756 Shares 6424 views

Soczi Olympic Park: Śpiewająca Fontanna. Opis, zdjęcia, godziny otwarcia

Jeśli nie zostały do Soczi po Olimpiadzie w 2014 roku, a następnie, przechodząc do słynnej miejscowości wypoczynkowej dzisiaj znajdziesz to mało prawdopodobne. Nowoczesne komfortowe hotele, przytulne restauracje i cieniste parki, obiekty – to dzisiejsze Soczi. Śpiew fontanny w Parku Olimpijskim – bez przesady jeden z najpiękniejszych i niezapomnianych miejsc nie tylko w mieście, ale również w naszym kraju.


W godzinach popołudniowych, podczas gdy fontanny są „śpi” jest tylko obszar asfalt w palącym słońcu. Ale kiedy opada ciepła i zmierzch, ożywia Olympic Park. Śpiewające fontanny przyciągają nie tylko wielu turystów, ale także mieszkańców.

Z historii fontanny

Fontanna została zbudowana w celu ozdobienia wielkiej ceremonii otwarcia i zamknięcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Krasnodar czynienia z tą firmą „Story Interneyshenl” we współpracy z innowacyjnym firmy WET projektu.

Po zakończeniu świecie sportu Fontanna wypoczynkowego stał się jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w mieście, jednak, podobnie jak Park Olimpijski. Śpiewające fontanny – to wspaniały pokaz, które można oglądać w nieskończoność. Tutaj ludzie przychodzą w rodzinach i przyjemność są jednakowo zarówno dorosłych jak i dzieci.

Olympic Park, śpiew fontanny: opis kompleksu

Fontanna w Soczi jest w postaci ognistego ptaka, który ich potężne skrzydła hugs jezioro miskę. Prototyp był skład Firebird – znana postać z rosyjskich bajek ludowych. Autorzy tego wyjątkowego projektu przedstawiany magicznego ptaka z rozpostartymi skrzydłami i trzymał wysoki, wzrost głową. To wieńczy herb, który był płomień olimpijski.

Fontanna Bowl ma średnicę siedemdziesięciu pięciu metrów. Kompleks składa się z dwieście sześćdziesiąt cztery fontanny z niezależnym oświetleniem. Konstrukcja ma specjalnego pistoletu, co pozwoliło strumieni wody na wysokość większą niż siedemdziesiąt metrów. Mniej słaby „pistolet” rzut wody na wysokość trzydziestu metrów. W sumie, 252 złożone pistoletów. Liczba ta obejmuje mini-gun (264 szt.) i giperpushki (6 szt.). Fontanna jest obsługiwany z panelu sterowania, który łączy ze sobą wszystkie jej funkcje.

Pokaż śpiewające fontanny

Jeśli chcesz zobaczyć ten spektakularny widok, przejdź do Parku Olimpijskiego. Śpiew fontanny rozpocząć pracę w godzinach wieczornych, kiedy promienie słoneczne nie kolidują z pokazu światła. Podczas prezentacji rzeźby ożywa i zaczyna świecić w różnych kolorach. Od pierwszych minut to przykuwa uwagę widzów. A wszystko to na tle muzyki.

Rosyjska muzyka ludowa dodaje specjalne odwzorowanie kolorów. Oprócz głównej pokaz świetlny, widzowie podziwiać wspaniały taniec wody. Wspaniałe przedstawienie dodaje wielką muzykę kompozytorów rosyjskich – Czajkowskiego, Szostakowicza, utwory słynnych oper i baletów.

Szczęście każdemu, kto miał okazję odwiedzić w lecie 2016 Olympic Park. Śpiewające fontanny dostał nową oprawę muzyczną – słynny i bardzo piękną melodię. Jest to muzyka z legendarnego filmu „Siedemnaście mgnień wiosny” Music Freddi Merkyuri i Michaela Jacksona.

godziny

Jeśli chcesz odwiedzić Fontannę śpiewa w Parku Olimpijskim, harmonogram ich pracy będzie interesująca. Podczas letniego okresu wakacyjnego, zobaczyć pokaz, można codziennie. wydajność wieczór zaczyna się o godzinie 20.00 i trwa jedną godzinę. Od września zaczyna wcześniej – o godzinie 19:30. A od listopada wspaniały pokaz można oglądać od 18.00. W ciągu dnia, fontanna kursuje co pół godziny.