876 Shares 4112 views

Jak podpisać ubrania do przedszkola? naklejki przeszycia

Często opłaty są w przedszkolu dla rodziców prawdziwym wyzwaniem. Zbiór zasad, przepisów, wytycznych, to wszystko powinno pójść. Jednym z podstawowych warunków – oznaczenie rzeczy osobiste dziecka. A potem rodzice nasuwa się logiczne pytanie: jak podpisać ubrania do przedszkola bez uszkadzania jego struktury i jakości? Będziemy starali się radzić sobie z tym w artykule.


Dlaczego musimy podpisać ubrania do przedszkola

Nadchodzi ważny okres w życiu dziecka – trasa w przedszkolu. Przedszkole instytucja dobrze dobrane, nie było pierwsze spotkanie z nauczycielami, wszystko starannie zawieszony na trempel w szafie i czekać na ich publikację. Jest jeszcze jeden ważny punkt – oznaczenie rzeczy osobistych.

Rodzice dość popularne pytanie, jak podpisać ubrania do przedszkola? Sporo informacji niedoświadczonych matek i ojców, którzy doświadczyli tego po raz pierwszy, można zgubić przed wybraniem dla siebie jest naprawdę konieczne i prawidłowy sposób.

I co muszę etykietowania? Odpowiedź jest dość prosta. Tego rodzaju pomoc dla opiekunów. Warto biorąc pod uwagę fakt, że wiele dzieci w grupach mogą spotkać się dokładnie taką samą parę rzeczy i buty. Dziecko, zwłaszcza w przedszkolu, bardzo zazdrosny o swoich ubraniach. Dlatego, aby zobaczyć kurtkę dla niego na drugim dzieckiem – prawdziwa tragedia, która może doprowadzić do histerii zegara i morze łez.

Inna sytuacja – krewni, którzy przybyli, aby odebrać dziecko. Praktyka pokazuje, że matki i ojcowie wiedzą bardzo mało szafa mod, ale dziadkowie, starsze rodzeństwo nie wyróżniają się w tych sprawach. Stąd istnieją sytuacje, kiedy dzieci poszły w niewłaściwych butach i kapeluszach.

Aby taka sytuacja nie powstał, został wynaleziony ubranie znakowania przedszkola.

Porady doświadczonych babć

Po zapoznaniu się z pedagogów, że ubrania powinny być oznakowane, matki często zwracają się o radę do dziadków, którzy zostali narażeni na tej procedury. Zastosowanie nowoczesnej technologii, ale nie polecam, ale wymyślić logo i przyszyć je na ubrania – w odpowiedzi na duchu ukochanych babć. Często oferują pomoc i praca przejąć.

Oczywiście, ta metoda jest powszechnie znane i popularne, ale jest to bardzo czasochłonne. Wystarczy wyobrazić sobie, jak wiele owoców i maszyny trzeba przyszyć ich ubrania. Prace te potrwają nawet do jednego tygodnia. Jednocześnie haftować ten sam wzór – nie bardzo ciekawy, może szybko się nudzą.

Wiele babć oferują zrobić nazw rzeczy. Ale jak imię dziecka haftowane na ubraniach? Zrób to po prostu – trzeba nici do szycia schemat, dużo wolnego czasu i cierpliwości.

Popularne metody znakowania

Aby odpowiedzieć na pytanie, jak podpisać ubrania do przedszkola, trzeba znaleźć listę głównych metod i materiałów, które mogą być wykorzystane do tego celu:

 • zestawy do tworzenia tagów;
 • Pióro, marker wyróżnienia;
 • logo przeszycia z wykorzystaniem nici do szycia;
 • specjalne zamówienie (nominalne) znaczniki za pośrednictwem sklepu internetowego;
 • Kalkomanii.

Wszystkie te metody są najbardziej popularne. Postaramy się znaleźć swoje dobre cechy i zalety.

Tag – niezawodny i sprawdzony sposób znak

Przede wszystkim, trzeba dowiedzieć się, co to jest tag? Ten element tkanki, która zawiera informacje na temat indywidualnego dziecka. Uczynić je dość łatwo. Jako podstawa nadaje satynową wstążką, warto szyte na rzeczy osobiste, a po rozdaniu wszystkich niezbędnych informacji o dziecku. Z reguły jest to imię i nazwisko. Często te tag producenci przyszyte do odzieży zewnętrznej. W tym przypadku mamy już wyznaczone specjalne pole, które wystarczy wypełnić. Oprócz danych ogólnych, nie jest mobilnym wykres telefon rodzice. Jest to bardzo przydatne, jeśli się zgubić lub stracić dziecko.

Tagi na ubrania dla przedszkola jest dość popularny wśród rodziców. Po pierwsze, uważnie patrzeć na ubrania, a po drugie, proces szycia nie zajmie dużo czasu. Nie koniecznie podać dane dziecka, może to być rodzaj godła, herbu, ciekawy wzór tkaniny i tak dalej.

Zatrzymujemy się na cud-Kancelaria

Nasuwa się pytanie, po zalogowaniu się odzieży dla dzieci Garden? Ich własne ręce , aby to zrobić jest bardzo proste, trzeba tylko kupić specjalne znaczniki. Pochodzą one w różnych formach:

 1. Pokrętło konwencjonalne (piłka, żel).
 2. Stałe znacznika. Jego zaletą jest to, że nie ma absolutnie boi się wody.
 3. Atrament.

Czy zwykły długopis pasuje?

Teraz szczegóły zacząć zastanawiać się, jak zarejestrować ubranie dziecka za pomocą artykułów piśmiennych. Każdy apartament ma długopisu, ale każdy wie jakości tuszu do zanikania po pierwszym praniu i suszeniu w noszeniu. Okazuje się, że rodzice muszą stale pilnować rzeczy i monitorowanie stanu napisu. Zgadzam się, to nie zawsze jest czas. Jest na to sposób, który pomoże przedłużyć działanie farby – po zapisie inicjały dziecka na wewnętrznej stronie ubrania należy prasować bezpośrednio napis gorącego żelazka przez kilka minut.

Należy zauważyć, że takie procedury zrobić lepiej w ciemnych rzeczy, jak po umyciu atrament może plamy. Aby tego uniknąć, wiele użyć następującej metody. Podjąć normalną plaster, oznacza to dane dziecka i trzymać ubrania. Przed pierwszym praniu ten tag trzymasz.

Każdy chyba słyszał o markerem. Są one wykorzystywane do napędu CD-ROM podpisu. Kosztują grosza, a efekt jest oszałamiający. Nagranie wykonane przez nich na ubraniach, nie rzucić, jest przechowywany przez dłuższy czas.

Oprócz zwykłych długopisów, wielu woli podpisać atramentu odzież, która jest nadal sprzedawany w Urzędzie sklepów w szklanych słoikach. Można to zrobić za pomocą wykałaczki lub drobne laski. Po atrament jest stosowany do wnętrza osobistych rzeczy, na pewno muszą być wyprasowane gorącym żelazem przez wilgotną gazę. Korzystać z wygodnych sposobów, proces nie zajmuje dużo czasu i wysiłku.

Stosujemy nowoczesne metody

„Czy mogę używać naklejek na ubrania do przedszkola?” – zapytał wiele rodzice są nauczycielami. Oczywista odpowiedź brzmi – tak. Okna szwalni są wypełnione takimi naklejkami fotograficznych. Wśród nich możemy znaleźć kilka ciekawych plakatów, barwnych postaci z najsłynniejszych postaci z kreskówek i więcej. Korzystanie z nich jest bardzo proste, aby na tyle na ubrania i przez gazę z gorącym żelazem w sprawie materiału transferowego. Jedyne zastrzeżenie – negatywne postawy pediatrów do podobnej metody. Twierdzą oni, że etykiety na ubrania do przedszkola może powodować ciężkie reakcje alergiczne na skórze niemowląt.

Innym sposobem – stosowanie specjalnych zestawów do tworzenia tagów. Taki zestaw zawiera samoprzylepną satyna znacznika taśmy. Przymocowane do ubrania bardzo łatwo. Jedyną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę jak napis markerem, jest niejasne i nie bardzo jasne, bez względu na to, jak się starał.

Można również skorzystać z usług, które są oferowane przez wielu sprzedawców online: stworzenie indywidualnego tag. Jesteś wolny, aby zaoferować jak układ, rozmiar czcionki, należy wybrać schemat kolorów. Jest taka usługa nie jest bardzo drogie, a na ubrania wyglądają oryginalne i piękne.

Innym podsumować razy

Kończąc, jeszcze raz chciałbym podkreślić główne sposoby znakowania rzeczy osobistych dziecka:

 1. Haft. Metoda ta jest bardzo czasochłonna, ale świetny wynik. Jasny obraz lub inicjały długo trzymać na ubrania.
 2. Markery, długopisy. Proces ten nie jest skomplikowany, nie drogie, znamienny tym, że etykieta może zanikać całkowicie lub znikają po pierwszym praniu.
 3. Specjalne znaczniki zostały zakupione w sklepie odzieżowym lub uporządkowane według indywidualnego na rynku zasobów internetowych.

Każdy rodzic musi decydować za siebie, jak podpisać ubrania do przedszkola. Wszystkie powyższe metody są bardzo popularne. Pamiętaj, aby oznaczyć rzeczy osobiste BABY – i wtedy można zaoszczędzić czas i nauczycieli dobry nastrój do swojego dziecka.