403 Shares 2332 views

Mars w Leo kobiety: Zgodność

To bardzo szczególne charakterystyczne osobisty daje właścicielowi tego znaku ognia zodiaku Mars w Leo. Kobieta z astrologicznych specyfiki istnieje wiele interesujących cech. Ona charakteryzuje dramatyczne gesty, uwielbia romanse i do widzenia, ale nadal bardzo uprzejmy do ich wizerunku. Ale to jest – tylko niewielka część tego, co można powiedzieć na ten temat.


zachowanie

Ten – pierwszy w tym, co jest przejawem Mars w Leo kobiety. O te panie powiedzieć z przekonaniem, dramatyczne i ekspresyjne, niekiedy nawet arogancki. Jednak takie zachowanie ma wyjaśnienie, ponieważ te dziewczyny są pełne witalności, ambicji i odpowiednich talentów.

Więcej Lioness-Martian odczuwa stałą potrzebę dochodzenia swoich praw, który jest postrzegany przez wielu jako autorytetu i pychy.

Również cechą wyróżniającą tej pani jest jej miłość do mody. Obraz dla niego – i to wszystko. Ze względu na szczycie piramidy są interesy mody, sportu, a co dotyczy styl. Każdy Lioness-Martian dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia, że wyglądać idealny pod każdym względem.

cechy osobowości

Czy istnieje Mars w Leo na kobietę, można domyślać się, jakie osoby ona jest. Dziewczynka różni niesamowitą wytrzymałość i zdolność do stoicyzmem pokonania wszelkich przeszkód na swojej drodze. Jest silny i śmiały, a ona nie boi się niepowodzenia, trudności i problemów. Plus, Mars w Leo, kobieta zapewnia jej stały dopływ energii. Gwarantuje to wysoką żywotność.

Więcej różnego rodzaju dziewczyna prostolinijność. Wyraża swoje pragnienia i opinie otwarcie, nigdy tka intrygę za innych. Lwica-Martian hojny, a to pokazuje jakość nawet w kierunku swoich wrogów i tych, którzy gardzą. Nawiasem mówiąc, ich hojność i wytrzymałość uwielbia afiszować. Ta dziewczyna jak gdy jest oceniany i uprzedzenia. Z tego samego powodu, to ma na celu stać się liderem w dziedzinie zawodowej.

Planeta robi to dziewczynka gorący i namiętny charakter. Ale czasami te cechy pod wpływem pewnych okoliczności zamieniają się drażliwość i krótkie temperament. Jeśli wystąpią gwałtowne impulsy, aby powstrzymać ich jest bardzo trudne.

Wybór parę

Z kim ta osoba będzie budować wspólne plany na życie, również w dużej mierze decyduje Mars w Leo kobiety. Co mężczyźni lubią tych pań? Samowystarczalny, pewny siebie i stanie się trzymać z godnością. To – te młode damy, która nie wstydzi się pójść do ludzi i przyjść na spotkanie z koleżankami. Szczególną uwagę Lionesses-Marsianka uwagę na ludzi o wysokim statusie społecznym. Nie są one przyciągane do facetów bez celu lub nie osiągnęli w życiu. Jeszcze nigdy nie zwracać uwagę na to, w którym nie ma charyzmy, dobroć, pasja i „Ogień”.

kontakty

Jest to niemożliwe, aby zauważyć obecność czynnika nastawienia konsumentów wyświetlanego przez tych pań do mężczyzn. Oni sami nie zaprzeczyć, że im się podoba przyjmować prezenty i uprzejmości, potwierdzone przez czyny.

Ale wyborze partnera, ta dziewczyna na pewno będzie dumny, nie wahaj się, aby pokazać swoje uczucia. To będzie ich komplementy publiczne lub pochwała. Silnie chwaląc go, pani daje pojęcie człowieka – żadna inna kobieta nie jest zdolna do takich uczuć. Nawiasem mówiąc, pomimo materialnego aspektu w związku, Lwica-marsjańska jest prawdziwym i wiernym partnerem.

astrologiczne niuanse

Jest jeszcze jeden punkt, który jest ważny do dyskusji, rozmowy o tym, jak objawiają Mars w Leo kobiety. Wykres Natal, bliższe spojrzenie pokazuje, że układ planet w zodiaku w tym przypadku jest to jeden z najbardziej udanych i harmonijny.

Nie bez powodu. Po Leo jest stały znak zodiaku elementu ognia. W związku z jego właścicieli (zarówno mężczyzn jak i kobiet) są wyposażone w praktycznie nieśmiertelna energię, pewność siebie, entuzjazm, wytrzymałości i trwałości. Ponieważ czas Lwy Marsjanie życia zrealizować wiele śmiałych planów i pomysłów, a także osiągnąć imponujące rezultaty. Najważniejszą rzeczą dla nich – procentowej. Jeśli Lion Martian ponieść z czymś, to jego duch nie będzie złamana.

Z którymi można silny związek?

Teraz konieczne jest dalsze omówienie tego tematu. Nie można stracić tak ważne niuanse, mówić o specyfice że ma Mars w Leo kobiety.

Gemini chciałbym wspomnieć przede wszystkim. Z człowieka urodzonego pod tym znakiem zodiaku, może ona być dobrą kompatybilność. Przynoszą ze sobą nie tylko potężny pociąg fizyczny, ale także wspólnotę interesów. Ci ludzie naprawdę można nazwać doskonałą parę. Twin po spotkaniu być oślepiony przez urok i nienaganne Lionesses wygląd. A ona z kolei będzie oczarowany jego dowcip, elokwencja i sukcesu.

Szczególnie udany będzie relacja z bliźniaków, które są narażone Merkury, planeta, która jest jej patronem. Wraz z nim Lioness-Marsjanin nigdy nudzić. Ten człowiek będzie zachwyci wszystkich – jego genialne pomysły i zdolność myślenia naukowego, imponujący zakres zainteresowań, niezliczona ilość przydatnych linków, łaknienie odmiany i zmiany, elokwencji i konieczności ciągłego uczenia się czegoś nowego. Pociąg do tak różnych ludzi, również w dużej mierze decyduje Mars w Leo kobiety.

Twin, jednak mogą zacząć drażnić dumę swojego wybrańca z czasem. Aby dojść do wzajemnej harmonii, dziewczyna będzie musiała zrozumieć – nie rozpoznaje wszystkich swoich działaniach i znosić presję, że jest to swoisty wykonywać. On z kolei powinien okazywać szacunek dla zasad wybrańcem, a czasem zaspokoić swoje ego.

sprzeczne Relacja

Omawiając, zdefiniowane przez Mars w Leo zgodności kobiety, nie możemy ignorować, a raczej sprzeczne relacje. Istnieją takie dziwne relacje między partnerami, że są one niemal niemożliwe do przewidzenia. Takie sojusze nie są rzadkością wśród lwica-marsianok. I często dobrze spasować.

Tak więc, wybór partnera może sprowokować Mars sprzeczne w Leo w kobiecie? Byk pod patronatem Wenus. Z tym człowiekiem, że ma lub jest związek, czy nie. Zgadnij trudne.

Dlaczego? Bo facet byk jest ostrożny i oszczędny, był rozsądne podejście do spraw finansowych, a pieniądze zainwestowane tylko w nieruchomości. A lwica-Marsa, jak wspomniano powyżej, docenia hojność a nawet rodzaju extravagance. To jest ważne, aby żyć w wielkim stylu.

Ale dlaczego ich związek na ogół powstaje, jeżeli są one tak różne w tak poważnych planów? To proste. Stylowe, zadbane i atrakcyjne Byk, ceniących trwałość i stabilność, nie może jednak zwrócić uwagę Lioness. A ona z kolei ma wszystkie cechy, które cenił w Lady – wesołość, wigoru i pasji. Relacje te mogą być skuteczne. Ale tylko wtedy, gdy dojdzie do kompromisu w planie finansowym.

Podwójny pasja

Może to zdanie doskonale opisuje zjednoczenie „marsjańskich” Lioness kobiet i mężczyzn pod wpływem Scorpio Plutona. Ich związek jest bardzo jasny i namiętna, a wybuchy ekscentryczności towarzyszyć ich codzienne życie razem. konflikty domowe zbyt często wybuchają – a wszystko z powodu wzajemnego zwyczaju stale być liderem. Jednakże wszelkie kłótnie i problemy są rozwiązane dzięki doskonałej zgodności seksualnej.

Unia z Scorpio często określa Mars w Leo kobiety. Jakim człowiekiem chciała – to zostało wspomniane powyżej. Skorpion i precyzyjnie spełnia wszystkie jego wymagania. Jak to jest jego kryteria. Każdy uczestnik tej pary czuje niesamowite szczęście – w końcu znalazł godnego partnera! I naprawdę lubię wszystko. Nawet po dwóch z nich nie podoba z tego samego powodu – z powodu ambicji i dumy.

Jeśli uczą się rozwiązywania konfliktów, ich związek nigdy nie będzie zepsute. Oraz ułatwiają. Musimy tylko nauczyć się negocjować i kompromis. A także poprosić o koncesji. Musisz zgodzić się na nich pojawia się jako przejaw wielkoduszności i odpust. I te cechy są miłość być jak Scorpio i lwica.

Harmonia z Libra

Chłopcy urodzeni pod tym znakiem zodiaku powietrza, często wybiera lwica. I należy zauważyć – jest to najbardziej udany astrologiczna para wśród ogóle możliwe. Według statystyk, te związki, najniższy wskaźnik rozwodów. Nie jest to zaskakujące, ponieważ są one dosłownie od pierwszego spotkania do zrozumienia, że złamał iskrę i najwyższy wspólny interes między nimi. A ich życie (jak w okresie narzeczeństwa, a po ślubie) jest ciągle pełen radości, szczęścia, ciepła i zrozumienia.

Szczególnie dobrze jest związek lwica-Marsianka z Libra pod wpływem Wenus. Te chłopaki, nawiasem mówiąc, jest bardzo wybredna dziewcząt. Są zainteresowani pań z harmonijnej figury, delikatnych rysach i z poczuciem stylu. Dlatego Lwica nie będzie trudno go zdobyć.

I czynił, co z kolei wiąże się z arystokracji, pewien chłód, wdzięk i wysoko rozwinięte talenty, że nie znajdzie.

Wpływ Wenus

W oparciu o powyższe powiedział, można było pomyśleć, że jakość tych dziewczyn naprawdę potężnie wzmacnia Mars. I Wenus w Leo na kobietę, jednak przejawia się nie gorzej. Staje się jasne, od pierwszej sekundy odkryć pani.

Jest to zupełnie wyjątkowa dziewczyna. Kochają show i ekstrawagancję, nawet dzień nie może żyć bez wydarzeń. Te dziewczyny lubią się bawić na społeczeństwo, aby przyzwyczaić się do różnych ról dla zabawy. Wierzą, życie to teatr. Nawet Lionesses prostu kocham sztukę. A przecież lubią ubierać się w skandalicznych mody. To jest tylko wtedy, gdy reszta wygląda wulgarnych, potem – najbardziej elegancki i przemyślane.

Wpływ na Mars Lev-man

Na Konieczne jest również, aby powiedzieć. Lew-marsianets jest bardzo blisko do osobista cechy, która różni się od tej samej kobiety zodiaku danych. Ten człowiek jest niezbędna, aby zrobić wrażenie i przyciągają uwagę. Jeśli wydaje się w społeczeństwie, to widzi przybycie każdego. Nawiasem mówiąc, tak można scharakteryzować styl jego postępowania z kobietami. Oni nie są nieśmiali, aby pokazać lub afiszować. Jednakże są one doskonale wyprodukowane. I dziewczęta są zafascynowany tym człowiekiem, bo ma absolutną urok.

Wpływ czerwonej planety na jego osobistych cech znajduje odzwierciedlenie w taki sam sposób jak w przypadku, gdy istnieje Mars w Leo kobiety. W horoskopie mówi, że ci mężczyźni charakteryzują się silnymi męskimi cechami, dozgonną ładunek energii, trwałej woli i oporu. Jednak najbardziej charakterystyczną cechą nich – ciągnąć się być liderem we wszystkim. Jednakże, ponieważ mają wszystkie cechy niezbędne do tego, podejmują wysokie stanowiska lub rozpocząć własną działalność gospodarczą często robią.

Wybór kochanie

Chciałbym mówić o tym, omawiając go jako przejawia Mars w Leo mężczyzna. Idealna kobieta dla niego – jest to piękna i zadbana pani, że jego wygląd zachwyci nie tylko on, ale wszyscy inni. Dziewczynka z wyglądu bogini będzie pobudzać wyobraźnię i schlebiać męskiego ego. Jej doskonałość jest tak ważna dla Lion-Martian, że jest nawet skłonny zatrudnić personel w ich domu z żoną – jeśli tylko nie miała wystarczająco dużo czasu, aby utrzymać swój blask.

Ponadto na zewnątrz, na wybrańca musi być samoocena, i czysta dusza. Ideał Lwie Martian – namiętna dziewczyna, która jest jednocześnie miękkich. Jej wyraziste miga charakter emocji musi być połączone z pogodą ducha i równowagi. A przecież ona musi mieć maniery i być taktowny. Niewiedza i brak manier dziewczynka w żadnym momencie nie umniejsza zainteresowania Lion-Martian niej.