i szybko przywrócić zasilanie wydatkowanej podczas ćwiczeń. Co oni polega?

Przede wszystkim, tę mieszaninę białka, łatwo rozpuszcza się w proszku. Również w takich napojów obejmują mleko, białka i twaróg. Wiele jakości odżywczej i doskonały smak dodaje się do syropów owocowych, jagody, orzechy.

Zbadajmy wszystkie te elementy w sposób bardziej szczegółowy. Mleko jest znany jako bardzo bogata w wapń. Zawiera także dużo białka serwatki. Ten produkt jest naturalny, pomagając wzmocnić całe ciało, aby znormalizować układ odpornościowy. Mleko – silny przeciwutleniacz zawiera glutaminę, która wpływa na tempo wzrostu mięśni.

Teraz, jak jaja i twaróg. Pierwszy produkt jest źródłem białek, różnych mikro (chromu, jodu, miedzi, cynku) oraz makroelementy (potas, wapń, chlor, fosfor) i, oczywiście, witamin. Twaróg jest również jednym z najbardziej przydatne dla organizmu produktów mlecznych. Zawiera minerały, pozytywny wpływ na zdrowie kości. Chodzi o to, fosforu i wapnia.

Eksperci zalecają picia koktajl dla zbioru masy mięśniowej na pół godziny przed treningiem, a następnie godzinę po samym treningu. Chociaż istnieje różnica poglądów w tej kwestii. Uważa się, że białko jest trawione bardzo dobrze w godzinach porannych, ale to o recepcji wieczorem nie możemy powiedzieć tego samego. W tym drugim przypadku, może on bezużyteczny. Jeśli przygotowany koktajl, nie przechowywać go przez ponad dwie godziny.

Jeśli chcesz zbudować mięśnie, warto nauczyć się kilku receptur. Więc, weź trzy łyżki mleka w proszku, ta sama kwota wszelkich jagód, orzechów, dwie łyżki łyżki, jak również trzysta mililitrów mleka. Wszystko to jest dobrze bita z miksera lub blendera. Ponadto, orzechy i jagody dodaje się do mieszaniny ostatni. Taki zestaw do wzrostu mięśni zawiera 400 kcal i 24 g tego białka.

Oto kolejny przepis. Dodać 250 mililitrów picia jogurt trzy białka, łyżkę miodu i orzechów. Teraz można wszystko pokonać z mieszadłem. Koktajl ten zawiera około 150 kalorii.

A oto przepis z proszku białkowego. Będziesz potrzebował około dwóch łyżek produktu. Także się 225 gramów mleka lub soku, dwie łyżeczki aminokwasów (krystalizacji), nieco miękki jabłek i truskawek. Wszystkie te produkty trzeba wymieszać za pomocą miksera, a następnie podjąć koktajl przed udaniem się.

Jeśli naprawdę chcesz zbudować mięśnie, nie należy ignorować rady doświadczonych ludzi. Wykorzystać każdą okazję, aby osiągnąć swoje cele, w tym koktajle dla wzrostu mięśni. A potem trening na siłowni nie pójdzie na marne.