805 Shares 6889 views

Nanoperforatsiya osoba – innowacja w świecie medycyny estetycznej!

Płaska i gładka skóra, zdrowa cera, brak zaawansowanych i zablokowane pory, zmarszczki … Skoro czytasz ten artykuł, to – jedna z tych kobiet, które są wykorzystywane do śledzenia, jak wyglądają. Zaledwie kilka lat temu chirurgii plastycznej był jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby odmłodzić. Nanoperforatsiya osoba – to prawdziwy przełom w dziedzinie medycyny estetycznej. Odmładzanie, lifting, poprawa koloru skóry, bez skalpela, a także w krótkim czasie – główne zalety tej procedury.


proces

nanoperforatsiya laser osoba jest narażona na skórę bardzo kierunkową wiązkę lasera. Jak porusza się po powierzchni twarzy jest niezliczona ilość nanoholes (ultramicroscopic). Specjalny manipulator generuje impulsy laserowe i dozuje się z dużą dokładnością wysyła je do obszarów skóry w potrzebie leczenia. Nanoperforatsiya osoba jest bezpieczny i dziury powstałe na powierzchni, nie prowadzą do powikłań. Jak wpływ na skórę sprawia, że włókna kolagenu i łącznej formularz produkowane. W wyniku tego, zwiększa cery, zwiększa elastyczność tkanek w czasie zaczynają kurczyć pory, zmarszczki znikają. Aby oszacować wielkość mikroskopijnych otworów w drażniące dla skóry, spojrzeć na kropki na końcu tego zdania – będzie pasować około stu dziur. Ich wielkość jest znacznie mniejsza niż w komórkach skóry, ale te małe naruszenia integralności jest wystarczająca dla zapuskaniya głębokich procesów regeneracyjnych.

Jakie odczucia wywołuje nanoperforatsiya twarz?

Nie bój efektów na skórze. Nanoperforatsiya osoba opinie są pozytywne, z których w większości przypadków, jest całkowicie bezbolesny zabieg, więc znieczulenie rzadko. Najczęściej pacjent doświadcza niezwykle przyjemne: ciepło i delikatne mrowienie, płynące po twarzy.

po zabiegu

Godzinę po nanoperforatsii na twarzy pojawia się nieznaczne zaczerwienienie. Nie trzeba się bać – to jest spowodowane ekspozycją na impulsów laserowych, które rozszerzają naczynia włosowate i stymulują krążenie krwi. Już pierwsze wyniki mogą być widoczne w ciągu kilku dni. Zaczerwienienie zniknie w ciągu trzech dni, a tydzień później dana osoba staje się młodsza i bardziej atrakcyjne.

Nanoperforatsiya osoba: kim ona jest?

Już pierwsze oznaki starzenia pojawiają się w 25-28 lat. W związku z tym procedura jest pokazany dla kobiet od 25 lat. W rezultacie nie tylko usunie widocznego starzenia się skóry, ale można pożegnać się rozstępy, przebarwienia, rozszerzone pory i „gwiazdki” naczyniowych. Ponadto, mając dwa posiedzenia, można pozbyć się blizn, blizny, oparzenia, skaleczenia i nieprzyjemnych śladów trądziku.

godność

Oczywiście, główną zaletą – to szybkie i widoczne rezultaty. Ponadto, okres rehabilitacji jest bardzo mały, nie ma żadnych komplikacji, efekt utrzymuje się przez długi czas.

Przeciwwskazania

Nanoperforatsiya osoba jest przeciwwskazane u kobiet karmiących piersią, kobiet w ciąży, chorych na cukrzycę, zapalenie wątroby i osób mających problemy z krzepnięciem krwi. Istnieje wiele specjalnych przeciwwskazań, aby podjąć decyzję w sprawie możliwości postępowania może tylko specjalistycznej.