702 Shares 8688 views

Molly. Piosenkarka i jej praca

Dziś pokażemy, kto piosenkarka Molly. Biografia zostanie omówione poniżej. Olga Yurevna Seryabkina urodził się 12 kwietnia 1985 roku w stolicy naszego kraju. Rodzice dziewczynki były dalekie od sztuki. Ale Olga była niezwykle plastyczne i również ma piękny głos. Dlatego rodzice postanowili wysłać ją do sztuki i tańca towarzyskiego szkoły. Dzieciństwo dziewczynka nie była dokładnie prosta – ona ledwo miał czas, aby uczyć się w trzech szkołach, nie zapominając o lekcje.


biografia

Molly – wokalistka, która w wieku 17 lat zdobyła tytuł CCM i wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych konkursach tańca towarzyskiego rangi. Dla większej pewności siebie w pomyślną przyszłość córki rodzice postanowili dać jej jeszcze jedną wykształcenie. Więc Olga Sieriabkina oprócz dyplomu piosenkarka otrzymała doskonałą znajomość języka angielskiego i może stać się tłumacz.

Molly – wokalistka, którzy pracują twórczo na początku 2002 roku. Najpierw dostała pracę jako backing vocals piosenkarz popularny w tamtych latach piosenkarka Irakli Pirtskhalava. To tutaj trochę piękno i zauważonym.

Nieco później otrzymał miejsce w grupie „srebro” i natychmiast zaczął jej szybki wzrost gwiazdy. Seryabkina, lub raczej jego uwodzicielski budowa ciała, nie brakowało mężczyzn zgłosiły się publikacje i stworzył sesję zdjęciową z jej udziałem. Olga nie różniły skromność. Molly – wokalistka, której zdjęcie widziała cały kraj. Jest to nieco mniej niż 160 cm, a jeszcze odważono 59 kg. Ciągłe wysiłki sprawiły, że niemal doskonały kształt w siłowni. Jak stwierdził jeden z Molly sama, taka pomoc Dane fizyczne skutecznie zrobić karierę na scenie. Według niej, wszyscy wiemy, że teraz nie tylko słuchać głosu, ale także spojrzeć na nogach.

spory

Nie wszystko poszło gładko. Relacje z innymi członkami zespołu pozostawiała wiele do życzenia. Molly – śpiewak, który często kłócił się ze swoim drugim zespołem – Lenoy Temnikovoy. Były momenty, kiedy Ola nawet chciał opuścić zespół. Zaczęła szukać zamiennika, ale w ostatniej chwili zmieniła zdanie, aby odejść. W 2007 roku grupa uczestniczyła w „Eurowizji”, i ku zaskoczeniu wszystkich, zdobył trzecią nagrodę. To, co dał wielki impuls do rozwoju zbiorowych i popularnych dziewcząt. Oni zaczynają dostrzegać cały kraj. I w tym samym roku, Molly zaczęła teksty do swojego zespołu pisanie.

życie osobiste

To działa podobnie jak wielu. Ale bądź co bądź, młoda dziewczyna nie uważa pisanie tekstów do ich głównego celu. W 2015 roku piosenkarz karaoke Molly udziału w komedii "The Best Day" razem ze słynnym Dmitriem Nagievym.

Prywatne życie piosenkarza – to seria sekretów i tajemnic. Nawet wtedy, gdy śpiewała wraz z Irakli Pirtskhalava, są często postrzegane razem na różnych uroczystościach. Nie było nawet mówić, że duet gwiazda jest w romantycznym związku, ale pogłoski pozostał plotki. Teraz o osobistym życiu piosenkarza, niewiele wiadomo.

Molly – wokalistka jest bardzo nietypowy i bardzo utalentowany, a teraz wiesz więcej na ten temat. Mamy nadzieję, że informacja będzie przydatna.