307 Shares 2153 views

Ochrona dla całej rodziny. Antybakteryjne maści, aerozole i kremy

Lato – czas na zabawy terenowe i rozrywki na ulicy. Co może być lepsze niż duże i hałaśliwe towarzystwo do wyjazdu z miasta na pachnące i smaczne grilla? Lub cała rodzina się do kraju, oddychać głęboko świeże powietrze jest ostry. Uroda i tylko.


Jednak jest to bardzo pilne problemem od czasu do czasu każda osoba z pojawieniem się prawdziwie wspaniałego porze roku. Różne otarcia i skaleczenia i inne uszkodzenia skóry – jest to przywilej nie tylko nadpobudliwe dzieci, ale dorośli i biznesu, które w końcu dali się, powiedzmy, jazda rowerem lub Rollerblade. Jeden ruch niewygodne i ty siedzisz w najlepszym przypadku na trawniku i potarł posiniaczoną miejsce. W najgorszym – wytrzeć krew z rąk usunięte na niegościnnej asfalcie. Ważne jest w tym przypadku, w czasie leczenia środkami rany, które tworzą barierę ochronną i norovyaschih wnikania do organizmu niepożądanych bakterii. Każdy miłośnik świeżym powietrzu musi być w posiadaniu przeciwbakteryjnego natryskowego, kremu lub specjalną maść. Ale co to znaczy wybrać do obozu apteczki? Spójrzmy prawdzie w oczy.

maść antybakteryjna

Takie fundusze na półkach drogerii dużo o każdej porze roku, a latem są prawie zastępując dużą część innych leków. Jeśli Twoje oczy koncentruje się na podziale pozycji farmaceutycznej, która sprzedaje maści antybakteryjne, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na skład, który musi być w pełni wskazanej na opakowaniu. Należy zwrócić uwagę na substancję czynną. Musi koniecznie produkować efekt antybiotykoterapii. Jest to bardzo ważne, oprócz różnego rodzaju aseptycznych składników, które mają wpływ kauteryzują, i tylko w towarzystwie szybkiego gojenia ran. Jako przykład można wymienić takie jak maść Bactroban „”. Zawiera Mupirocyna, która stanowi doskonałą ochronę przed bakteriami i zarazkami. W tym przypadku, maści anty-bakteryjne, które zbudowane są z substancji, które mogą być stosowane bezpośrednio do uszkodzonego obszaru, jak poprzez holistyczne skóry są słabo wchłaniane. Składnik ten jest szybko wydalany z organizmu bez zatrzymania go przez długi czas, co jest również bardzo ważne.

antybakteryjny krem

Narzędzia z tej klasy mają zazwyczaj nieco inny wniosek, co do zapamiętania, jeśli rozważa jako ewentualnego zakupu śmietanki i antybakteryjną maści. Fakt, że są one przeznaczone przede wszystkim do stosowania na skórę w celu suszenia istniejący stan zapalny i zapobiegają potencjalnym. Oni nie mają takiego aktywnego działanie antybakteryjne, ponieważ nie jest on skierowany do przetwarzania świeżych ran. Ich skład zawiera zwykle różne rośliny lecznicze, które regulują łoju i porów zapewnienia czystości (na przykład, brzoza, drzewa herbacianego). Kremy są na ogół zawarte w kompozycji produktów kosmetycznych.

antybakteryjny sprayu

Jest to analogiczne do maści, ale jest dostępny w bardziej wygodnej formie. Spray nie powinny być rozłożone w torbie i jego zawartość nie są do barwienia. Należy jednak pamiętać, że takie pojemniki powinny być przechowywane z dala od bezpośredniego światła słonecznego i ekstremalnych ludzi ciepła. Spreje zawierają zwykle większe ilości alkoholu, który zapewnia dobre odkażanie ran. Dobre przedstawiciele takich produktów można nazwać towary marki AURA i Cotton Club, który, pomimo stosunkowo wysokiego poziomu cen są niezawodne zabezpieczenie przed zakażeniem i dalej ropiejące rany.

Co byś zrobił, jako wynik nie zdecydować się chronić, należy pamiętać, że takie środki muszą być nabywane wyłącznie w aptekach. Naruszenie warunków lub terminów przechowywania może spowodować szkody dla zdrowia.