825 Shares 8406 views

Włoski konsulat w Petersburgu dostanie wizy

Dzisiaj, o którym włoski konsulat w Petersburgu, znają prawie wszyscy turyści od stolicy Północnej. Jest to jeden z najbardziej popularnych miejsc dla rosyjskich turystów. Wiele są chętni do odwiedzenia tego słonecznego kraju śródziemnomorskim, a do tego konieczne jest uzyskanie wizy.


Włoski konsulat w Petersburgu, wiza

Powszechnie wiadomo, że o wizę musi dać dokumenty do ambasady kraju, w którym masz zamiar odwiedzić.

Ambasada Włoch znajduje się w Moskwie, więc mieszkańcy innych miast nie zawsze jest wygodne, aby ją obsłużyć. Aby ułatwić ten cel, Instytut skonfigurować konsulatów.

Włoski konsulat w Petersburgu ma status generalnego. To tam zwracają mieszkańców Petersburga i okolicznych miasteczek o wizę.

Aby to zrobić, należy złożyć dokument uzasadniającą powody podróży. Konieczne jest również, aby poinformować o planowanej długości pobytu we Włoszech.

W niektórych przypadkach urzędnicy konsularni mogą wymagać dowodu wystarczającej kwoty finansowania oraz możliwość miejsca na pobyt po przyjeździe do kraju.

Powinieneś wiedzieć, że nawet dostarczyć wszystkie wymagane dokumenty, nie można uzyskać pozwolenia na wjazd Włochy.

Włoski konsulat w Petersburgu może wymagać petycję do złożenia dokumentów wizowych nie wchodzące w skład obowiązkowego listy.

Przyspieszyć proces rejestracji wizy może być przyznana, jeżeli dokumenty potwierdzające potrzebę pilnych wyjazdów. Pilna opłata wizowa dwukrotnie prosty krótki.

Wykaz dokumentów o wizę

Włoski konsulat w Petersburgu za wizy żąda następujących dokumentów.

Przede wszystkim jest to wymagane do wypełnienia w standardowym formularzu, który można otrzymać na pracowników konsulatu albo znaleźć na stronie konsularnej.
Przez kwestionariusz dołączony kolorową fotografię.

Zapewniliśmy paszport nie powinien wkrótce wygaśnie.

Zobowiązane są do zapewnienia pracownikom konsulatu bilet tam iz powrotem, rezerwując hotel lub inny dokument potwierdzający miejsce zamieszkania w kraju docelowym.

dokumenty bankowe powinny potwierdzić, że masz odpowiednią ilość pieniędzy, które powinny wystarczyć na podróż i zakwaterowanie we Włoszech.

W uzupełnieniu do powyższego, należy dołączyć zaświadczenie stwierdzające, że użytkownik pracuje, studiuje lub kopię zaświadczenia emerytalnego oraz dostarczyć kopię rosyjskiej polityki paszportowej i ubezpieczeniowego.

Cechy wizy do Włoch

Jak wspomniano powyżej, włoski konsulat w Petersburgu (adres – Teatr Kwadrat, 10) może, według własnego uznania, prosić o przedstawienie innych dokumentów.

W przypadku rozmyślnego odwiedza kilka krajów, które są członkami strefy Schengen, należy ubiegać się o wizę w służbie wizowych państwa, w którym masz zamiar spędzić najdłuższy okres czasu.

W momencie przekraczania granicy z Włochami, przedstawiciele służb granicznych mają prawo żądać wszystkich dokumentów, które zostały użyte do uzyskania wizy.

Wejście do każdego kraju strefy Schengen wymaga posiadania ubezpieczenia zdrowotnego na pokrycie kwoty nie mniej niż trzydzieści tysięcy euro. Takie ubezpieczenie może być wykonane w ciągu kilku minut w konsulacie.

Należy pamiętać, że w przypadku klas intencyjny podczas podróży w sportach ekstremalnych, wielkość kosztów wzrasta ubezpieczeniowych.

centrum wiza

O rejestrację dokumentów wizowych może obsługiwać nie tylko włoskiego konsulatu w Petersburgu. Na ulicy Kazańskiej w centrum biznesowym „Atrium” na piątym piętrze jest włoski Visa Application Center.

Tylko firma „Usługi zarządzania Visa” jest dozwolone w celu świadczenia usług o rejestrację włoskich wiz do Federacji Rosyjskiej.

Ten Visa Center wydać zezwolenie na wyjście we Włoszech mają okazję do Rosjan, których miejsce zamieszkania znajduje Leningrad, Psków, Wołogdy, Murmańsk, Archangielsk i regionu Karelia.

Wejście centrum wizowe powinny być zrobione z góry, więc nie czekać w kolejce.
Dokumenty dotyczące wizy należy składać bezpośrednio do osoby, która planuje wyjazd za granicę. Wszystkie inne osoby, które są przyjaciele, krewni, znajomi, i tak dalej. E., w siedzibie Centrum Wizowego nie mogą być dopuszczone.

Wysokość opłaty za usługę jest dziś 1350 rubli. Płatność jest dokonywana natychmiast. Jako dodatkową usługę w Centrum Wizowego, można zrobić zdjęcie na kwestionariuszu.