509 Shares 1747 views

Alexander Starovoytov. Biografia, aktywność

Alexander Starovoytov, którego biografia jest interesujące dla wszystkich aktywnych naśladowcy w życiu politycznym Rosjan do kraju, urodził się w 1972 roku, 28 stycznia w rejonie Moskwy w rodzinie sportowców.


rodzina

Jego rodzice spotkali się w Instytucie Kultury Fizycznej, gdzie obie badane. Po ukończeniu studiów, ojciec Aleksandra opanowały wojska, a jego matka zaczęła uczyć w liceum. Rodzina mieszkała bogatego przyszłej polityki, ale rodzice ciężko pracowali i starali się dać synowi to, czego potrzebował. Aleksandr Ros w miłości i opieki, matka często pracował długie godziny z synem i starał się dać mu więcej wiedzy, korzyści pomagając zawodu nauczyciela. Ojciec Siergiej dał jego syn nie tyle samo uwagi, jak jej matka. W tym roku został zapobiec wybranym zawodzie. Połączenia stałe do pracy w weekendy, w godzinach nadliczbowych, w ograniczonym czasie, które mogą być przeprowadzane z synem. Jednak Siergiej Starovoytov nadal starał jak najwięcej, aby spędzać więcej czasu z ukochanym dzieckiem.

formacja

Aleksandr Starovoytov, zastępca Dumy Państwowej w przyszłości, nie wyobrażam sobie, że będzie łączyć swoje życie polityce. W mieście jego urodzenia – Balashikha wstąpił do gimnazjum №1 w 1979 roku, a następnie kontynuował naukę w szkole №13 od 1983 do 1989 roku. Jeszcze w szkole zacząłem biathlon, z powodzeniem udział w konkursie, a często przyniósł do domu zwycięstwo medal. Po takim sukcesie został trenerem w Coach.

Dwa lata służył w armii (1990-1992) w jednostce wojskowej na terytorium Białorusi. Po odbyciu służby wojskowej, wstąpił na uniwersytet w Departamencie FSB kontrwywiadu akademii. W 1997 roku ukończył studia podyplomowe ze znajomością języka obcego oraz specyfikacji „prawnika” szkolnictwa wyższego. W tym pragnienie wiedzy nie ucichły, a Alexander Starovoytov w 2014 roku ukończył z rosyjskiej szkoły edukacyjnego gospodarki narodowej i służby narodowej na czele Federacji Rosyjskiej. Drugi wykształcenie otrzymał w trybie zaocznym na Wydziale Socjologii. Podczas badania Starovoytov pokazał się dość utalentowany i początkującego ucznia i studenta. Nauczyciele zwiastował mu dobrze na przyszłość, natomiast Aleksander starał się sprostać ich oczekiwaniom.

Wojskowych i stanu usługi

Po pierwszym wyższego Starovoytov Aleksandr Siergiejewicz dostał usługę w jednostce w celu ochrony przed przestępczych grup zbrojnych i bandytyzmu w Federalnej Służby Bezpieczeństwa. Stał oficerem rezerwy.

Od początku XXI wieku pracował w różnych organizacjach handlowych na stanowiskach kierowniczych. I zdobyła doświadczenie i stała się właścicielem własnej działalności w 2005 roku.

Należytej staranności i doskonałe umiejętności zarządzania, Aleksander w 2007 roku otrzymał zaproszenie do Głównego Urzędu LDPR. A rok później powierzono mu kierownictwo Urzędu Partii Liberalnej Partii Demokratycznej „” polityczne, Moskwa Region.

W lecie 2009 roku, szef partii ma na celu doprowadzić do regionalnego oddziału tej samej partii w Astrachaniu. Alexander Starovoytov sprawował tę funkcję przez dwa lata. W tym czasie był asystentem posła do Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej V-th zwołanie Seleznova V. S. Astrachań kierunku.

W marcu 2010 roku brał udział w wyborach do Dumy miejscowości „Miasto Astrachań” iz powodzeniem stał się członkiem, udało się również stać wiceszef Miejskiego Dumy Astrachania.

Uzyskać niezbędne umiejętności, w 2011 roku brał udział w wyborach do Dumy Państwowej Zgromadzenia Federalnego Rosji VI-tej kadencji. W ramach frakcji LDPR został członkiem Dumy Państwowej.

Prace nad wyborami do Dumy Państwowej

Reprezentował region Astrachań na liście regionalnej kandydatów zgłoszonych przez „Liberalno-Demokratyczna Partia Rosji” partii politycznej. Został wiceprzewodniczącym Komitetu Dumy Transportu. Między innymi Starovoytov Aleksandr Siergiejewicz stał zastępca koordynatora grupy deputowanych Dumy Państwowej do spraw stosunków z Parlamentem Republiki Abchazji i stał się członkiem posiedzenia Stałego Komitetu OUBZ. Jednocześnie stał się zastępcą koordynatora deputowanych Dumy Państwowej grupę do współpracy z Parlamentem Japonii i Grupy Roboczej ds Współpracy Parlamentarnej UE-Rosja „”.

Wkład Starovojtova życiu politycznym kraju jest bardzo duża i prawdopodobnie będzie bardziej dokładnie ocenić przyszłe pokolenia. Teraz Alexander, bez zatrzymywania, wciąż nadal aktywnie uczestniczyć w życiu publicznym.