705 Shares 8064 views

Najlepszy prezent – zdjęcie ramka z rękami.

Często mamy do czynienia z pytaniem: „co dać?” Jeśli nie ma możliwości ani usprawiedliwienia nie oznacza, że wspaniały prezent, to jest w porządku z pamiątkami. Zawsze chcemy, aby ten przyjemny drobiazg był także przydatna. Jednym z najbardziej typowych opcji – ramki, ponieważ prawie każdy ma zdjęcia, które chciałby zobaczyć na moich oczach. Mimo ery cyfrowej, obraz papier nie stracić swoje stanowiska. Sklep oferuje szeroki wybór gotowych ramek, ale to chyba najlepsze, co można myśleć – to ramka na zdjęcia z jej rąk. Mają szereg istotnych zalet w stosunku do zakupionego w.

Po pierwsze – wyłączność. Nawet jeśli zdecydujesz się zrobić ramkę na część pasuje do formy, to nadal będzie wyjątkowa, tak jak każde dzieło.

Po drugie – przyjemność z samego procesu – twórczego impulsu.

Po trzecie – swoboda wyboru kształtu i wielkości. A to nie wszystkie zalety – niech wodze fantazji!

Ramka na zdjęcia z rąk mogą być wykonane z niczego! Może to być szkło, i metalu, drewna, gipsu, z tworzywa sztucznego, filc, tektura i inne. Prawdopodobnie najprostszą rzeczą, jaką można wymyślić, jeśli się ramkę „od zera” – to ramka z rękami z tektury. Ten materiał jest idealny do dzielenia się i kreatywność dzieci. Wybór materiałów do dekoracji są również bardzo wysokie. Można użyć farby, stosuje aplikacje wykonane z papieru i innych materiałów. elementy objętościowe rejestracji może być wykonana z tektury kamieni zastosowania, muszli, suszonych roślin lub różne zboża. Interesujący wariant – Ramka z rąk, przycięte i tkaniny syntetycznej nadziewane wyściółką. Ze względu na ciekawą fakturą i wzorem tkanki może być na tym etapie, aby osiągnąć wspaniały efekt. Jeśli chcesz dodać elementy, można pomóc w tym wielokolorowe przyciski, skrawki tkanin, wstążki, koraliki, itp

ramki interesujący dla dzieci może być również wykonany z filcu. Sam materiał ma przyjemną teksturę i jest łatwy w obróbce. Po pierwsze, trzeba wyciąć przód ramki – ustawić żądaną wielkość i geometrię. Nie bój się różnić od standardowych kształtach kwadratowych i prostokątnych. Pre-rama obrazu szkic kartce papieru – może to być asymetryczny kształt, połączenie kilku „windows” komponować serię zdjęć, itp Gdy przednia część jest gotowa przystąpić do rejestracji. Czuliśmy się bardzo dobrze w połączeniu z różnego rodzaju wielokolorowych nitek (zaliczka powinna rozważyć kombinację kolorów). To może być dekoracyjny ścieg lub zachmurzone. Tylko harmonijnie będą wyglądać szkła lub tworzywa sztucznego paciorki kontrastujące kolory. Ponadto, możliwe jest stosowanie elementów dekoracyjnych z filcu lub innych materiałów.

Aby dokonać ramki obrazu z rąk, można użyć gotowych podstawy. Na przykład, stosowanie drewnianą i nieprzetworzony „pokoldovat” przez swoją konstrukcję. Istnieje również możliwość kreatywności jest ogromna. Można użyć jednego z popularnych technik – decoupage. O rejestrację ramach wymagać będzie wielowarstwową tkaninę z wzorem i kleju. Z serwetek trzeba oddzielić górną warstwę farby i przyklej je do podstawy ramy. Szczególnie interesujące połączenie uzyskuje derukazha techniki z zastosowania elementów objętościowych. Tak więc, na przykład, motyw morski, przedstawiony na serwetce, można z powodzeniem uzupełnić małe kamyki lub muszle.

Na zakończenie warto wspomnieć, gdzie i jak można korzystać z ramki. Najbardziej znane i popularne opcje – ramy mocowane na ścianie lub ustawić na stole lub szafce. Przy tworzeniu ram warto rozważyć wyposażenie wnętrza, w którym będzie ona następnie zostać wpisane. Oprócz tych opcji, nie należy zapominać, który wszedł niedawno w ramie moda-magnes, który może być umieszczony na lodówce. Jeśli wybierzesz tę opcję, wówczas Take care wcześniejsze ustalenie magnes na tylnej części ramy.