168 Shares 1963 views

Alexander Tamonikov: biografia i twórczość

Alexander Tamonikov, którego biografia jest interesujące dla większości fanów jego twórczości – nowoczesny pisarz rosyjski, poparte ponad trzydziestu powieści, detektyw i gatunku militarno-polityczne, które stały się bestsellerami i opublikowanych ponad milion egzemplarzy.


Interesujące fakty na temat pisarza

Absolwent szkoły wojskowej Samarkanda polecenia kombatanta, Tamonikov jest laureatem nagród literackich skali krajowej i międzynarodowej i jest Związek Pisarzy i Związek Dziennikarzy Rosji. Aleksander mieszka w Riazaniu, ten sam jest zaangażowany w działalność literackich. Napięcia poddanymi jego książek, brutalna prawda towarzyszy życia, ekscytujące sceny uporczywie trzymać uwagę czytelnika do ostatniej linii pracy.

„Rota Cyganów”

W 2006 roku powieść „Roth pozostawia w niebie”, który został napisany przez Aleksandra Tamonikov, stał się podstawą dla rosyjskiego serialu „The Storm Gate”. Działka został napisany na podstawie prawdziwej bitwy w 2000 roku, która odbyła się na wysokości 776 Th. Firma młodych żołnierzy pod dowództwem porucznika Aleksandra Doronina powierzono obronę Storm wprost bramy w Czeczenii. Przez spółkę z grupy oddelegowanych GRU sił specjalnych pod dowództwem majora Jegorow. Ma ręce terrorystów zabił żonę i syna kilka lat temu. Po przybyciu na przejściu Jegorow wprowadzono Doronin Shah – czeczeńskich bojowników dawnego i powiernikiem, który stracił rodzinę, z tego samego powodu. Shah ma wiarygodnych informacji o tym, co dzieje się w strefie skurczu podanie dużych sił bojowników przygotowujących zadać miażdżący cios Rothe. Zacięta walka. Zabiła prawie całą firmę. Przeżył 23 Fighter, który pojawił się w czasie, aby uratować lądowania. Wszystkie z nich przyznano Order Odwagi, a Gorshkov został uhonorowany tytułem Bohatera Rosji. Ale jaka jest cena tych nagród! Obsada Michael Porechenkov Andrei Kraśko, Jelizawieta Bojarska, Anatolij Pashinin, Marina Mogilevskaya Ivan Zhidkov Daniil Strachow Michaiła Efremov, Boris Shcherbakov.

Alexander Tamonikov o Iwanie Groźnym

Znamiennym kawałek Tamonikova w pracach jest epicka powieść „Biały car – Iwan Groźny”, jeden z największych władców ziemi rosyjskiej – car Iwan IV Vasilyevich. Czytelnik do pełnej szerokości słów autora stanowiła wieloaspektowy obraz odległej przeszłości narodów minionej epoki, wysiłki, które stanowią Imperium Rosyjskiego. Nieprzewidywalny, apodyktyczny autokrata w tej pracy pokazuje luki, cierpienie człowieka na swoje barki wielką odpowiedzialność za losy ojczyzny. Sukcesy rosyjskiego cara tak zdumiony i wrażeniem monarchów po raz ostatni, że zostali zmuszeni liczyć się z interesami Rosji.

Alexander Tamonikov: lista książek

W „Warrior” jest o broni chętnych do bezwarunkowego przyjść do obrony ojczyzny. Na tzw Courage batalion pod dowództwem ppłk Golubyatnikova, wpaść w różnych sytuacjach kryzysowych i godności je przetrzymywano się powieści: „zostaje obciążona wykonać wyczyn” „Oni obiecali porażki”, „The Last Walk bitwy” Praca „były dwa towarzysze” opowiada historię dwóch przyjaciół walczących: kapitan Neverov i Starla Makeyev złowionych przez przypadek po różnych stronach barykady. O co prowadzi podwójne życie oficera z batalionu stacjonującego w Turkmenistanie naprawy i wykonać szereg skomplikowanych misji bojowych, ekscytujące opowiada w swej powieści „The Afghan Gladiator”.

Special Forces major Aleksander Timohin – afgański jettisoned życie – bohater powieści „a potem wyczyszczone miasto.” Młody oficer nie stracić serce, może znaleźć się w cywilu, dostać się na nogi, otworzył własną kawiarnię. Wydawało się, że życie zostało skorygowane aż cafe nie układa oczy Mirza Levoev – potężny gangster …

ocalić ludzkość

„Strategiczny Reserve” – powieść, która została napisana przez Aleksandra Tamonikov, trzyma czytelnika w napięciu do samego końca. Kluczową postacią jest rosyjski profesor Andorin, stworzył wysoce efektywne lekarstwo na AIDS. Pełna nadziei, że będzie przemawiać na sympozjum, ale jego plany są przerywane przez sekty terrorystycznej „krwawy zachód słońca”, co jest intencją wykorzystania funduszy na inne cele, niosąc otwartą zagrożenie dla całej ludzkości. Profesor porwany, aby go uratować, i wysłał na całym świecie grupy specjalnych sił dowodzonych przez pułkownika Timohina i Krymov.

W swojej pracy „Uznanie Mudżahedinów” mówimy o grupie TV, udał się do strzelaniny w Afganistanie z rąk bandytów. Głównym celem było stworzenie córka Gilman biznesmen Valentina Turkina. Aby ratować zakładników lewo rosyjskich sił specjalnych.

„Przywieźliśmy wojnę”: do walki z bandytami sam – początkowo utraty. Ale ten aksjomat nie stosuje się do dawnych poważnych komandosów leshemu mający swoje poglądy na takie rzeczy. On stanie się dostać pomiędzy dwoma dilerami narkotyków, walczących ze sobą, i zadać miażdżący cios, który niszczy zarówno działalność przestępczą.

Alexander Tamonikov, listę książek, które jest ogromny i stale uzupełniane, zainteresowanie czytelnika. Jego prace znajdują się w zapotrzebowanie, obfite i fascynujący, a znaki działa – bezinteresowna, dzielny, odważny, są najlepszym przykładem dla fanów twórczości pisarza.