845 Shares 3266 views

Smażone ziemniaki z cebulą

W Rosji mamy rząd przyjął winę. Czasami słusznie, a czasem całkowicie nieuzasadnione. Często niezadowolenie wynika z braku zrozumienia idei społeczeństwa elity rządzącej, a wszystkie niezrozumiałe zawsze wytłumaczyć bardzo prosto – podstępne reformatorów. Powyższe jest bezpośrednio związana z próbą uprawy ziemniaków w Rosji. Pod Katarzyny II, wszystkie wysiłki, aby zaszczepić zainteresowanie Rosjan do tej kultury zakończony przez fakt, że ziemniaki na dużą skalę zaczęła rosnąć Niemców, które nadają niczego potrzebne. Ten fakt tylko pogarsza odrzucenie chłopów środowiska korzeniowego. Logika była prosta: co Niemcy dobrze – potem pomrzemy.

Po drugie, mają bardziej poważny etap zaszczepienie miłości do ziemniaków, znalazły się pod I. dekretu rządowego Mikołaja jest zobowiązany do wskazania chłopów siać uprawy, był postrzegany jako prekursor do końca świata. W wioskach byli wędrowni kaznodzieje nie którzy twierdzą, że jest to jabłko, z powodu których ludzie zostali wygnani z raju, Adam spadł z rąk i przekształcony w bulwach ziemniaka. Dodam, że latem, kiedy dekret został wydany, to było niezwykle gorąco, a wydawało się, że zaczął Doomsday. Obszary objęte zamieszkami, zostały wprowadzone wojsk kaznodziejów aresztowani, ale fani z ziemniakami, środki te nie są dodawane. Chłopi z całego serca były przywiązane do rzepy i nie wydawał nic w świecie, aby uczynić je przestać kochać tego owocu. Kto nie wierzy, niech czytać rosyjskie baśnie ludowe. Żaden inny produkt nie powoduje tak wiele pozytywnych emocji wśród zwykłych ludzi.

Podobny eksperyment powtórzono już w czasach ZSRR: następnie został wprowadzony do rolnictwa kukurydzy. Wdrożenie nie spowodowało zamieszki, ale doprowadziło do poważnych problemów w dostarczaniu obywatelom chleba.

W końcu zdrowy rozsądek wygrał, koniec świata został przełożony na czas nieokreślony, a Rosjanie całkowicie zatrzymany za pomocą rzepa jeść. Gotowanie tylko korzystać z tego, zamiast prostego kawałka tortu została wzbogacona wiele złożonych i smaczne dania, z których jeden jest ziemniaki smażone z cebulą.

Do ziemniaków smażonych z cebuli okazało chwałę powinien być dobrym ogrzać patelnię olejem przelewa. Olej szczędzić ziemniaki potrzebę dostaje piękny złoty kolor, obzharivaya go w oleju. Pokrojone frytki mogą być, ale można cienkie płytki, najważniejsze – że kawałki były na tyle małe i dobrze palone.

Posiekanej cebuli dodaje się mniej więcej w połowie procesu gotowania. Gotować na dużym ogniu jest to konieczne, nie zapomnij mieszać od czasu do czasu. Gdy ziemniaki rumiane panewka może być usunięty przed ciepłem i obejmują wieczko. Niech przychodzi pięć minut. Na to możemy założyć, że ziemniaki smażone z cebulą gotowych.

Ziemniaki smażone z mięsa mielonego jest również bardzo smaczne danie. Farsz lepiej nadaje się do tego dania, jeżeli składa się z 2/3 i 1/3 wołowiny wieprzowiny. Farszu dodaje się rozdrobnione lub drobno posiekanej cebulę, paprykę i sól do smaku, trochę masy białego chleba namoczone w mleku.

Mielone smażone w oleju roślinnym aż zrobione. Ziemniaki pokroić w pół pierścienie i smażyć na złoty kolor osobno. Następnie obie części są dania mieszane. Pokrytych posiekane pomidory i cebula. Wszystko to jest wypełnione kwaśną śmietaną i posypać startym serem. Po to danie przechodzi przez kilka minut w piekarniku. W rezultacie nie jest gorszy niż ziemniaki smażone z cebulą.

Oto kolejny prosty i serdeczny danie – ziemniaki smażone z jajkiem. Dobrym ogrzać patelni oleju. smażyć ziemniaków na dużym ogniu przez pięć minut. Następnie dodać pomidory i kontynuować smażenie. Kiedy ziemniaki są rumiane, wlać pobity danie jaj. Gdy białko staje się biały, posiłek był gotowy – zapytaj o stolik!